Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo A536 Custom ROM
#26

Няма, има фейсбук група където се споделят, при братушките вече има тестов вариант на miui v6 ...

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
Аксесоари
#27

(2015-02-28, 12:22:27)bullyboy написа:  Няма, има фейсбук група където се споделят, при братушките вече има тестов вариант на miui v6 ...

А ти някакъв вариант за POPKAT V.2 версията намери ли да са оправи тая SD Card .Какво ли не пробвах след като я Unmount i Mount се появява и след час - два я няма.Инъче ми хареса като цяло но тая  SD карта не мога да я оправя дори пробвах с SD FIX приложение но не се оправя сподели ако имаш вариант!!!!
Цитирай
#28

При мен няма проблем с картата, виж от рекавърито да не идва проблема. Аз съм с twrp 2.7.1.1

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#29

Махнах го сложих си пак оригиналния то на английски прекалено натруфен не ми харесва.Ще чакаме фикса кво да се прави Smile
Цитирай
#30

Значи инсталирах си го и на мене лично много ми харесва и батерията се държи много добре.

Такаче смело напред!!!!

Няма бъгове

Говоря за Lewa OS 5
Цитирай
#31

bullyboy можеш ли да ми дадеш TWRP 2.7.1 за този телефон дърпах разни не стават ?
Цитирай
#32

http://lenovo-forums.ru/topic/8613-lenov...-recovery/
Опитай с rashr flash tool, копирай рековерито на сд картата след като свалиш от маркета rashr
и го стартираш намираш копираното и го флашваш.

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#33

Здравейте, инсталирах рома Popkat, но не мога да влезна в quick settings. Свалянето с два пръста не работи.
Цитирай
#34

Чукни на часовника

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#35

Добре де сложих и LG G3 рома и там въобще не ми показва SD картата. Нещо аз ли правя грешно незнам.Сложих TWRP 2.7.1 дето ми даде сложих рома преди това WIPE дадох но сега гледам въобяе не ми показва SD .Дай Някой съвет bullyboy!!!!
Цитирай
#36

(2015-03-03, 16:45:00)danity написа:  Добре де сложих и LG G3 рома и там въобще не ми показва SD картата. Нещо аз ли правя грешно незнам.Сложих TWRP 2.7.1 дето ми даде сложих рома преди това WIPE дадох но сега гледам въобяе не ми показва SD .Дай Някой съвет bullyboy!!!!

Влез в рекавърито и след това в advanced дай фикс пермишънс и плъзни надясно, след рестарта виж как е..На мен в maunt ми са тикнати с х cashe , data и external sd card

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#37

Няма промяна.Ти като сложи тоя LGG3 показваше ли ти SD картата? При мен дава само памет на телефона опция и отдолу нито извади карта нито изтрии само активирай карта ама нищо не става !!!

Пробвах и PopKAt  и там дърво явно не е от самото рекавъри пак ще трябва да се връщам на оригиналната бъгня .Неще и неще.
Цитирай
#38

Smile аз добре се наиграх с тези ромове.първия (руския) нещо не ми хареса,реших да пробвам ЛГ и попкат-а,но на тях постоянно някво системно приложение ми спираше та реших да върна на стоков.и понеже батерията индикира супер правилно Smile телефона умря точно по средата.и са наникъде.ни зарежда,ни мига ни нищо.
идеи?

Siemens C35>Nokia 3310>Samsung X500>Nokia 6131>Nokia 6260>Nokia 6290>Nokia 6220>Sony Ericsson Xperia X10>Prestigio 4055>Lenovo A536>Lenovo P70>Redmi Note 3 MTK>Redmi Note 3 Pro>Redmi Note 4x>Mi 8 Lite>Mi 9 Lite
Цитирай
#39

(2015-03-03, 20:43:26)sheky666 написа:  Smile аз добре се наиграх с тези ромове.първия (руския) нещо не ми хареса,реших да пробвам ЛГ и попкат-а,но на тях постоянно някво системно приложение ми спираше та реших да върна на стоков.и понеже батерията индикира супер правилно Smile телефона умря точно по средата.и са наникъде.ни зарежда,ни мига ни нищо.
идеи?

Ами дръпни от руския форум стокова версия и с Falsh Tool друг вариант нема.

