Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z3 (D66xx)
#51

Това си е така с всички зетки,досега ползвах Z,Z2 и вече Z3 звука си е един и същ,слабичък

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
Аксесоари
#52

За друго става дума. Когато си избираш тон на звънене от настройките звукът е адски силен, а когато наистина звъни е 3 пъти по-слаб. Това не е проблем на високоговорителите, а е нещо софтуерно. При Z (имах такъв) звукът си беше еднакво слаб и в настройките и при звънене, и при мултимедия.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#53

vodoo написа:Все още нямам телефона, но това скоро ще се промени, след като си поиграх с едно екземплярче Tooth . Направи ми впечатление, че много рекламираното в Iphone 6 плащане с доближаване на телефона до устройство за безконтактно плащане го има в менюто на Z3. Притежателите на телефона, ако са го поразгледали по - подробно могат да потвърдят. Dance
Повече за новите функции на Z3 серията http://blogs.sonymobile.com/2014/09/11/3...-could-do/

Ето информацията която успях да намеря по темата за плащането с телефона.
http://www.hongkiat.com/blog/digital-wallets/
Единственият портфейл, който работи работи при мен е на PayPal, но тс ози портфейл се плаща по различен начин.
Цитирай
#54

Да задам един лаишки въпрос, тъй като досега никога не съм имал на Сони телефон от Експерия серия(само от сони ериксон) миналата седмица си поиграх с z3 в технополиса и плесиото, забелязах, че като натискам копчето за камерата не стартира, само като е заключен екрана и тогава ако натисна стартираше камерата. Това нормално ли е? Ако по-грешна натисна в джоба ми да не стартира камерата. Замислям се дали да не купя телефона за това питам, малко копчетата за звука са ми неодобно, но телефона изглежда доста добър.

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#55

Бутона се използва и за снимки под вода, защото тогава дисплея(тъча) не реагира на допир от пръстите и няма как да направиш снимка.

1916 
Цитирай
#56

sylver88 написа:...забелязах, че като натискам копчето за камерата не стартира, само като е заключен екрана и тогава ако натисна стартираше камерата. Това нормално ли е?...
Нормално е, камерата има 4 настройки за това копче, описани в упътването за употреба, една от които е Off.

Xperia Z1 Black  14.6.A.1.236- Lollipop stock -> Apple Iphone 8Plus/Space Gray
Цитирай
#57

Колеги,от два дни забелязвам нещо което несъм сигурен как да ги обясна,като съм сигурен че и в настройки не намирам нищо,а именно,когато пиша или се рова независимо къде,понякога преди да си поставя пръста се получава един кръг на дисплея и без да го допирам се натиска,нещо като писалката на ноте 3,въздушната команда,но тук доколкото знам такива екстри нямаме,опитвам се сам да го направа но нестава,но през определено време се случва.някви идеи?


П.п. Можеби си открих проблема ако може така да се нарече,бях сложил отметка на работа с ръкавици и така става по чуствителен дисплея,премахнах я и засега не излиза кръгчето

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#58

Точно това най-вероятно е причината за дези действия - активираната опция за ръкавици.
Цитирай
#59

При включен режим Stamina Mode ми показва много малко оставащо време - 1 ден,а батерията е заредена, някакви идеи?

Samsung Galaxy S7 Edge, Black Onyx
Цитирай
#60

intel написа:При включен режим Stamina Mode ми показва много малко оставащо време - 1 ден,а батерията е заредена, някакви идеи?
Няма значение това.При мен,при напълно заредена батерия и по-стабилно ръчкане ми се е случвало да ми показва 18 часа Smile .Не го мисли толкова Wink

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#61

Дааа и аз забелязах проблема в звука,като избирам тон за звънене се чува много силно,но когато ми звъннат или смс получа,звука е поне с 30% по слаб,но иначе се чува и от двата говоритела,идея как да стане силно звъненето?

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#62

Забелязвам и друго. Когато някой ми пише по Messenger-a на Facebook, не ми излиза pop-up съобщение, а до вчера не беше така. С Viber и Whatsup го нямам този проблем!

