Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HD Premier league всички мачове
#26

(2015-01-22, 14:23:20)peco написа:  @Ghost си заслужи реп+!!!
Ама май наистина от РС най-лесно ще е с hdmi cable, ще пробвам довечера...
А дали няма вариант, ако се използва друг инсталиран UPnP сървър, например Plex или Домашний медиа-сервер?
Пробвай дали ще стане по този начин
How to download movies to Plex from XBMC: http://youtu.be/rv81lTq-BdQ
Цитирай
Аксесоари
#27

(2015-01-22, 00:02:52)Ghost написа:  Кой add-on си добавил за немски канали?

Netztkino.de

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай
#28

Момчета що се мъчите , има си много по-добро приложение , казва се Torrent Stream Controller , има го черно на бяло обяснено в един известен руски сайт Smile . Има над 800 канала, 70 от които са в HD . 
Цитирай
#29

(2015-01-25, 20:29:52)disappear84 написа:  Момчета що се мъчите , има си много по-добро приложение , казва се Torrent Stream Controller , има го черно на бяло обяснено в един известен руски сайт Smile . Има над 800 канала, 70 от които са в HD . 

Същата работа.и това приложение иска пари,иначе не тръгва.
Цитирай
#30

С коя програма тръгват каналите,ако може линк,че при мен не тръгват,изписва ми finished.като цъкна на някой канал.

Оправих се,Мерси.
Цитирай
#31

Някой знае ли приложеное или стрим с каналите на НВО бг версия.
Цитирай
#32

При мен кодо не тръгва изобщо.
Има ли хардуерни изисквания ??

Вие Литекс сте и на....... 
Цитирай
#33

Torrent Stream Controller работи перфектно!

HTC Desire, Samsung: Note, Note 4, Note 9, Xiaomi 13 Pro
Цитирай
#34

(2015-01-31, 10:02:12)swert5 написа:  Torrent Stream Controller работи перфектно!

А с кой плеър вървят най добре.
Цитирай
#35

MX Player е идеален за целта.
Цитирай
#36

При мен на таблета няма проблем с torrent stream, но на телефона ми Лг Г3 не иска да тръгва. Като пусна някой канал ми изписва, че Ace stream failed to start, някой да се е сблъсквал с подобен проблем.

Samsung s6 32GB
Asus Transformer Pad TF700T 32GB
Цитирай
#37

Мда, както бях споменал взе, че се изпълни Премиър лииг ще е платена 4кинта. Тия от Нова са си изгубили ума.
Вървят ли ви добре мачовете колеги?
Цитирай
#38

Допълнително ще се плаща за канала с HD мачовете, а нормалното качество ще си ги дават по Диема.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#39

На тела работи коди , на компа също (Ползвам тунелбеар, но 1,5гб на месец не е ли малко ?) Имам и ace player но как да пусна оттам някой мач ? Smile
Цитирай
#40

Огромно благодаря за тази програма, колега! 
Мога да кажа, че съм опитвал с безброй програми за гледане на футбол в реално време и никоя досега не е била толкова добра! Единствено ме притеснява това, че в EPG-то на NBC Sports Extra не виждам всички мачове от английското първенство. Това променя ли се, когато наближат самите мачове или просто предават само определена част от тях? Питам, тъй като вчера открих тази тема и още нямам преки впечатления от програмата. Тествал съм я единствено на някакъв голф и всичко е както трябва, но не знам с футбола как стоят нещата, а на мен това ми е важното. Също така ме интересува дали като започнат самите мачове и се "накичат повече маймунки на клончето" дали има забиване, фрийзване и изхвърляне? Освен ВЛ на Англия, друго първенство излъчват ли, ШЛ, ЛЕ евентуално?
Още веднъж благодаря за всичко! Хубав ден от мен!
Цитирай
#41

Може ли да се инсталира на таблет с андроид ,и ако да как става.
Цитирай
#42

(2015-04-14, 13:15:58)zgeorgiev написа:  Огромно благодаря за тази програма, колега! 
Мога да кажа, че съм опитвал с безброй програми за гледане на футбол в реално време и никоя досега не е била толкова добра! Единствено ме притеснява това, че в EPG-то на NBC Sports Extra не виждам всички мачове от английското първенство. Това променя ли се, когато наближат самите мачове или просто предават само определена част от тях? Питам, тъй като вчера открих тази тема и още нямам преки впечатления от програмата. Тествал съм я единствено на някакъв голф и всичко е както трябва, но не знам с футбола как стоят нещата, а на мен това ми е важното. Също така ме интересува дали като започнат самите мачове и се "накичат повече маймунки на клончето" дали има забиване, фрийзване и изхвърляне? Освен ВЛ на Англия, друго първенство излъчват ли, ШЛ, ЛЕ евентуално?
Още веднъж благодаря за всичко! Хубав ден от мен!

