Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note 3 Neo калъф от къде?
#1

Както повечето използващи този телефон знаят той е съвсем малко по-малък от Note 3, което довежда до разминаване в аксесоарите като протектор и калъфи. Така след като изрязах протектора от Note 3 и горе-долу е добре, сега не мога да си намеря хубав калъф тип тефтер за Нео-то. Ще съм ви много благодарен, ако ми предложите нещо подобно.
Цитирай
Аксесоари
#2

Има си оригинален протектор и калъфи на Самсунг за Неото. Виж в dice. Аз калъфи не харесвам. Не ми е удобно, особено при разговори.
Ползвам протектор на cellular. Пасва точно. Има комплекти - протектор с прозрачен гръб и калъфи. Не са лоши, но пак не са ми по вкуса. Голичък ми е най-приятен, докато не се изпльоскаTooth
Цитирай
#3

Благодаря за отговора сега ще погледна.
Цитирай
#4

В Ebay.co.uk има много голям избор на всякакви калъфи за neo-то. Аз си взех от там и съм много доволен. Ако са от Англия идват за по-малко от 2 седмици.

Galaxy S2 + Galaxy Note 3 neo
Цитирай
#5

Благодаря, ще погледна и там.
Цитирай
#6

Ако си от София мога да ти препоръчам един магазин до Ларгото, пада се почти до Макдоналдс-а: Калъфче.. Оттам си купих за 15 лева силиконов гръб, стори ми се, че имат бая аксесоари (и доста нестандартни, от сорта на калъф със заешки уши). Това поначало е бивш магазин на Глобал Нет Салюшънс, видях току що, че имат и сайт: kalafche.com
Цитирай
#7

и така дойде поредния калъф за самсунгчето. От aliexpresa пазарувам вече година и няма проблеми за сега ако е до 30 лв. Ако е по нагоре е късмет ако митниците ти пратят "повиквателна". Новият ми калъф е 5,5$ по курс 1,74 лв и за сега се справя отлично. С чипа е и капак на батерията, така че се наложида махна красивия оргиналния, но за сега върви идеално ето и линка на калъфчето http://www.aliexpress.com/item/IC-chip-S...22544.html
другите два са с двойния прозорец и без прозорец ама са им крехки захващащите пластмаски отстрани Както и да е това е от мен дано съм бил полезен
Цитирай
#8

Да ползвам темата... имам калъф с чип ( активен ) и искам да взема нов за 6 лв без чип! Големия въпрос е дали ако прехвърля чипа ще стане работата или има някакъв лентов кабел към капака?
Цитирай
#9

Не няма да имаш проблеми!!! Отлепяш чипа и го залепваш на новия калъф с малко двойно лепещо тиксо , и спокойно няма лентови кабели само чипа на гърба е Smile

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#10

мерсаж, сега взех да закривам дисплейя, но реакция няма .... което ме навежда на мисълта, че има нещо все пак....
Цитирай
#11

(2016-02-21, 13:59:42)valkodav написа:  мерсаж, сега взех да закривам  дисплейя, но реакция няма .... което ме навежда на мисълта, че има нещо все пак....

 Да, има в капака!

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#12

(2015-01-13, 13:11:29)Toni2223 написа:  Както повечето използващи този телефон знаят той е съвсем малко по-малък от Note 3, което довежда до разминаване в аксесоарите като протектор и калъфи. Така след като изрязах протектора от Note 3 и горе-долу е добре, сега не мога да си намеря хубав калъф тип тефтер за Нео-то. Ще съм ви много благодарен, ако ми предложите нещо подобно.

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 NEO 
Цитирай
#13

някой да даде линк от бг сайт да си купя метален бъмпер ( лайсна) или някой да продава.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)