Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nokia XL Dual
#1

 
    Здравейте на всички!
Понеже немога да намеря тема за въпросния телефон реших да помоля който желае да драсне по някой ред за да си помогнем взаимно.
Самият телефон прилича на уиндоуски но е с ОС на Андроид,но за жалост не всички приложения стават за него,но най използваните поне работят като- Facebook,Skype,Viber и още много други.
Според мен за тези пари телефона си заслужава.
Камера е задоволителна-5mp има и втора за видео разговор от която съм много доволен.
WiFi-то е с добър обхват.
Да не забравим и 5" дисплей с който се работи много удобно.

Аз например още след закупуването и си свалих 1mobile market и от там си свалих Holo Launcher и го инсталирах и заприлича на андроид.
И тук www.collimoto.com/how-to-root-and-install-google-play-store-on-nokia-x-x-and-xl/ е обяснено как да си сложите Гугъл магазин и да го рутнете,но пак няма да ви се инсталират всички приложения,така че според мен няма смисъл но който желае да пробва.
Телефончето е супер удобно,работи много бързо можеби заради софтуера на Нокия.
Ето и още материал

androidxda.com/root-nokia-x-xplus-and-xl

Например ако искате да си сложите мелодия и снимка на даден контакт.
Влизате в контакти най долу има скрито меню влизате на имортиране/експортиране и си импортвате желания контакт в памета на телефона,след което го намирате и вече ще имате опция за поставяне на мелодия и снимка.
Ако желаете да си направите снимка на дисплея- задържате пауър бутона зедно с намаляне на звука докато не направи снимка.
  
Цитирай
Аксесоари
#2

На мене преди седмица ми подариха въпросната нокия. Попроетох тук там и я рутнах, инсталирах google apps, друг launcher и телефона си заприлича на андроид. Досега не съм среащал приложение, което да не се инсталира. Камерата за моя изненада снима доста добре, телефонията е добра, звука също, а през слушалките, които имам не особено голям ценови клас за около 25лв SONY, e просто уникален. Дори имам странното усещане, че е по-добър от на другия ми телефон Huawei G750, който е с DTS. Минусите са липсата на usb on the go, ниската резолюция на дисплея и теглото му. Като че ли това засега са ми основните наблюдения, но определено за парите си струва, за подарък в моя случай е уникат Wink
Цитирай
#3

Nokia X/X+/XL като цяло са с Андроид 4.1.2, но вместо стандартния андроид ланчър има N ланчър, който на мен специално за този телефон ми е много удобен. След руут и инсталация на Гугъл плей - почти всичко, което тегля работи без проблемно - може би разни щуротии, като Antutu не тръгват, но гуугъл мапс например работи Smile
Цитирай
#4

(2015-02-09, 12:45:49)stat1973 написа:  Nokia X/X+/XL като цяло са с Андроид 4.1.2, но вместо стандартния андроид ланчър има N ланчър, който на мен специално за този телефон ми е много удобен. След руут и инсталация на Гугъл плей - почти всичко, което тегля работи без проблемно - може би разни щуротии, като Antutu не тръгват, но гуугъл мапс например работи Smile

при мен неможе да се руутне

(2015-02-09, 12:45:49)stat1973 написа:  Nokia X/X+/XL като цяло са с Андроид 4.1.2, но вместо стандартния андроид ланчър има N ланчър, който на мен специално за този телефон ми е много удобен. След руут и инсталация на Гугъл плей - почти всичко, което тегля работи без проблемно - може би разни щуротии, като Antutu не тръгват, но гуугъл мапс например работи Smile

при мен неможе да се руутне
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)