Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Viber (безплатни разговори по интернет)
#51

Аз имам питане, че нещо не октирих опция, как да спра програмата , тоест като skype да си я пускам когато имам нужда. Че в момента с мен хората който (познавам) ползват тази програма ставаме общо 1 Confusedtupid:

Xiaomi S1, Xiaomi Redmi Note 9
Цитирай
Аксесоари
#52

Leprous написа:Аз имам питане, че нещо не октирих опция, как да спра програмата , тоест като skype да си я пускам когато имам нужда. Че в момента с мен хората който (познавам) ползват тази програма ставаме общо 1 Confusedtupid:
Настройки/приложения/настройки на приложения, намираш я, кликаш на нея и ще видиш опцията принудително спиране.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#53

Излезе и обновяване на програмката Smile

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
Цитирай
#54

Viber v2.0.0.110518 - http://www.mediafire.com/?qbdekop3pdxwoxm

Intel Core i5-4690K | Asus Maximus VII Hero Z97 | EVGA GTX 780 SC ACX 3GB | Corsair Vengeance Pro 8GB
WD 1TB | Crucial MX100 256GB SSD | Corsair RM750 | NZXT H440 | Windows 8.1 Pro
Цитирай
#55

Вече работи Smile

Samsung Galaxy Note II
Jelly Bean 4.3
Цитирай
#56

Токущо я свалих и се регистрирах, проведох разговор с отхапана ябълка (не знам дали има значение), но качестовото беше много много зле. Споделете и ваши впечатления

*** Note *** Въй фон *** Note 10.1 2014 Edition LTE
Цитирай
#57

Offtopic критерии за оценка:
1.Вида OS.
2.Модела телефон.
3.Интернет.

1 - ясно е .
2 - модела телефон е от значение, защото примерно, моето огънче по подразбиране не играе в тая игра, но аз намерих начин и си я инсталирах, така че модела телефон е важен.(или по-скоро дали поддържа програмата или не според производителя на програмата)
3 - Използвания интернет при теста на двете устройства.



Аз имам задоволителни резултати между телефоните от подписа и двата с мобилна мрежа.
И незадоволителни резултати през wi-fi :confused: :confused: :unknw:

mi11
Цитирай
#58

Инсталирах си програмата, кефи ме .. но имам питане - ако нета ми не е пуснат не могат да ме наберат предполагам? Ако това е така то трябва нета ми да е пуснат постоянно, за да има смисъл от тая работа. А ако е пуснат това ще е кофти, защото съм на план с ограничение от 512 МВ, което значи, че ми трябва програма, с която да ограничавам кои приложения в телефона ми да имат достъп до интернет .. т.е. нещо, с което да блокирам приложенията освен това да ползват от пуснатия нет. Ако до тук съм прав за всичко - предложение за такова приложение ? Алтернатива на програмата при която този проблем няма да го има? Или просто да се откажа от ползването й ..

Etiam si omnes, ego non. 
Цитирай
#59

перфектно се чува с wifi - само не знам колко дълго ще ни я оставят free Big Grin

Samsung Galaxy S2 - almost perfect
Цитирай
#60

@Gunplay Другите като ти звънят и да нямаш връзка пак им дава свободно. Можеш да блокираш с DroidWall достъпа до интернет. Аз имам 15мб пакет и когато някои ми звънне си пускам wi fi и така говоря.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#61

Програмата изисква ли руут? Wifi не винаги имам около себе си Smile

Еdit: Отговорих си - изисква руут. Алтернатива, която не изисква руут?

