Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei G6-Икона за включени слушалки
#1

Здравейте колеги.Тук ще споделя един начин за оправяне на този бъг във нашите телефони,а именно-постоянна икона за включени слушалки без да са включени.Когато това се случи единствения начин за провеждане на разговор е на високоговорител.За да се оправи този бъг,изпробвах начина за слагане и махане на жака бързо и бавно,но без ефект.Фабрични настройки също не оправиха нещата и реших да пробвам друго.Почистих със памук жака,сложих слушалките във жака и рестартирах телефона,след което ги извадих и проблема изчезна.Възможно е този проблем да се появи при намокрен жак или бъг в системата.Предполагам,че би сработило и със други модели.Дано не ви се налага,но ако се случи,това е 99% сигурно за оправяне на проблема!При мен проблема беше,че беше се намокрило съвсем леко мястото около жака(а явно и жака).Надявам се да съм бил полезен. Smile

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой да помогне-същата глупост ми се случи. Обаче това с памука не помага-продължава да показва слушалки.

Хубавото е, че има временно решение-headset toggle, безплатно приложение, което кара телвфона да си ползва говорителя, дори да показва слушалки.

Обаче все пак няма ли някакво решение, освен това с памука, което не ми помага.

Оправих проблема. Насочих сешоар срещу жака за слушалки за минута. Проблема е решен! Big Grin
Цитирай
#3

И аз имах този проблем и го оправих по друг начин - със тънка игла изчистих жака и се оправи ?

Nokia Lumia 710 - > Huawei Ascend G6 - > IPHONE 5 - > HTC DESIRE 620 with  4.4.4 - > Nokia 6
Цитирай
#4

Сешоари, игли, памук... тоя телефон цепи Big Grin
Днес му сложих EMUI3-доста добро попадение, определено.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)