Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z3 (D66xx)
#26

Благодаря за отговора. Да разбирам че и Z2 е без скрийнпротектор?

Samsung Galaxy S7 Edge, Black Onyx
Цитирай
Аксесоари
#27

Да, и Z2 няма. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#28

Благодаря за отговора. А може ли определен контакт да бъде блокиран или може само всички?

Samsung Galaxy S7 Edge, Black Onyx
Цитирай
#29

intel написа:Благодаря за отговора. А може ли определен контакт да бъде блокиран или може само всички?
Може.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#30

Много ти благодаря. Ти си най-отзивчив. Бъди жив и здрав!

Samsung Galaxy S7 Edge, Black Onyx
Цитирай
#31

intel написа:Много ти благодаря. Ти си най-отзивчив. Бъди жив и здрав!
В същност не може!Сега проверих и няма как да блокираш само определен номер,можеш всички но не само един.Подвел съм те!Но като,че ли при старите ми телефони имаше такава възможност :unknw:

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#32

При Z2 работата е същата. Не можеш даден а всички под общ знаменател!

Samsung Galaxy S7 Edge, Black Onyx
Цитирай
#33

В Стора има куп кол блокери, като ви е толкова нужно.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#34

Не, спряха от Z2 с фабричните
Цитирай
#35

Който иска да си поиграе с телефона(виртуално) за да разгледа *какво що * да посети Sony LAB.
*** Remote Device Lab *** необходимо е да имате инсталирана java 6 или по нова.И на мен ми се струва че е време за тема *Z3*

Nokia N-9 -> Sony Z2 -} Sony XZ
Цитирай
#36

В момента сержиза временно не работи.
Но който иска да пробва тук https://remotedevicelab.sonymobile.com

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#37

dido.zaxariev написа:Който иска да си поиграе с телефона(виртуално) за да разгледа *какво що * да посети Sony LAB.
*** Remote Device Lab *** необходимо е да имате инсталирана java 6 или по нова.И на мен ми се струва че е време за тема *Z3*

И на мен така ми се струва, но щяло да стане кочина във форума... Все едно няма да я отворят след една седмица :wall:
Офф чакай че ще ме накажат заради своеволие... - Много пиша нещо???
Цитирай
#38

А каква е разликата между water resistant и water proof, визирам т.е разликата между S5 и Z3 в това отношение?

Samsung Galaxy S7 Edge, Black Onyx
Цитирай
#39

intel написа:Телефона с фабричен скрийн протектор ли е, както беше Xperia Z?

Има отделни протектор в комплекта.
Цитирай
#40

Къде ви е произведен телефона, и дали е с дисплей на Sharp?

Samsung Galaxy S7 Edge, Black Onyx
Цитирай
#41

xn3k написа:
intel написа:Led нотификациите при Z3, по същият начин ли са изпълнени с голяма неонова светлина или по друг начин?
С малък стандартен диод в горния ляв край на телефона.

[Изображение: f0bff0ad2f0f9e6b.jpg]

ivailo.peev написа:Ето малко яснота по въпроса... Но трябва приложение, което поне за сега не е достъпно за мен.
За вас може и да е пробвайте..

https://support.google.com/wallet/answer/2466137?hl=en

Ясно, значи е необходим Google Wallet, който не е наличен за България.

То като се замисля не е само това. Предполагам, че трябва да има и някаква регистрация в банката. Очаквам положението тук скоро да се размърда и да се появи всякаква информация по темата. Не ми се вярва това да е услуга на Google. Всичко зависи от банките защото терминалите са техни. Ще стане както с контактлес картите. Въведоха ги буквално за месеци. Набързо смениха терминалите и картите, който желае разбира се.
Поздрави
Цитирай
#42

Да, всичко опира до NFC и безконтактни терминали. Въпроса е и банките да предложат софтуер или да започнат да работят с Google wallet, което не съм сигурен, че скоро ще се случи.