Etiam si omnes, ego non. 
Цитирай
#62

Gunplay написа:Програмата изисква ли руут? Wifi не винаги имам около себе си Smile

Еdit: Отговорих си - изисква руут. Алтернатива, която не изисква руут?
Моя телефон не е рутнат, но програмата си върви, но както казах качеството беше много зле

*** Note *** Въй фон *** Note 10.1 2014 Edition LTE
Цитирай
#63

Не говоря за Viber, a за DroidWall, която предложи колегата. За нея питах дали има алтернативи Smile

Etiam si omnes, ego non. 
Цитирай
#64

Като го качих, на няколко пъти при опит да говоря с хора не с Viber а от контактите ми в телефона, те просто не ме чуваха. Трябваше да опитам 2 или 3 пъти да ги набера за да отпуши канала. След като махнах Viber-a нещата си бяха Ок нямах го този проблем. Huh

LG G4 - H815 - 32GB
LG G2 - D802 - 16GB - Cloudy G2 2.2

Цитирай
#65

Да знаете как мога да го подкарам на Hero с 2.1 ?
Цитирай
#66

Gunplay написа:Не говоря за Viber, a за DroidWall, която предложи колегата. За нея питах дали има алтернативи Smile
https://market.android.com/details?id=co...rch_result
Цитирай
#67

Днес проведох разговор след изтичането на мегабайтите от Глобул и се говори перфектно.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#68

mano написа:Да знаете как мога да го подкарам на Hero с 2.1 ?

Аз съм го подкарал нормално. Върви си добре. Не знам дали има значение, че моя е руутнат ?! :unknw:

HTC HERO Android 2.1 update 1 (rooted)
Цитирай
#69

Flyora написа:
mano написа:Да знаете как мога да го подкарам на Hero с 2.1 ?

Аз съм го подкарал нормално. Върви си добре. Не знам дали има значение, че моя е руутнат ?! :unknw:

Oт маркета не мога да го инсталирам защото не ми го показва, и моя е рутнат. Можеш ли да ми го изпратиш ? mano@abv.bg
Цитирай
#70

хора как да получа аксес код не ми пращат смс

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#71

Спри и пусни програмата отново и ще стане.

Etiam si omnes, ego non. 
Цитирай
#72

пак не става

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#73

На мен реално ми идва някак безсмислено. Трябва разговора да е умишлен с цел тест. Първо, че се броят на пръсти хората с които говоря често и ползват Android/iPhone. А и телефоните им не винаги са свързани с домашната Wi-Fi мрежа или където и да е. Трябва всеки път да стрелям в тъмното дали телефона им е свързан. А ако ще е така - доста по лесно и удачно ми се струва да им драсна 2 реда в добрия стар Skype и да се разберем. Виждам някаква логика, ако имаш приятел с който говориш често, разполага с Android/iPhone и поне някой от двама ви е с неограничен нет от оператора. В противен случай...

Samsung Galaxy Note 5 Gold Platinum 32GB
Цитирай
#74

ами колкото и да се мъча не мога да открия предимства пред Танго или Скайп...просто нищо ново/интересно. Само много шум дето се вдигна
Цитирай
#75

NeRoX написа:На мен реално ми идва някак безсмислено. Трябва разговора да е умишлен с цел тест. Първо, че се броят на пръсти хората с които говоря често и ползват Android/iPhone. А и телефоните им не винаги са свързани с домашната Wi-Fi мрежа или където и да е. Трябва всеки път да стрелям в тъмното дали телефона им е свързан. А ако ще е така - доста по лесно и удачно ми се струва да им драсна 2 реда в добрия стар Skype и да се разберем. Виждам някаква логика, ако имаш приятел с който говориш често, разполага с Android/iPhone и поне някой от двама ви е с неограничен нет от оператора. В противен случай...
Скоро, като стане МАСОВ неограничения нет, на всички ни този вид програми ще работят постоянно и няма да се налага да търсим свободни WIFI мрежи или да се ограничаваме с разни програми. В много страни в месечния абонамент си влиза и нет, ако искаш ползвай, ако не искаш недей. Просто трябва малко търпение, нали се движим малко по-бавно от останалите.... Smile

Xiaomi - Redmi Note 8 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)