Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A5 мнения

Как мога да го оправя това тъпо нещо
Цитирай
Аксесоари

Здравейте! Жена ми ползва А5 2015 телефона има един проблем който е доста не приятен...Когато провежда разговор обаждащият се си чува гласът... при нея го няма този проблем но всеки път този от среща си чува гласът в продължение на минути... Направих тест като и се обадя и изключвам микрофона и проблемът изчезва когато го включа пак се появява... Някой друг имал ли го е този проблем и ако е намерил начин да го отстрани моля да сподели как.
между другото IMEI номера и накрая завършва с /01

NOKIA with Фенерче Dance :bow:
Цитирай

(2016-12-27, 09:04:53)HTC_fan написа:  Здравейте! Жена ми ползва А5 2015 телефона има един проблем който е доста не приятен...Когато провежда разговор обаждащият се си чува гласът... при нея го няма този проблем но всеки път този от среща си чува гласът в продължение на минути... Направих тест като и се обадя и изключвам микрофона и проблемът изчезва когато го включа пак се появява... Някой друг имал ли го е този проблем и ако е намерил начин да го отстрани моля да сподели как.
между другото IMEI номера и накрая завършва с /01

опитай в настройки на обаждания да махнеш отметката "потискане на шума" нещо от тоя род беше
Цитирай

Хора при а5 2015 година 6.0.1 колко държи батерията , добре ли се справя нека някой даде отогвор .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

(2017-02-04, 23:08:03)fuckinggood написа:  Хора при а5 2015 година 6.0.1 колко държи батерията , добре ли се справя нека някой даде отогвор .

При мен консумацията се повиши, както и появата с премигването на син екран. Определено този модел е за 4.4, а не за напасване на 6.0
Цитирай

(2017-02-04, 23:08:03)fuckinggood написа:  Хора при а5 2015 година 6.0.1 колко държи батерията , добре ли се справя нека някой даде отогвор .
Точно обратно на предходното мнение... Съпругата ми ползва този телефон (А5 2015) близо две години (от май 2015). Използва го не особено интензивно - само за телефонни разговори и Viber и WhatsApp (Включени Wifi и данни от 7 сутринта до 19 вечерта ) С 4.4 изкарваше три дни. От няколко месеца е с 6.0.1 - с него изкарва четири дни с едно зареждане.

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай

(2017-02-08, 12:15:03)plmng написа:  Точно обратно на предходното мнение... Съпругата ми ползва този телефон (А5 2015) близо две години (от май 2015). Използва го не особено интензивно - само за телефонни разговори и Viber и WhatsApp (Включени Wifi и данни от 7 сутринта до 19 вечерта ) С 4.4 изкарваше три дни. От няколко месеца е с 6.0.1 - с него изкарва четири дни с едно зареждане.

4 дни ? телефон на 2 години? сигурен ли сте е говорите за а5(5)  ?
Цитирай

Колега, ясно съм го написал - да става въпрос за A5 2015.... И как или по-точно за какво се ползва съм написал ):
Нищо не се синхронизира, фейсбук не се ползва, игри не се играят на тоя телефон, повечето ненужни приложения на Google съм ги замразил - само Google Play и необходимите му услуги работят. Така, че защо да не издържи четири дни.... Просто споменатите спрени неща се използват на таблет...Това е..
Основния въпрос беше, че при една и съща експлоатация с 6.0.1 времето за ползване между две зареждания се увеличи с един ден...

Samsung Galaxy Note 10+
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE, Xiaomi Mi Max 2
Цитирай

Макс 8 часа - чатове, сърфиране и разговори. С нет през wi-fi повече държи, но определено всяка вечер трябва пълно зареждане. А серията е демоде. Взимай 4рам, 4К и т.н Smile
Цитирай

Аз съм с A5 2015 и като го купих беше с 5.0.2 - правех по 5 часа екран в началото. След като го ъпдейтнах до 6.0.1 не забелязах разлика в консумацията, но телефона е вече на година и нещо и правя най-много по 4 часа екран на wi-fi (това дори без да съм правил фабрични настройки след ъпдейта). На 4G в stand by пада бързо батерията при мен.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

Toва за 24 часа ли са тия 4 часа екран или 12 часа уточнявай Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

За 15 часа. Минаха времената, когато батериите държаха по 1 седмица. Аз откакто съм със смартфон си зареждам телефона всяка вечер (дори и да имам 40% останали).

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

Някой знае ли как се изчиства ползването на данни? Влизам настройки > ползване на данни , но нищо не излиза за нулиране.
Цитирай

Здравейте, последно какви известни проблеми има телефона с Андройд 6.0.1? Защото съм решил да взимам такъв и да знам да се оглеждам.
Цитирай

'Chelios2' по-добре си вземи Hauwei P8 Lite 2017 със същите качества, а е малко по-евтин. И е с андроид 7.
Цитирай

На а5 2017 маха ли му се задния капак или е капсолован, като на а5 2015?
Цитирай

Капсулован е.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Някой оправи ли си проблема с ехото.При моя телефон още го има.С тая отметка не става,тя е за съвсем друго нещо

Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

В крайна сметка сега ще има ли актуализация до нуга на A500FU
Цитирай

Не мога да обновя програмите, излиза ми предупреждение за "недостатъчно място в хранилището". Къде се складират обновленията, за да изтрия някои?
Цитирай

Пробвай с изчистване в кеша на самите приложения.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)