Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте всички
Имам желанието да ви запозная с моя проблем може някой да има решение за него
Собственик съм на Lenovo s 960 4.4.2

http://support.lenovo.com/us/en/prod...-series/vibe-x
http://www.gsmarena.com/lenovo_vibe_x_s960-5684.php

Използвам услугите на Vivacom ...
Проблема ми е следния

[Изображение: Screenshot_2015_01_15_15_54_41.jpg]


Смартфона открива 3g мрежите на Vivacom Globul(Telenor) Mtel, но не открива 2g Мрежата на Vivacom което е по-важно за мен, но пък открива 2g мрежата на Globul (Telenor)
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж дали някъде в настройките не е указано телефона да използва само 3G.Единият скрииншот е при автоматичен избор на мрежата а другия е само 3G и телефона естествено ми открива само такива мрежи.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Motorola One Vision/9.0/

Цитирай
#3

(2015-01-15, 20:27:15)Bat Gogo написа:  Виж дали някъде в настройките не е указано телефона да използва само 3G.Единият скрииншот е при автоматичен избор на мрежата а другия е само 3G и телефона естествено ми открива само такива мрежи.

Бат Гого здравей значи използвал съм вариациите на модема 1 път само 2 джи и микс 2джи + 3джи но както и да ги въртя тези варианти ефекта си остава дефект 2 джи мрежата на виваком за моя телефон я няма ...
Цитирай
#4

Като оставиш модема да работи само на 2G какво намира? Ако намира пак Vivacom 3G и се свързва с него и работи(получаваш и правиш обаждания), може да не е проблем, а просто така да е "кръстена" мрежата.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#5

(2015-01-16, 01:10:54)stiebel написа:  Като оставиш модема да работи само на 2G какво намира? Ако намира пак Vivacom 3G и се свързва с него и работи(получаваш и правиш обаждания), може да не е проблем, а просто така да е "кръстена" мрежата.

Не е точно така, като го оставя да работи на 2г модема намира само глобул 2джи
Цитирай
#6

Ако не си в гаранция можеш да опиташ рут и къстъм ром.

Motorola One Vision/9.0/

Цитирай
#7

Здравейте,
имам същият проблем с този модел - нито на Мтел нито на Виваком намира 2G. Гаранционен е но към момента от сайта Techcity.bg ме уверяват, че е тестван в техният сервиз и работи перфектно, което е меко казано некоректно след 2 изпращания на телефона по куриер до тях.
Доколкото разбирам има такава партида или проблема е друг?
Изобщо съм разочарован от този модел.
Цитирай
#8

Трябва да си смениш модема на телефона. Трябва да го root-наш и после през root explorer или през recovery да сложиш нов.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#9

Телефона си е супер.Още когато го взех направих това което Бешич казва и всичко работи добре
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)