Или по-точно съответния магазин/фирма трябва да работи с Google Wallet (демек, да сключи договор с тях) https://www.empsebiz.com/googlewallet/index.html
Цитирай
#43

Привет на всички моля за помощ при избор на карта памет която да става за запис на 4К видео колко МВ /s трябва да е скороста на запис /четене благодаря предварително
Цитирай
#44

Днес и аз го разгледах в технополис телефона е супер само едно ме спря да не си го взема а именно проблема със прегряването не са го оправили след около 3 4 мин запис на 4К излезна съобщение че ако не спря записа камерата автоматично ще се изключи :facepalm:

Htc One М8
Цитирай
#45

Loshia написа:Днес и аз го разгледах в технополис телефона е супер само едно ме спря да не си го взема а именно проблема със прегряването не са го оправили след около 3 4 мин запис на 4К излезна съобщение че ако не спря записа камерата автоматично ще се изключи :facepalm:
съобщението излиза като почнеш на около 5-та мин и на 11-та при мен поне и спря на 11мин и 28сек ти лично колко часа искаш да записва 4к видео по света е пълно със странници поне посочи кой от телефоните излезли досега
прави по дълъг запис
Цитирай
#46

Това Music unlimited е много досадно...
Когато искам да си пусна някаква музика започва търсене в Интернет и е чудо Tooth не мога да си намеря запаметената музика и това си е :wall: нищо де ама е досадно Smile
Да добавя: българския речника на телефона е доста слаб. Note 3 е страхотен в сравнение с този. Английският не е по добър...
Забелязвам, че батерията е много добре. След 3 часа игри имах 50% батерия
Голяма работа че грее... Застрахован е и ако изгори ще ми го възстановят. Телефона е страхотен и не съжалявам и за секунда че го купих. Сега съм въоръжен с z3 и Note 3 и ще им правя директни сравнения.
Цитирай
#47

ivailo.peev написа:Това Music unlimited е много досадно...
Когато искам да си пусна някаква музика започва търсене в Интернет и е чудо Tooth не мога да си намеря запаметената музика и това си е :wall: нищо де ама е досадно Smile
Да добавя: българския речника на телефона е доста слаб. Note 3 е страхотен в сравнение с този. Английският не е по добър...
Забелязвам, че батерията е много добре. След 3 часа игри имах 50% батерия
Голяма работа че грее... Застрахован е и ако изгори ще ми го възстановят. Телефона е страхотен и не съжалявам и за секунда че го купих. Сега съм въоръжен с z3 и Note 3 и ще им правя директни сравнения.
Аз половин година правя сравнение с ноте 3 и z2 и ненамерих нещо с което нотето да превъзхожда сонито,което значи че на z3 и на малкия пръст неможе да стъпи

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#48

hipopotuk написа:
Loshia написа:Днес и аз го разгледах в технополис телефона е супер само едно ме спря да не си го взема а именно проблема със прегряването не са го оправили след около 3 4 мин запис на 4К излезна съобщение че ако не спря записа камерата автоматично ще се изключи :facepalm:
съобщението излиза като почнеш на около 5-та мин и на 11-та при мен поне и спря на 11мин и 28сек ти лично колко часа искаш да записва 4к видео по света е пълно със странници поне посочи кой от телефоните излезли досега
прави по дълъг запис

Още една предпоставка за проблем не може при един да спира записа на 3-тата минута при др да спира на 11 за мен това си е проблем.Марка няма да споменавам да не го изтълкува някой като реклама но съм правил запис на 4К около 25 мин. и нямаше никакъв проблем със телефона Smile

Htc One М8
Цитирай
#49

От седмица ползвам въпросния модел и открих два неприятни бъга.
Първият е,че notification тона е супер тих и дори със смяна на фабричния тон с друг не се оправи проблема.
Вторият е,че при входящо обаждане работи само единият високоговрител а именно долният.
Проблема е мисля при всички бройки и ако някой разбере как да се оправи това моля да сподели Smile
Иначе всичко останало си е ОК.
Цитирай
#50

Да, първото е много неприятно, но се надявам, че с ъпдейт ще го оправят, защото не е проблем на говорителя.
Що се отнася до звъненето, това е направено така умишлено, за да не пострадаш ако по време на повикване телефона е на ухото ти. Не е бъг и няма да бъде коригирано.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)