Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A5 мнения
#51

Да умното известие също е опция.Мисля ,че вече е време за Лоли-Поп там ще се държи още по добре въпреки ,че зависи винаги след нов ъпдейт има бъгове колкото искаш....

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE
Цитирай
Аксесоари
#52

(2015-02-28, 19:17:38)Spraymaster написа:  Аз съм горд собственик на A5 Silver, не съм имал по добър телефон до сега. Бил съм с Xperia U, S4 Mini Black edition. Определено е много приятен. Недостатъците му са че гърба е пластмасов (А аз си мислех че е метален). Друго което не ми харесва е че няма SMemo. Поорязан е софта, няма Infrared лъч за контрол на телевизори. Звучи тихичко, слаб е спикъра.  За сметка на това камерата е убийствена, дисплея не е HD, но е уникален също. Доста приятен телефон. Гледах разни сравнения с S5 и го бие по бързина определено. Интересното при A5 e че процесора е 64bit-ов и при Lollipop нещата ще са още по добри, защото Lollipop подържа 64 бита. Определено S серията като по заоблени са по удобни в ръката (този е малко като трупче), но за сметка на това е доста по стилен от заоблените телефони по принцип. Има доста интересна опция Ultra Power Saving която превръща телефона в "Nokia с фенерче" Big GrinBig GrinBig Grin Тоест когато пуснете Пестенето на енергия батерията може да изкара повече от 10 дни. Водят го с ретина дисплей, ама колко е вярно един господ знае -  е да - вижда се чудесно, но никога не съм имал HD SuperAmoled за да направя сравнение...

Е как ще е пластмасов гърба? Навсякъде пишат,че е метал унибоди. Само при Алфата има метална рамка, а при A5, целият. Като чета ревюта казват,че много не си личи тъй като при различните цветове е боядисан. Аз като го разглеждах в магазина също не усетих да е пластмаса. Сигурен ли си за това което казваш? 

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#53

Това което е написал Spraymaster се отнася за Алфата не за А5.

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
Цитирай
#54

(2015-03-01, 16:58:07)бкараванов написа:  Това което е написал Spraymaster се отнася за Алфата не за А5.

Ами тогава защо започва с това... "Аз съм горд собственик на A5 Silver"

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#55

Това умно известие не действа при съобщение от месинджър или вайбър :/

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE
Цитирай
#56

Някой има ли идея защо Asphalt 8 не тръгва?

Samsung Galaxy A5, Alcatel Scribe HD
Цитирай
#57

Здравейте,

От вчера и аз съм собственик на А5. Относно батерията ще мога да дам впечатления след седмица-две, но за момента съм очарован от телефона. Работи много бързо и плавно, има доста неща за персонализиране и няма много стокови приложения (от което съм много доволен, защото в повечето случаи само ми пречат и ме дразни, че не мога да ги махна).
Като цяло не съжалявам, че си го взех. Много е тъничък, лекичък и стилен. В магазина имаха 4 цвята - тъмния, бял, сив и златист. На мен лично най-много ми допадна белия.
Впечатлен съм от това, че когато се пусне на автоматична яркост, когато е по-тъмно променя и цветовете (стават някак по-убити) и се вижда перфектно без да ти вади очите и на тъмно и на светло. Заради тази функция снощи помислих, че не ми работи камерата, защото снимките бяха по-тъмни отколкото трябва, но на компютъра и при ръчна яркост всичко е ок.

Телефончето много ми харесва, но ще напиша впечатленията ми от по-дълго ползване, след седмица-две.

Samsung Galaxy A5
Samsung Galaxy Note 4 -- Samsung Gear S2 Classic
Цитирай
#58

Мда, супер е телефончето. Така е както си казал. При мен изкарва 36 часа с умерено ползване - много интернет, петнайсетина минути игра на една лакома игра, разговори, доста вайбър, фейсбук, всички синхронкзации on. При гледане на филми и четене на книга вечерта на тъмен фон явно се проявяват предимствата на амолед дисплея в сравнение със стария ми телефон от подписа. Той държеше 24 часа макс при същото ползване.
Иначе ми харесва пак в сравнение със стария, че е активен само когато екрана е включен, през останалото време е в спящ режим.

https://www.dropbox.com/s/530ix3k4t389nh...5.png?dl=0

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай
#59

Здравейте, колеги. Искам да попитам относно качеството на връзката, имате ли проблеми ? Аз си взех Алфата заради това:
[Изображение: 62f0ab3a3e39a14b88eb085b4e92.jpg]
прием на сигнала 16...19% по слаб отколкото на S5-цата.
https://hi-tech.mail.ru/news/samsung_gal...ml#photo_5
Решил съм да купувам A3-ката за подарък и затова питам.
Цитирай
#60

Ето при мен как е положението.
http://prikachi.com/images.php?images/435/7965435d.jpg
Отляво xperia L, в средата - А5, а от дясно s3 neo

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай
#61

Колеги, звъннах в самсунг и ми потвърдиха че гърба е метален, за което се радвам доста.
Цитирай
#62

Здравейте!гледам клипчета и четох за този телефон, и се натъкнах на следното-ако махнеш мемори картата можеш да поставиш втора нано сим карта. Вярно ли е? Ако да как става номера с двете карти -например като при Grand duos  и др подобни или просто не са активни и двете карти. Знам че има модел А5 дуос но това го видях и на А5

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай
#63

(2015-03-08, 14:13:34)iliev80 написа:  Здравейте!гледам клипчета и четох за този телефон, и се натъкнах на следното-ако махнеш мемори картата можеш да поставиш втора нано сим карта. Вярно ли е? Ако да как става номера с двете карти -например като при Grand duos  и др подобни или просто не са активни и двете карти. Знам че има модел А5 дуос но това го видях и на А5

