Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефекти и проблеми Nexus 6
#51

Колеги..... Това е резултатът от зареждането с.... турбо-чарджър... Smile
Днес за втори път след покупката на телефона използвах оригиналното зарядно и батерията толкова се разду , че отлепи задния панел.... Smile
Не знам.... Възможно е да е дошло времето това да случи и използването на оригиналното зарядно да няма нищо общо с това, но все пак внимавайте как си зареждате телефоните.... Smile

   
Цитирай
Аксесоари
#52

Тонка, едва ли е от зарядното понеже аз, а предполагам и останалите, също си ползват оригиналния турбо чарджър. Според мен е дефектна батерия и ако имаш гаранция, ползвай я. Ако не, смяната не е е трудна, има доста подробни клипове в тубата.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#53

Вероятно е дошло времето това да се случи..... Утре отива  да видя какво ще кажат специалистите.... Smile
Цитирай
#54

Какво стана тонка с батерията? Ходи ли на сервиз?

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#55

Малко ме съмнява да е зарядното... Аз само с него го зареждам и нямам ядове засега.

Nexus 6
Цитирай
#56

И аз с него. Ползвам и безжично, но по-рядко. Основно турбото. Телефона се затопля повечко в диапазона на зареждане 80-100%, но само толкоз, не е имало ядове досега...

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай
#57

(2016-03-07, 15:38:36)ockac23 написа:  Какво стана тонка с батерията? Ходи ли на сервиз?

Вроятно ще ми сменят телефона.....Свързах се със застрахователната компания и от там ми казаха да занеса телефона в магазина от,който го купих....Занесох го,човека го погледна и му залепи една лепенка "за смяна".... Каза,че до няколко дни ще се свържат с мен.....Сега чакам...Smile
Цитирай
#58

Най-накрая пристигна! Smile

   
   
   

Само, че този път бял... Не ми се чакаше да ми намерят син, но ще го преживея някак си.. Smile
Цитирай
#59

Браво. Все пак го смениха гаранционно.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#60

Е идеален си Smile. Белия също има своя чар.

Nexus 6
Цитирай
#61

Смяната е от застрахователната компания... Smile
Иначе от магазина нямаше начин.... Гаранцията на батерията била 1 година, а телефонът е купен ноември 2014.....Smile
Цитирай
#62

Сега забелязах, че ми се клати пласмаската на горния говорител... Това срещано ли е, или съм първия с такъв проблем? Определено не пречи на работата, ама е дразнещо да го знам Big Grin

Nexus 6
Цитирай
#63

(2016-03-15, 12:00:51)tonkata07 написа:  Най-накрая пристигна! Smile





Само, че този път бял... Не ми се чакаше да ми намерят син, но ще го преживея някак си.. Smile
... и замина.... Smile
Днес го върнах заради фабричен дефект-екрана стана....розов....Smile
Във вторник идва следващия!
Цитирай
#64

Много кофти късмет имаш с тези телефони. Дано следващия да е както трябва.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#65

(2016-03-16, 08:12:35)Oldy написа:  Сега забелязах, че ми се клати пласмаската на горния говорител... Това срещано ли е, или съм първия с такъв проблем? Определено не пречи на работата, ама е дразнещо да го знам Big Grin

При мен се клатят и на двата говорителя пластмасите, мисля, че е нормално.

А някой знае ли колко излиза смяната на батерията? Моята също е отлепила леко капака, а и доста често като пусна камерата телефона се изключва, сякаш не му достига ток, въпреки че е със заряд около 50%.
Цитирай
#66

Говорителите не трябва да се клатят. Относно батерията, не е трудно са си я смениш сам. Има доста клипове в тубата. Въпросът е да си намериш оригинална.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#67

(2016-04-09, 17:59:57)e34v8 написа:  Говорителите не трябва да се клатят. Относно батерията, не е трудно са си я смениш сам. Има доста клипове в тубата. Въпросът е да си намериш оригинална.

Ако исках да я сменям сам, щях да кажа Wink
Интересувам се ориентировъчно от цена на процедурата и цена на оригинална батерия. И от къде може да се вземе такава.
Цитирай
#68

Здравейте, искам да попитам как работи телефона,бърз ли е, батерията как се държи и като цяло заслужава ли си парите. Мерси.
Цитирай
#69

Да телефона си заслужава .Взех го втора употреба .И останах много доволен .Може би най добрия телефон който съм имал .И със размера се свиква бързо.

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#70

(2017-02-09, 21:43:11)chaneto80 написа:  Здравейте, искам да попитам как работи телефона,бърз ли е, батерията как се държи и като цяло заслужава ли си парите. Мерси.

Парите ли?!За втора употреба няма да намериш нещо по-хубаво за под 500 лв.Абсолютно си заслужава стига да не си против големината му,която за мен лично е плюс.Батерията е добра,без да очакваш някакво превъзхода многодневна употреба.Преди всичко апарата е чудесно мултимедийно устройство.
Цитирай
#71

Моя започна да се саморестартира. Без очевидна причина. Ей така, както си седи. Четох някъде че това било на батерия. Но тя си държи доста при мен. Някой случвало ли му се е това ?
А може и да е било заради 7.0 рома ? Официалния 7.1.1 дойде при мен преди седмица две.
Цитирай
#72

Не вярвам да е от 7.0. Да не би да се случва в джоба ти, имаше такъв проблем с рестарт с един 6Р и се оказа ambient display-a.
Апропо 7.1.1 да не би да е пуснат ОТА? Нали го бяха спряли.

Едит: Днес дойде 7.1.1 и при мене ОТА.
:-)

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)