Мачовете са само от Англия. Но има и NBA NHL и други спортове. Относно epg мачовете са всички, просто трябва да дойде време за тях и стават в синьо.
Обаче отдавна не бях е използвал и в неделя исках да гледам дербито на Манчестер, но не можах да го стартирам. Надявам се да е бил временен проблем. Тази събота ще проверя, и ако пак е така, ще потърся решение.
Иначе за kodi има доста други add-ons в които има live stream и има каналите на sky i bein sports. Но качеството не е много добро.
Ако искаш ще обясня как става.

(2015-04-15, 13:36:33)Serhi написа:  Може ли да се инсталира на таблет с андроид ,и ако да как става.

Да може. В първият пост пише как.
Цитирай
#43

(2015-04-15, 23:37:06)Ghost написа:  
(2015-04-14, 13:15:58)zgeorgiev написа:  Огромно благодаря за тази програма, колега! 
Мога да кажа, че съм опитвал с безброй програми за гледане на футбол в реално време и никоя досега не е била толкова добра! Единствено ме притеснява това, че в EPG-то на NBC Sports Extra не виждам всички мачове от английското първенство. Това променя ли се, когато наближат самите мачове или просто предават само определена част от тях? Питам, тъй като вчера открих тази тема и още нямам преки впечатления от програмата. Тествал съм я единствено на някакъв голф и всичко е както трябва, но не знам с футбола как стоят нещата, а на мен това ми е важното. Също така ме интересува дали като започнат самите мачове и се "накичат повече маймунки на клончето" дали има забиване, фрийзване и изхвърляне? Освен ВЛ на Англия, друго първенство излъчват ли, ШЛ, ЛЕ евентуално?
Още веднъж благодаря за всичко! Хубав ден от мен!

Мачовете са само от Англия. Но има и NBA NHL и други спортове. Относно epg мачовете са всички, просто трябва да дойде време за тях и стават в синьо.
Обаче отдавна не бях е използвал и в неделя исках да гледам дербито на Манчестер, но не можах да го стартирам. Надявам се да е бил временен проблем. Тази събота ще проверя, и ако пак е така, ще потърся решение.
Иначе за kodi има доста други add-ons в които има live stream и има каналите на sky i bein sports. Но качеството не е много добро.
Ако искаш ще обясня как става.


Ами всъщност тези дни си поиграх с програмата, открих каква е играта с addon-ите, начините на инсталиране, подкарване и всичко и все повече си мисля, че това е by far the best software от всичко останало, та макар и да не съм я тествал все още за цял мач. Има един addon, който се казва UK Turk Live streams. В него има доста канали, които дават английското първенство (пише си в скоби след името на самите канали), та там има едни канадски програми (TSN от 1 до 5), които тръгват с качество 720p и картинката е доста прилична. Това като съвет от мен към теб Smile Иначе, ако знаеш addon, където има Sky-овете в HD или Bein Sports HD, свиркай. Аз арабите ги намерих само с AceStream, ама не се кълна, че така ще издържи цял мач Smile 
Иначе благодаря още веднъж, че ми отвори очите за тази програмка!
Цитирай
#44

Отказах се от тази програма.
Цитирай
#45

Може би е вече късно, но itv излъчват единият от дните ШЛ а в другият ден е sky.
Приложението е безплатно, само на адреса вкарай ox285jn и ще ти тръгне.
Цитирай
#46

Кое приложение и кой адрес не разбрах Smile
Цитирай
#47

Itv player в Google play когато го инсталираш ще ти иска да потвърдиш че живееш в Англия със пощенски код. Използвай OX285JN
Цитирай
#48

Стана и работи. А сваляйки това приложение, намерих и такова за BBC, но същите програми могат да се гледат с някои addon-и в kodi. 
Имам друг проблем аз обаче. След ъпдейта на телефона ми до Lollipop, ace stream engine отказва да се стартира и няма как да подкарам нищо с ace stream. Четох доста из интернет, но не намерих решение, а някои казват, че вече ace stream работел на новия андроид. Някой може ли да сподели опит? Благодаря предварително!
Цитирай
#49

И при мен с М-тел-ския 5.0.1 не работи.

Samsung Galaxy A70 2019 (SM-A705FN/DS (Global) Android 9.0 (Pie)
Цитирай
#50

(2015-04-23, 23:09:27)zgeorgiev написа:  ...............Имам друг проблем аз обаче. След ъпдейта на телефона ми до Lollipop, ace stream engine отказва да се стартира и няма как да подкарам нищо с ace stream. Четох доста из интернет, но не намерих решение, а някои казват, че вече ace stream работел на новия андроид. Някой може ли да сподели опит? Благодаря предварително!

И с 5.01 преди и сега с  5.1 пак си работи безотказно когато гледам телевизия през Torrent stream controller.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)