Ето линк за S168  не можах да намеря директно последната версия ,но въпроса е да сложиш нещо после ще ъпдейтнеш надявам се че помогнах някак си:
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry37037607
Цитирай
#40

Smile аз стоков имам,батерията умря и неще и да зарежда,а без батерия не мога нищо да сложа.благодаря все пак

Siemens C35>Nokia 3310>Samsung X500>Nokia 6131>Nokia 6260>Nokia 6290>Nokia 6220>Sony Ericsson Xperia X10>Prestigio 4055>Lenovo A536>Lenovo P70>Redmi Note 3 MTK>Redmi Note 3 Pro>Redmi Note 4x>Mi 8 Lite>Mi 9 Lite
Цитирай
#41

Значи може ли линк за тоя miui v6 защото аз лично много ги харесвам тея ромове
Благодаря предварително !
Цитирай
#42

Още е в бета и е почти готов .Трябва да излезе тук : http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=608418
Даваш на Кастомные прошивки като излезе там значи е ок .

А този ром има ли желание да го пробва пише че е от 6 март.

Ето и линк към инфо и изтегляне и ако някой се навие да го слага да пише впечатления после аз ще го пробвам след като си получа новата SD карта:

{ROM} GALAXY A7

{ROM} GALAXY A7
Android Version: 4.4.4

!!!!!!!!!!! W A R N I N G !!!!!!!!!!!
BEFORE FLASHING NEW ROM MAKE A FULL BACKUP!!!

Download
http://upfile.mobi/831561

Save on SDcard (external) example -> \sdcard\Galaxy_A7_A536_06MAR2015.zip

Go to TWRP recovery mode.

Installation with TWRP:


1. Advance Wipe
Check this 3 option :
- Wipe dalvik
- Wipe data
- Wipe cache

SWIPE TO WIPE.

2. Install -> Choose the Galaxy_A7_A536_06MAR2015.zip file

3. Inside Installer press NEXT

4. Wait For The Installation Completed, Your Phone Will Boot On About 5 Minutes
Цитирай
#43
Wink 

еи ся ша го пробвам оооо и да знаете ,че да свалите A7 рома трябвa да сте регистрирани Bu

ако някой иска да кача снимки от рома само да каже
Цитирай
#44

качи да видим
Цитирай
#45

значи оценката ми е 100 от 10 първо изглежда много добре второ незнам защо ми пише че имам свободно място 44 GB и трето Lockscreen-а е многооо як :Bu: НЯМАМ ДУМИ
няма да го махна поне един месец ся ша го доразгледам

Ето след малко ще кача още

ето и тези Bu има ОЩЕЕ

Заповядайте дано ви хареса РОМа

Ето Huh Доста снимки съм направил Cool


Прикачени файлове Миниатюри
                       
                   
                   
       
Цитирай
#46

Мерси Smile
Цитирай
#47

Това с гигабайтите е шега на sir Ronald

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#48

Как бе не ми са хабат хич
Цитирай
#49

(2015-03-08, 12:48:14)danity написа:  Още е в бета и е почти готов .Трябва да излезе тук : http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=608418
Даваш на Кастомные прошивки като излезе там значи е ок .



А този ром има ли желание да го  пробва пише че е от 6 март.

Ето и линк към инфо и изтегляне и ако някой се навие да го слага да пише впечатления после аз ще го пробвам след като си получа новата SD карта:

{ROM} GALAXY A7

{ROM} GALAXY A7
Android Version: 4.4.4

!!!!!!!!!!! W A R N I N G !!!!!!!!!!!
BEFORE FLASHING NEW ROM MAKE A FULL BACKUP!!!

Download
http://upfile.mobi/831561

Save on SDcard (external) example -> \sdcard\Galaxy_A7_A536_06MAR2015.zip

Go to TWRP recovery mode.

Installation with TWRP:


1. Advance Wipe
Check this 3 option :
- Wipe dalvik
- Wipe data
- Wipe cache

SWIPE TO WIPE.

2. Install -> Choose the Galaxy_A7_A536_06MAR2015.zip file

3. Inside Installer press NEXT

4. Wait For The Installation Completed, Your Phone Will Boot On About 5 Minutes
Май изпитвам затруднения с изтеглянето ... Big Grin Може ли да ми го прати някой или да каже как да го дръпна
Цитирай
#50

че да свалите A7 рома трябвa да сте регистрирани в сайта дето го дръпвате
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)