Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

история на разговорите
#1

 Защо не ми показва времето на разговорите в история на разговоритеТова от модела ли е ,или от настройка
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-01-23, 16:45:51)kiro skalata написа:   Защо не ми показва времето на разговорите в история на разговоритеТова от модела ли е ,или от настройка
   
 
 Отваряш синята слушалка и след това натискаш долу вляво часовничето - там е историята. А това, което виждаш в началото, са просто последни набрани номера + често набирани номера. 
Цитирай
#3

[/quote]
 Отваряш синята слушалка и след това натискаш долу вляво часовничето - там е историята. А това, което виждаш в началото, са просто последни набрани номера + често набирани номера. 
[/quote]

Обаче не показва колко секунди или минути си провел разговора .....
Цитирай
#4

Подробности... В крайна сметка има други dialer-и в google play store. На който му се занимава, може да изтегли и да пробва. Последното нещо, което ме интересува по принцип, е колко време съм говорил. Smile
Цитирай
#5

От 2 седмици притежавам този телефон и възникнаха няколко въпроса:
1. В историята не ми изпраща в точната секцията пропуснати рзговори, червената стрелка.
2. Задавам мелодия на конкретен телефон, в началото го дава, а после го изключва.
На какво се дължат тези проблеми?
П.С. За въпрос 1 е моя грешка, всичко си работи.
Цитирай
#6

Разбрах защо ми губи настройките за мелодии на позвъняване. Понеже ги слагам във външната памет и след неуспешен опит за инсталация на iGO_9629596752_dj2.apk и после почистване ми срива линковете, поставих ги във вътрешната памет в Ringtones и всичко си е наред.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)