Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A5 мнения
#26

Абсолютно. Вчера бях в офис на същия оператор и имаше само златисти и казаха че ако искам друг цвят трябва да го поръчат от друг магазин. Живот и здраве в понеделник и аз ще се обзаведа с един златен.

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай
Аксесоари
#27

Знае ли се дали ще има Lollipop ъпдейт?

HTC ONE X
Цитирай
#28

http://www.androidsilverprogram.com/2014...pdate.html - тук пише,че да...

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#29

Виваком ги,интересуват продажбите.Аз живея в малък град с два техни офиса.В единият имат бял,а в другият имат бял,син и златист.Въпрос на желание от тяхна страна,да получиш,това което искаш.... Smile

Xiaomi Redmi 5 Plus
Meizu M3 Note
Meizu M1 Note
Asus MemoPad HD7
Цитирай
#30

Ако подновя за 2 години ми го дават кеш за 550.... още обмислям между него и Мейзиту....

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#31

Какъв протектор да,взема за този телефон ? Има марка mokin ? Предложете ако може ?
Цитирай
#32

Аз също от днес съм сред притежателите на този телефон. Много ми харесва как работи(макар че всичко би ми харесало след xperia go). Но се появи един.. проблем? Камерата не работи. Работеше си в началото, направих няколко много хубави снимки и после когато исках да снимам пак ми изписва "неуспешно отваряне на камерата"?? Забелязах че тогава батерията беше много малко и  реших, че може да е някаква защита, за да пести енергия, но сега се зарежда и все още не се отваря. И това не е само за самото приложения...не работи и от други приложения- директно от месинджър или инстаграм например ако се опитам да снимам.. Моля ви кажете ми,че това е нещо,което може да се оправи, че май нямам никакъв късмет със смартфоните... Huh Sad

Явно проблемът ми с камерата е често срещан за самсунг... Случва се и с S5, доколкото прочетох- https://www.kaldata.com/%D0%A2%D0%B5%D0%...89185.html
Цитирай
#33

И на s3 neo същия проблем го има. От вчера и аз съм с А5 сега съм на 6% батерия и си отваря камерата.

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай
#34

Е, след като това се знае не е ли оправено някак с ъпдейт? Как може да вадят нови телефони със същият проблем!????

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#35

Ако може да ми кажете от каде да купя протектор за телефона и какъв протектор ?
Цитирай
#36

Аз вече съм притежател на а5(златист)! В сравнение с това което бях до сега съм доста доволен от телефончето. Работи си доста добре! Два дни ми изкарва батерията! А искам да попитам само нещо някой дали знае дали има светлодиодна индикация за известия,пропуснати обаждания и тнт? Благодаря предварително!
Цитирай
#37

няма за съжаление, и приятелката ми с мъка го установи вчера Big Grin
Цитирай
#38

Еееее, направо ме отчаяхте.... Big Grin

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#39

Даа, наистина е кофти без ледче. Надявах се че ще може да ползвам active display на моторола, но не е съвместимо с телефона. Свалих dinamic notification, нямам време тия дни да го конфигурирам както искам. Иначе наистина златистия е бижу.

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай
#40

Бижу, бижу ама вече с две неща ме разочаровахте... тел за толкова пари, такава предна камера и да няма едно индикаторче за известия...A7 дали ще има? Или всичките от А серия са така?

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#41

Моят проблем с камерата се оправи като си изтрих Вайбъра.. това приложение винаги ми носи неприятности. Иначе и аз бях много разочарована за лед индикаторите.
Цитирай
#42

От кога ЛЕД индикатора е повод  да не закупиш някое устройство интересна логика ,но всеки си има изисквания Smile Да ще има ъпдейт към Лоли Поп но тъй като все още е нов модел апарат доста по трудно се намира информация за него.

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE
Цитирай
#43

Аз не казвам,че Е. Просто е от дребните  неща които не би очаквал да ти липсват, а си ги ползваш. По тоя начин трябва постоянно да си светкаш дисплея, което е тъпо и ненужно! И тъй като не бях попадал на такъв модел без индикатор ми стана интересно и учудено. Понякога тия малки неща са доста по-полезни от други които са ти ненужни или имат заместител. Определено няколко такива дреболии биха отказали някой да си го закупи - факт.  Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#44

Има напомнящ звук когато имаш известие което не си видял на мен това ми е достатъчно Smile

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE
Цитирай
#45

Аз не го намирам това известяване. В телефона ли е или трябва допълнителна програма.
Иначе видях че можеш да правиш записи от ефирното радио Smile

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай
#46

Всички галаксита ако имаш съобщение, пропуснато обаждане, смс... Като вземеш апарата в ръка вибрира за да те подсети че си пропуснал нещо... Много по ефективен начин от това да се кьориш лятото примерно в един ЛЕД

Всички галаксита ако имаш съобщение, пропуснато обаждане, смс... Като вземеш апарата в ръка вибрира за да те подсети че си пропуснал нещо... Много по ефективен начин от това да се кьориш лятото примерно в един ЛЕД

Всички галаксита ако имаш съобщение,  пропуснато обаждане,  смс...  Като вземеш апарата в ръка вибрира за да те подсети че си пропуснал нещо...  Много по ефективен начин от това да се кьориш лятото примерно в един ЛЕД

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#47

Това за вибрацията не го знаех. Интересно....това вече е алтернатива за разлика от звуковото известие. Благодаря. Smile Angel

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#48

За вибрирането Настройки Движения и жестове Умно известяване.
За звуковото известяване незнам как става освен с допълнителна програма.
Мисля че някога бях чел че може да се направи известяване със сензорните бутони.
А и предполагам че амолед дисплея може да се направи ала моторола, така че ще има за всекиго по нещо Tongue

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай
#49

(2015-02-27, 11:35:09)memmfis написа:  За вибрирането Настройки Движения и жестове Умно известяване.
За звуковото известяване незнам как става освен с допълнителна програма.
Мисля че някога бях чел че може да се направи известяване със сензорните бутони.
А и предполагам че амолед дисплея може да се направи ала моторола, така че ще има за всекиго по нещо Tongue

В достъпност,зрение,известяване пропуснати съобщения,а за присветване дпстъпност,слух,присветващо уведомяване
Цитирай
#50

Аз съм горд собственик на A5 Silver, не съм имал по добър телефон до сега. Бил съм с Xperia U, S4 Mini Black edition. Определено е много приятен. Недостатъците му са че гърба е пластмасов (А аз си мислех че е метален). Друго което не ми харесва е че няма SMemo. Поорязан е софта, няма Infrared лъч за контрол на телевизори. Звучи тихичко, слаб е спикъра. За сметка на това камерата е убийствена, дисплея не е HD, но е уникален също. Доста приятен телефон. Гледах разни сравнения с S5 и го бие по бързина определено. Интересното при A5 e че процесора е 64bit-ов и при Lollipop нещата ще са още по добри, защото Lollipop подържа 64 бита. Определено S серията като по заоблени са по удобни в ръката (този е малко като трупче), но за сметка на това е доста по стилен от заоблените телефони по принцип. Има доста интересна опция Ultra Power Saving която превръща телефона в "Nokia с фенерче" Big GrinBig GrinBig Grin Тоест когато пуснете Пестенето на енергия батерията може да изкара повече от 10 дни. Водят го с ретина дисплей, ама колко е вярно един господ знае - е да - вижда се чудесно, но никога не съм имал HD SuperAmoled за да направя сравнение...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)