Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Viber (безплатни разговори по интернет)
#1

Първо да кажа, че това не е алтернатива на Skype.

[Изображение: Viber.jpg]

Viber е програма чрез която може да провеждате разговори, да пращате съобщения по интернет безплатно. Различното в нея е, че използва контактите от списъка ви с абонати и ви показва кои имат програмата. Не трябва да се включва, да се добавят абонати и т.н. Дори в нормалните контакти се появява опция Call Viber.

Днес проведох няколко разговора от SGS с iPhone 3GS и звука е перфектен.

[Изображение: viber.jpg]

Google Play Store

Samsung Galaxy S4
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега хубаво си постнал, но да беше прикачил .apk за да можем да тестваме Blush Иначе изглежда привлекателно.

ZTE BLADE (GLOBUL Z3) WITH AKOP ICS 4.0.4 !!!
Цитирай
#3

Колега, колегата хубави си е обяснил ... ти колега вземи хубаво прочети :tease: и се запиши в бетата

mi11
Цитирай
#4

Опитвам се, но не мога да кача апк-то. Но той май ако не си записан и те да ти го пратят - не работи.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#5

Voklav написа:Колега, колегата хубави си е обяснил ... ти колега вземи хубаво прочети :tease: и се запиши в бетата
Абре аз хубаво си прочетох, ама пише и че е прикачил АПК а реално няма все едно. Регистрирах се пък ще видим.

ZTE BLADE (GLOBUL Z3) WITH AKOP ICS 4.0.4 !!!
Цитирай
#6

Мислех, че се качило, но се оказа че е твърде голямо, затова го качих в dox.bg

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#7

Аз имам покана за бетата, но за да изтегля apk файла в регистрационната форма ми иска телефонния номер, а аз не искам да го давам. Confusedtupid:
Предполагам го искат за да ми пратят някакъв SMS? Някой да каже със сигурност ако може.

Honor Play


Цитирай
#8

Искат ти номера, защото после с него те набират останалите. Няма акаунт като в skype и според мен това и е уникалното. И да, пращат ти СМС със код за активиране, ако си бил поканен.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#9

АПК-то може да си го дръпнете директно от сайта:
http://www.viber.com/download
Номера е задължително да се даде /с кода на страната и оператора/ , защото това е номера на който да ти се обаждат останалите потребители.
За съжаление при мен на Optimus onе P500 версия v10e не работи добре. Отсрещната страна с Iphone ме чува прекрасно, докато аз чувам откъслечни думи. Възможно е Android- Android да е ОК, но малко ме съмнява. Между другото в предишната тестова версия /преди месец/ положението беше малко по-добре.
Цитирай
#10

Ами изглежда си е до телефона.

Сега намерих телефоните, които са пробвани от производителите, че работят или поне те така твърдят:
HTC Desire HTC Desire S
HTC Desire HD HTC Incredible S
HTC Desire Z HTC Nexus One
Motorola Milestone Motorola Defy
Samsung Nexus S Samsung Galaxy S
Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#11

Изтеглих го от сайта, написах си номера, но ме праща обратно в сайта, попълних и там регистрационната форма, от там ме прати пак да кандидатствам за тестовата версия....почна да ме върти в кръг :mad:

Samsung Galaxy Note 4.1.2 ( N7000) & Samsung Galaxy Note 3 (9005)  Samsung Note 8 (N950F)
Цитирай
#12

Не се мъчете. Има хора, които преди месец са се регнали за бета тестери и още не са получили официално одобрение.
По-добре изчакайте финалната версия.
Що се касае до програмата. Тя е изключително популярна за айфон. Смело мога да твърдя, че е най-разпространената и добра програма за безплатни разговори. Хубаво е, че скоро ще я видим и за Андроид.
Аз лично бях от първите регистрирали се и съм одобрен като тестер. Тествал съм я и на Нексуса, и на СГС2 - програмата се държи чудесно и се провеждат отлични разговори, дори и през edge свързаност.
Цитирай
#13

Kак се изписва номера, +359/89хххххххх или +359/089хххххххх?

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
Цитирай
#14

Tiger VI написа:Kак се изписва номера, +359/89хххххххх или +359/089хххххххх?

