Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Viber (безплатни разговори по интернет)

Това е линка към поста  на Alex Strannik с олекотените модове. Трябва да отвориш спойлерите за да видиш линковете към конкретните файлове. Там си пише кой файл за какъв процесор е предназначен.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
Аксесоари

Здравейте,
Понеже имам телефон с две сим кати, дали е възможно да ползвам два вайбъра на него?

HTC M8
Цитирай

Да, с това приложение.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Някой знае ли къде се съхранява чат историята, както и звуковите съобщения на десктоп версията на Вайбър?
Цитирай

Погледни в c:/windows/user/appdata. Възможно е да не виждаш папката, така че въведи appdata непосредствено след user/

След това в папка Rouming.
Цитирай

Писмената част е там, файловете са в Documents
Цитирай

Има ли някакъв начин да бъдат възстановени изтрити снимки от Viber
Цитирай

Здравейте имам едно питане.Мога ли да си инсталирам вайбър на втория телефон с който ползвам услугата на м тел/ екстра сим.Или с две думи на две устройства съм с един номер но различни карти.
Цитирай

Може, виж пост 1103 на @Ивайло69
Цитирай

Не е същото.Аз имам два апарата с един номер.При входящо ми зънят и двата но смс получавам само на едната карта карта.
Цитирай

Е защо да не можеш?!Инсталираш си го и си бачка без проблем.Ако искаш сложи основната карта на др. апарат,инстал там и после си я върни на др. апарат.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Някаква идея защо около половината от контактите са дублирани във Viber-a ми? Контактите са с по един номер в телефона ми. Контактите ми са в СИМ картата. Viber е свързан с Facebook акаунта ми.
Благодаря предварително.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Виж дали всички контакти от телефона ги има в Google акаунта.
Цитирай

Не. В Google акаунта имам 56 номера, в сим картата 132.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-06-29, 18:31:27)ronnie72 написа:  Някаква идея защо около половината от контактите са дублирани във Viber-a ми? Контактите са с по един номер в телефона ми. Контактите ми са в СИМ картата. Viber е свързан с Facebook акаунта ми.
Благодаря предварително.
------------------------------------------
Не. В Google акаунта имам 56 номера, в сим картата 132.

Да не би да е дублиране от контакти във Фейсбук? Или от WhatsApp, ако го ползваш?


От 2 дни имам дублиране, като ъпдейтнах WhatsApp последва триплиране на 2 от контактите ми във Viber, които имат по 2 акаунта на различни номера в WhatsApp (а в WhatsApp те си изглеждат като отделни контакти с едно и също име). Така във Viber имам първо:
- контакт, където са упоменати всички мобилни и стационарни номера (сиреч оригиналния)-т.е., както са в Google акаунта ми;
- същия контакт като име, но на база единия мобилен номер;
- същия контакт като име, но на база другия мобилен номер.
Това триплиране изчезва само ако забраня на WhatsApp достъп до контактите ми в телефона, но тогава WhatsApp е неизползваем. По-рано (преди месеци) беше възможно от Permissions да се забрани на WhatsApp само да променя и изтрива контакти и го нямаше този проблем с триплирането.

Не знам дали при теб не е подобен проблема от ФБ или от това, че имаш номера и в SIM-картата.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Имам номера само в СИМ, не и в телефона. Както и да е, изтрих дублиращите се, няма проблем. Единствената разлика като отворя два "еднакви" контакта е, че единия номер е изписан (примерно) 0888777999, а другия 0888-777-999.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

А в списъка с контакти показват ли се едновременно и номерата в Google акаунта, и тези в SIM-картата?

Изпратено от моя MI MAX през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Ако избера "Всички", да. А когато избрах "Viber" отново имах повтарящи се контакти, но както писах по-горе изтрих повтарящите се и сега е ОК. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Аз инсталирах по-стара версия на WhatsApp и триплирането на въпросните контакти във Viber изчезна за 2 часа.... да, ама не рефрешнах контактите в WhatsApp и проблемът с триплирането във Viber се появи пак.

Изпратено от моя MI MAX през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Здравейте,отдавна не съм влизал,но имам нужда от малко помощ Smile
До скоро бях с версия на вайбъра 6.х.х.х и ъпдейтнах до последната налична 7.х.х.х,но след ъодейта немоха да пращам снимки.Трих кешове,рестартирвах,слагах няколко по стари верси със 6.х.х.х,но и с тях не става.Пак ъпдейтнах до последната,но не иска,а аз мога да получавам.Проблема го има и на мобилен и при WiFi.Някой да е имал подобен проблем или поне идея,как да го реша.Телефона е S5 с андроид 6.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Какво ти изписва при пращането на снимката, или изобщо не ти дава това като опция?
Цитирай

Здравей,даваше ми да ги изпращам,но си въртеше кръгчето до безкрай.Всъщност разбрах от къде е бил проблема.Понеже след последния флаш не съм се занимавал да руутвам,бях сложил програмка против реклами Адгард (най-добрата за мен на неруутнати телефони) и се оказа,че нещо не се разбира с последната версия на вайбъра.Щом я изключа си пращам снимки,но включа ли я не става.Но,нейната версия е стара пък,ще пробвам да я ъпдейтна и да видя дали ще си бачка пак с новия вайбър.Само къде си изгубих хронологиите и свалените безплатно платени стикери Big Grin

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Последната lite версия на Viber-7.1.0.6-arm7 от 4PDA, аз само вградих български.
Може да се теглят всички стикери!!!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Какво ще рече lite, различна ли е от тази в стора? Може ли директно да се исталира без да се маха старата?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Значи самоделка, която не получава ъпдейти през стора. Трябва да махнеш старата и да инсталираш тази от нулата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)