Това е пълна измишльотина. Няма как в MicroSD порт да набуташ NanoSim и да тръгне с две сим карти Bu  . По принцип има A5 Duos, който е с 2 сим карти и е без мемори карта.
Цитирай
#64

Колеги, сега като излезе телефончето знаете,че всеки казва, че е малко височка цената за този хардуер. Свободно го намирам най-ниско и сигурно около 640/650 лв. Аз обаче трябва да подновявам този месец и офертата ми е за около 550 лв. ТУк вече сме стотина лв надолу и мисля,че цената не е зле като за от скоро пуснат за продажби смартфон. Вие какво мислите? Като си харесам по-мощни смартфони за тази цена пък не ми харесват дизайна, пластмасата, големината и прочие и пак клоня към тоя. За жалост за тези пари мога и Мейзуту да взема, но от него нямам впечатления, защото го нямаха наличен.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#65

(2015-03-10, 23:22:56)disrespectful написа:  Колеги, сега като излезе телефончето знаете,че всеки казва, че е малко височка цената за този хардуер. Свободно го намирам най-ниско и сигурно около 640/650 лв. Аз обаче трябва да подновявам този месец и офертата ми е за около 550 лв. ТУк вече сме стотина лв надолу и мисля,че цената не е зле като за от скоро пуснат за продажби смартфон. Вие какво мислите? Като си харесам по-мощни смартфони за тази цена пък не ми харесват дизайна, пластмасата, големината и прочие и пак клоня към тоя. За жалост за тези пари мога и Мейзуту да взема, но от него нямам впечатления, защото го нямаха наличен.
И аз се колебая между двата меизуто ми идва на 525 а а5 на 625 ,100лв са си 100лв но чакам още малко мнения и ще се решава на място и двата си имат + и -

Huawei P10 Lite
Цитирай
#66

(2015-03-11, 17:34:28)zlatanov_ написа:  
(2015-03-10, 23:22:56)disrespectful написа:  Колеги, сега като излезе телефончето знаете,че всеки казва, че е малко височка цената за този хардуер. Свободно го намирам най-ниско и сигурно около 640/650 лв. Аз обаче трябва да подновявам този месец и офертата ми е за около 550 лв. ТУк вече сме стотина лв надолу и мисля,че цената не е зле като за от скоро пуснат за продажби смартфон. Вие какво мислите? Като си харесам по-мощни смартфони за тази цена пък не ми харесват дизайна, пластмасата, големината и прочие и пак клоня към тоя. За жалост за тези пари мога и Мейзуту да взема, но от него нямам впечатления, защото го нямаха наличен.
И аз се колебая между двата меизуто ми идва на 525 а а5 на 625 ,100лв са си 100лв но чакам още малко мнения и ще се решава на място и двата си имат + и -

Веднага ти казвам Миезуто е със доста по добри параметри няма спорт ,но дизайнът не ми допада лично на мен още не съм със положително мнение за такива марки не ,че и другите не се правят от "дръпнати хора" но докосни се до А5 и ще ти допадне адски Smile

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE
Цитирай
#67

При мен моето А5 има много слаб звук и не се чува много добре...Някакви предложения за увеличаването му?

HUAWEI P9 LITE , Samsung Galaxy Note 2
Цитирай
#68

Имах възможност да си поиграя и с двата.и двата са хубави от към изработка меизуто не ми хареса че няма слот за сд карта а а5 звънни мн слабо иначе всичко друго ми се стори на ниво но немисля че телефон от среден клас за какъвто го водят а5 са му малко множко парите бях се спрял на хуавей г7 но ми идва малко голям а е със същия процесор като а5 пак метален корпус и два пъти по евтин

Huawei P10 Lite
Цитирай
#69

Аз със сегашния като съм навън или в градския ако не усетя някой път вибрацията не разбирам,че са ми звънели. Ся с тоз слаб звук и липсата пък на индикатор (все дребни неща) пак ме дърпате... имам чувството,че просто трябва да се примеря с кои недостатъци ще мога и да вземам вече нещо... Sad

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#70

Аз съм сложил мелодията "Twinkle" и звъни супер силно Smile
Цитирай
#71

Аз обаче ще вземам Меизуту, днес ходих да го видя, голям красавец е и пасва идеално в ръката. Ще ми го дадат 420 лв кеш, а самсуняга към 550... не си заслужава парите само заради метала... все пак ще следя с интерес темата! Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#72

Здравейте,
Интересува ме някой срещал ли е златист в офис на Виваком, тъй като от 2 седмици го издирвам и ми твърдят, че няма наличен в България, което не е възможно.
Цитирай
#73

и на мен така ми казаха като търсих за моята приятелка в единия офис на вива тук, отидох в другия и казаха, че могат да търсят по другите им магазини из България, и ми намериха. На другия ден беше тук Smile
Цитирай
#74

Имайте предвид ,че във Русия се оплакват много след известно време ползване на Мейзу прочетете малко повече Smile

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE
Цитирай
#75

Чел съм и честно казано проблеми имат определен брой хора, а и да излезе нещо имам си гаранция 2 години. Не виждам нищо притеснително Smile) С кой модел е нямало проблеми? Като почнем през Сони, жълтите петна на LG-тата при някои бройки и партиди и минем през останалите топ производители. Последните ми две Сонита са все проблемни, но пък като имаш гаранция и коректен магазин и сервиз, другото е на късмет. Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)