Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камерата
#1

 Здравейте! От скоро имам проблем с камерата на Самсунгът ми, модел Galaxy Core. Нямам картина, камерата е неактивна и ми изписва, че приложението е крашнало. Спрях го няколко пъти и дори рестартирах телефона, но няма ефект. Някой, ако е срещал подобен проблем да пише. Благодаря! Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-01-14, 00:55:33)AyrtonSennaN1 написа:   Здравейте! От скоро имам проблем с камерата на Самсунгът ми, модел Galaxy Core. Нямам картина, камерата е неактивна и ми изписва, че приложението е крашнало. Спрях го няколко пъти и дори рестартирах телефона, но няма ефект. Някой, ако е срещал подобен проблем да пише. Благодаря! Поздрави!
Пробвай бърз ресет, като преди това си направи бекъп на данните.

 
Цитирай
#3

Благодаря!
Цитирай
#4

Ако още не си направил ресета, може да опиташ първо да изчистиш кеша и данните на приложението. Ако не стане, тогава вече ресет.
Цитирай
#5

 
   Здравейте, от известно време имам проблем с камерата на самсунг i8262, този с двете карти.
Когато реша да снимам и включа камерата тя забива,трябва да рестартирам и се оправя,до следващият път.
Преинсталираха го и пак същото
Моля ако някои има идея от какво е да сподели.
Благодаря предварително.
 

 
Цитирай
#6

Кое преинсталира?
Какво приложение за камера използваш?
Изчисти ли данните на камерата от менюто, където са приложенията в Настройки?
Цитирай
#7

(2015-03-29, 21:44:45)sapiora написа:  Кое преинсталира?
Какво приложение за камера използваш?
Изчисти ли данните на камерата от менюто, където са приложенията в Настройки?

Здравейте, аз съжалявам за това че не потърсих съществуваща тема, но някой трябваше да прочете правилата, както и да е. 
Преинсталираха го в Хенди или там кадето 
ги пращат,понеже е в гаранция.Не съм чистил
кеша но ще го направя.И ползвам това приложение което си е в телефона.
Благодаря за отговора все пак.
Ако има успех ще споделя.
Поздрави.
Цитирай
#8

И при мен се появи този проблем.
Единствено чрез рестарт се оправя, но само днес ми се случва за втори път. Явно има нещо, понеже аз не качвам непрекъснато разни приложения, за да допусна, че е от някое некачествено такова. Всичко което ми трябва съм го качил след купуването на телефона. Преди време този проблем се появяваше рядко, но забелязвам, че напоследък доста зачести.
Цитирай
#9

Опитай да деинсталираш скайп и viber за да пробваш дали е от тях, също и ако имаш Clean Master го махни Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#10

На моя телефон също се явява този проблем. Лошото е, че нещо важно и моментно искаш да го снимаш, а той като включиш камерата нищо, само черно поле и без реакция. Само рестарта го оправя и след това няколко дни си работи безпроблемно. Да ама пак когато най ще ти потрябва и е важно забива. Това с идеята да се изключат Скайп и Вайбър, дето дава Радо, а и клинера си е само до проба, а защо да ги махам когато си ги ползвам редовно. Чакаме още съвети. Angel

Samsung Galaxy Tab 3 SM-T210
Samsung Core Duos GT-i8262
Samsung Galaxy J3(2016)duos
Samsung Galaxy J6(2018)
Samsung Galaxy M22
Цитирай
#11

Защо да пробваш идеята на Радо ли?Защото не е само проба,а в 90% от случаите,освен ако проблема не е хардуерен решава бъга с камерата.Проблема най-често е от вайбър или скайп,като може да не ги махаш на цяло,а да ги замениш с по-стари версии.А,колкото да Clean Master-а осен,че е безполезен,той също прави такива "мизериики".

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#12

Добре, Николов,
По твой съвет за сега деинсталирах Клийн мастера и ще изчакам доволно време, за да видя тук ли ще да е проблема. Би ли дал аргумент за безполезността на същия. Извинявам се за незнанието ми. Обещавам да пиша за резултата.

Samsung Galaxy Tab 3 SM-T210
Samsung Core Duos GT-i8262
Samsung Galaxy J3(2016)duos
Samsung Galaxy J6(2018)
Samsung Galaxy M22
Цитирай
#13

Аргументи,колкото искаш.Много е писано във форума за подобни програми,поразтърси се,ето ти последната такава https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=70152 .Но,докато си го ползвал едва ли телефона ти е станал по-бърз.Едва ли свободната ти рам е била повече (андроид сам си освобождава необходимата) и други,а да не говорим,че прави разни "мизериики" на телефона.Освен,че си деинсталирал Clean Master-а си инсталирай и по-стара версия на вайбъра от 5.0,и без това телефона ти не поддържа видео разговор по-него.Също смъкни и скайпа на версия 5.0 или по-ниска,ако си с по-висока.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#14

#Nikolov, за сега нямам проблем с камерата. Дано и за напред да е така. Ето, че помощта от знаещ форумец е много важна. Твоите съвети ги предадох преди малко на братчеда, дето и той със същия телефон получи същите проблеми.Благодаря за съветите.

Samsung Galaxy Tab 3 SM-T210
Samsung Core Duos GT-i8262
Samsung Galaxy J3(2016)duos
Samsung Galaxy J6(2018)
Samsung Galaxy M22
Цитирай
#15

Ами затова е форума да си помагаме Smile .Дано и телефона на братовчед ти се оправи Wink.Тези методи съм ги приложел на Самсунг-ите на няколко приятелчета и за сега те също нямат проблеми.На моята С5-ца вайбъра ми правеше подобни проблеми и сложих негова по-ниска версия и също се оправи,да се надяваме,че и за напред ще е така.
Ако има нещо пиши,ще помагаме пак Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)