Samsung Galaxy S7 Edge, Black Onyx
Цитирай
#63

Здравейте,
От скоро ползвам телефона, но имам един въпрос(може би и повече, но в момента за този се сещам) Понеже съм iphone user, главно, малко ми е странно едно нещо в телефона. Проблема ми е че, при получаване на SMS примерно, не ми излиза по средата на екрана, пропуснатия sms, а само като малка иконка горе в статус бара и единствения начин да го видя е да го дръпна. Вариант това да не е така? Имам предвид, както излиза, прозорец, когато получа съобщение от viber. Възможно ли е да стане. Другото за което се сетих е липсата на светлина, когато получа sms и това ли е така? Меко казано съм разочарован, тези дребни работи ме дразнят, може и да има решение, но незнам как да го намеря... Моля, за съвет.
Цитирай
#64

A_Iliev написа:Здравейте,
От скоро ползвам телефона, но имам един въпрос(може би и повече, но в момента за този се сещам) Понеже съм iphone user, главно, малко ми е странно едно нещо в телефона. Проблема ми е че, при получаване на SMS примерно, не ми излиза по средата на екрана, пропуснатия sms, а само като малка иконка горе в статус бара и единствения начин да го видя е да го дръпна. Вариант това да не е така? Имам предвид, както излиза, прозорец, когато получа съобщение от viber. Възможно ли е да стане. Другото за което се сетих е липсата на светлина, когато получа sms и това ли е така? Меко казано съм разочарован, тези дребни работи ме дразнят, може и да има решение, но незнам как да го намеря... Моля, за съвет.
светлина трябва да имаш,задай на лед индикацията да е пусната за известяване,за смс незнам,на мен не ми пречи така и несъм се ровил,но аз например и на вайбъра съм махнал досадния прозорец и светване на екрана,демек направил съм го само звуково да знам че е писано а като си светна дисплея го имам в нотификацията горе

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#65

Реших си проблемите, ако така могат да се нарекът. За тези, които ги интересува как, ще споделя. Инсталирах textra sms, така всичко си дойде на мястото. Ако се сещате за по добра алтернатива на приложението, което аз ползвам, ще се радвам да споделите, понеже не ми се инсталират всички подобни приложения..
Цитирай
#66

След като заредя телефона иконката за състоянието на батерияте се променя. Показва че все едно не е включена Стамина режима. След като деактивирам стамината и после я активирам, се появява + на иконата на батерията. При вас как е?

Samsung Galaxy S7 Edge, Black Onyx
Цитирай
#67

Ако е по време на зареждане е без плюса,тогава логично е не активна стамината,но щом махнеш от заряд излиза плюса веднага

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#68

Sokolchev написа:Ако е по време на зареждане е без плюса,тогава логично е не активна стамината,но щом махнеш от заряд излиза плюса веднага
Точно там е въпроса че като махна от заряд не излиза плюса на батерията!

Samsung Galaxy S7 Edge, Black Onyx
Цитирай
#69

Някакъф софтуерен бъг е май. Правил ли си връщане до фабрични настройки?
Цитирай
#70

Не съм, а и не ми се правят за глупости... ще изчакам да видя дали от само себе си ще се оправи.

Samsung Galaxy S7 Edge, Black Onyx
Цитирай
#71

A_Iliev написа:Здравейте,
От скоро ползвам телефона, но имам един въпрос(може би и повече, но в момента за този се сещам) Понеже съм iphone user, главно, малко ми е странно едно нещо в телефона. Проблема ми е че, при получаване на SMS примерно, не ми излиза по средата на екрана, пропуснатия sms, а само като малка иконка горе в статус бара и единствения начин да го видя е да го дръпна. Вариант това да не е така? Имам предвид, както излиза, прозорец, когато получа съобщение от viber. Възможно ли е да стане. Другото за което се сетих е липсата на светлина, когато получа sms и това ли е така? Меко казано съм разочарован, тези дребни работи ме дразнят, може и да има решение, но незнам как да го намеря... Моля, за съвет.
Здравей колега на Андроид наистина не излиза пропуснатия смс на екрана освен в статус бара, но те промениха това с новия Андроид 5.0 Lollipop, след като Сони пуснат актуализацията, което ще е началото на другата година вече ще излизат пропуснатите смс-и на екрана без допълнителни приложения ето и линк да видиш: http://cdr.cz/sites/default/files/androi...ations.jpg
Цитирай
#72

Някой има ли проблем с крашове на приложения? Откакто съм взел телефона непрекъснато има такива. 3 пъти го рипеърнах, но проблема си продължава. Снощи за пореден път го ресетнах и отново 3 приложения се счупиха. Може ли да си проверите статистиката в "Настройки->За телефона->Диагностика->Факти за устройството". Таблета ми също е с 4.4.4, но никога не е имало такива сривове и "Факти за устройството" винаги е било чисто. :unknw:

[Изображение: 70aad031a792560a.png]

[Изображение: 144f5c2d32bcd7f2.png]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#73

И при мен стана така с 3 приложения в рамките на 18 дни.

1916 
Цитирай
#74

Хах,къде я тая диагностика и факти,аз нямам такова нещо в менюто

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#75

Sokolchev написа:Хах,къде я тая диагностика и факти,аз нямам такова нещо в менюто
"Настройки->За телефона->Диагностика->Факти за устройството"
Погледни пак,точно там си е Wink

п.п. Виж дали приложението "Диагностика" е инсталирано.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)