Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Live wallpapers
#51

Относно Video Live Wallpaper

Rolleyes Четири яки каки, да ви търкат и лъскат екранчето.
http://dox.bg/files/dw?a=4d456e8b59
Цитирай
Аксесоари
#52

Нека някой да помогне.Как се подкарват Live Wallpaper които са с разширение .mp4 .

Galaxy NOTE II / MI3
Цитирай
#53

gabimarto написа:Нека някой да помогне.Как се подкарват Live Wallpaper които са с разширение .mp4 .
Те тези тръгват само с видео плеъри Big Grin

SIV
Цитирай
#54

gabimarto написа:Нека някой да помогне.Как се подкарват Live Wallpaper които са с разширение .mp4 .
Виж поста на HardrockMan от предната страница. Там, най-отгоре, има една програмка, качваш я на телефона и през нея пускаш видео .mp4 като Live Wallpaper. При мен се получава добре само че ми харчи малко повече ток...

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#55

Jungle Waterfall Wallpaper

*Опция за настройка на цвета на небето
*Промяна според частта на деня (сутрин,обед,вечер)

[Изображение: gkohG.jpg]

http://dl.dropbox.com/u/5816007/Android/....v1.05.apk
Цитирай
#56

Здравейте,искам да попитам дали има програма с която да си правя тапети в 960х800 резолюция?благодоря предварително.
Цитирай
#57

FROG live wallpapers v1.44

http://uk.androlib.com/android.screensho...BAp.u.aspx
Цитирай
#58

sinnerbg написа:Здравейте,искам да попитам дали има програма с която да си правя тапети в 960х800 резолюция?благодоря предварително.
Photoshop ?

SIV
Цитирай
#59

За Легендата няма ли Жива тема Sad(

IOS 6.1 JeailBreak
Цитирай
#60

Live Wallpaper - aniPet Freshwater v1.1.0-америх го най-сетне и бързам да го споделя с вас
линк
[Изображение: 2682395y.jpg]

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#61

На мен като го сетна ми дава черен екран...

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#62

Благодаря Деси, веднага тегля, че моето май беше с соленоводните рибки.
+1.

SIV
Цитирай
#63

felipe написа:На мен като го сетна ми дава черен екран...
Странно,при мен си зареди и няма проблеми.Изчакай да ти се покаже тапета,като го избереш,направи си настройките и тогава го сетни,може малко да се забави,но трябва да се появи.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#64

Благодарности за рибоците и естествено + Smile

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#65

Тръгна,само,че тази която свалих от applanet,там го има живия тапет и е наличен за сваляне Smile .

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#66

Явно скоро са го качили,защото снощи пак проверявах и го нямаше,важното е,че е тръгнал,на мен много ми харесва,направих си го само с неонки.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#67

felipe написа:Тръгна,само,че тази която свалих от applanet,там го има живия тапет и е наличен за сваляне Smile .


Я метни едно apk. насам, ако не те затруднявам, това което Деси е качила и при мен неще да тръгва.
Цитирай
#68

Big Grin st34 за жалост не съм толкова advanced ,живия тапет се свали и директно инсталира от appstore на телефона ,не знам къде се намира самото .apk за да го кача някъде Sad .

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#69

felipe написа:Big Grin st34 за жалост не съм толкова advanced ,живия тапет се свали и директно инсталира от appstore на телефона ,не знам къде се намира самото .apk за да го кача някъде Sad .
Когато си вържеш телефона си има папка Браузър или История нещо от сорта Smile

Sony Ericsson Xperia X10 mini <Android 4.0.1>
Цитирай
#70

felipe написа:Big Grin st34 за жалост не съм толкова advanced ,живия тапет се свали и директно инсталира от appstore на телефона ,не знам къде се намира самото .apk за да го кача някъде Sad .
Ако е от applanet имаш същата папка в телефона,в нея има папка downloads и там пак в отделни папки са програмите,които си свалил-търсиш едноименната папка и вадиш от вътре арк-то,лошото е само,че то самото няма име,но ще се ориентираш по папката.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#71

Smile Няма проблем, аз си я дръпнах, но пак не ще да тръгне. Сложих си пак жабата.
Цитирай
#72

Здравейте!
Малко ще се отклоня от темета но за да не правя нова ще попитам тук. Когато тегля .apk файлове директно от телефона ми излизат като .bin и съответно не мога да ги инсталирам. Някакви идеи?

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай
#73

Flying Dragon Live Wallpaper v1.1
Цитирай
#74

я вижте тук (за аквариума)

http://www.livewallpapers.org/anipet-koi-trial-429/

Alcatel HERO 2 Stock Rom ;  Lenovo A680 4.4.2 
Цитирай
#75

защо не слагате снимки на това което качвате ... не е ли по добре така.

Asus 771 > HTC Desire 8GB Class 6 > Sony Xperia M4 Aqua > SAMSUNG S6 > S7 32GB SDXC Class 10 > S9 > S10 > S22 Plus till now.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)