Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Display за Fino
#1

Здравейте, от известно време и аз съм с Fino, но преди няколко дена го изтървах и дисплея му се пръсна. Понеже е нов модел и по сервизите ми казаха, че още нямали резервни части за него, та реших да направя тази тема и ако някой знае от къде мога да намеря такъв дисплей или сайт от който да го поръчам нека ми пише !!! Sad
Цитирай
Аксесоари
#2

В официалният им сервиз, попита ли.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#3

Да, свързах се с тях, има светлина в тунела.. Smile благодаря
Цитирай
#4

Здравей, вчера аз също при изпускане спуках дисплея на моя LG L Fino. Би ли ми казала откъде и дали си намери нов, защото аз никъде не можах да открия
Цитирай
#5

Аз имам същия проблем....
Цитирай
#6

Някой успя ли да си смени стъклото ? Имам същия проблем - поради изпускане се спука стъклото , но тъча работи без проблем . Възмойно ли е само стъклото да се смени без целия дисплей ? Минавайки на прибиране от работa видях един ГСМ сервиз и влязох да попитам ей така от лубопитство какво би ми струвало ремонта ... Човека се обърна и каза 155 лева , след което изпаднах в шок ... че аз го купих за 170 лв чисто нов с 2 години гаранция ...Не че тази информация е супер надеждна ,но все още съм шокиран ( и то само с какво самочувствие го каза 155 лв ... )

Iphone X Space Grey 
Цитирай
#7

Хайде де споделете някаква информация тези,които сте си сменили стъклото ?

Iphone X Space Grey 
Цитирай
#8

http://www.ebay.com/itm/New-LG-L-Fino-D2...51cef716e7
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)