+35989***
след като пишеш кода на дадена държава след това не се пише кода на оператора !
Поздрави

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#15

Tiger VI написа:Kак се изписва номера, +359/89хххххххх или +359/089хххххххх?
Аз пробвах така +359/89хххххххх няколко пъти и код не ми пращаше. След като го написах така +359/089хххххххх веднага ми прати.

Honor Play


Цитирай
#16

SFisher написа:
Tiger VI написа:Kак се изписва номера, +359/89хххххххх или +359/089хххххххх?
Аз пробвах така +359/89хххххххх няколко пъти и код не ми пращаше. След като го написах така +359/089хххххххх веднага ми прати.

това почти не е възможно, небързай да си мислиш че казвам че лъжеш, далеч съм от това!!!.Може да е бъг или да се е забавило от предишните ти опити където си писал +35989***.В продължение на 10 год. съм писал СМСи и звънял от чужбина по този начин, пробвал съм и по другия ... ей така от интерес и не се е получавало, затова си мисля че по-скоро проблема / бъга е друг. Поздрави!
3.14

ReTiReD->SAMSUNG GALAXY S-2.3.5 +INVISIBLE SHIELD+KRUSELL ORBIT FLEX, SAMSUNG GALAXY EXCOVER 2 and SAMSUNG GALAXY S5 Charcoal Black Android 5, SGS 6 EDGE Saphire Black +Samsung Gear Live and NEXUS 7 3G (1st Gen) running stock, Stock SG NOTE 9<- 
NOW ... SG NOTE 20 ULTRA Mystic Black 
Цитирай
#17

Трябва да си напишете телефона 88********, а от падащото меню да е избрано +359.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#18

От къде получавате тия кодове? От сайта или от телефона (от самата програма)

Аз си свалих Viber от сайта им и се записах за тестер. Но до сега не съм получил код. А като пусна програмата ми иска код. Или ако се върна една стъпка назад ми предлага да си напиша номера за да получа код. Пиша го и ми съобщава, че Viber е бета версия и да съм се запишел за тестер на сайта им.

Galaxy S (вече в жена ми) ★ Galaxy S III Mini (в сина ми) ★ Galaxy Note 2 (забравен в такси, бакшиша не го върна) ★ LG Optimus G F180L
Цитирай
#19

След като се запишеш, трябва да те одобрят. Аз чаках месец. След като си одобрен и пуснеш програмата ти пращат SMS със кода.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#20

Някъква идея кога ще излезе това чудо? Smile

Samsung Galaxy S II-CheckROM RevoHD™ V4+RedPill v1.3+Modem XXKL1
Samsung Galaxy SIII-White
Цитирай
#21

Новина от facebook:
Цитат:Viber
A message only to those of you who are already testing our Beta version:
A new beta version has just been released - 2.0.109054.

What's new?
- Specific device improvements and bug fixes

Download it here: www.viber.com/download

Intel Core i5-4690K | Asus Maximus VII Hero Z97 | EVGA GTX 780 SC ACX 3GB | Corsair Vengeance Pro 8GB
WD 1TB | Crucial MX100 256GB SSD | Corsair RM750 | NZXT H440 | Windows 8.1 Pro
Цитирай
#22

По интернет безплатно, но за да си говориш с даден човек или да си пращате смс-и все пак се начислява трафик.. някой знае ли примерно за минута разговор колко трафик прави програмата?

Etiam si omnes, ego non. 
Цитирай
#23

Бях го измервал на iPhone и беше около 900кб download и 700-800 upload. Предполагам и на Андроид ще е подобно. Не малко като трафик.
Цитирай
#24

Не съм засичал, защото говоря с много малко хора и ползвам от вкъщи WiFi. Но ако нямаш интернет пакет, едва ли ще е по-евтино от нормален разговор.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#25

Аз съм с неограничен интернет Tongue

Intel Core i5-4690K | Asus Maximus VII Hero Z97 | EVGA GTX 780 SC ACX 3GB | Corsair Vengeance Pro 8GB
WD 1TB | Crucial MX100 256GB SSD | Corsair RM750 | NZXT H440 | Windows 8.1 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)