Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z3 (D66xx)
#76

Нямам,как и от къде да го инсталирам

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
Аксесоари
#77

Sokolchev написа:Нямам,как и от къде да го инсталирам
От плей стора https://play.google.com/store/apps/detai...tiontester

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#78

Ок,инсталирах го,но пак през настройки го нямам,влизам през иконката само,но там пише на почти всичко че информациата не е налична

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#79

@Sokolchev, това в маркета е по-различно. Другото ти е предварително инсталирано от Sony. Явно си го деинсталирал.
Ето го apk файла. Пробвай с него. След инсталиране го търси в Настройки->За телефона->Диагностика

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=AR70mO...uhH2087100

Да, след инсталиране пише, че информацията не е налична, но след известно време тя се появява (може и рестарт да му трябва).

milss написа:И при мен стана така с 3 приложения в рамките на 18 дни.
Успокоих се. Явно проблема не е в моя телефон/хардуер, а е софтуерно. :thumbup:

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#80

Дръпнах го,но не ми дава да го инсталирам иначе го намирам в папка даунлоуд през файл менажера като влезна.трябва ли да го преместа някъде или? Щото пак го няма в настройки,рестартирах тела

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#81

Нямам представа. Аз го инсталирах без проблем на 3 устройства. Пробвай с преместване в друга папка.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#82

Някой има ли представа дисплеите на нашите телефони какъв тип са - Gorilla Glass или... ?

Samsung Galaxy S7 Edge, Black Onyx
Цитирай
#83

Някаква собствена разработка на Sony ще да е.
Цитирай
#84

Sony използват минерално стъкло, което се влага и в производството на сравнително скъпи часовници като Casio, Seiko, Omega, Longines и други. Мисля, че е по-устойчиво на драскотини от Gorilla, но е по-трошливо при удар. Ако телефона не се изпуска, смятам, че е по-добър вариант от горилата.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#85

Забелязах на гърба на телефона че има лека драскотина. Телефона не е изпускан. Ако и дисплея е такъв - лошо! Sad

Samsung Galaxy S7 Edge, Black Onyx
Цитирай
#86

Ако използваха някакво суперско стъкло, нямаше да пропуснат да се похвалят, което навежда на мисълта, че или не е нищо особено, или е крадено, или не искат да правят реклама на някой конкурент. Аз също имам незначителни драскотини по гърба на Z2, въпреки че го пазя много, което напълно ме отказа да пробвам и ползвам функцията за отхвърляне на повикване с поставяне на телефона с лице на масата.

Sony Xperia Z2 Black 14W25, Sony Xperia Z3 Black 15W13 - M-Tel
Цитирай
#87

Имайте предвид, че и Z2 и Z3 имат олеофобично покритие и по-вероятно е драскотините да са на покритието, а не на стъклото. Казвам го от личен опит с един Galaxy S3 преди време.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#88

Ползвал съм Z2 около 4 месеца като съм го носил по джобове основно без калъф и протектор и за това време успя да се получи едно микроскопично "косъмче" на гърба което се вижда на силна светлина. Отпред няма нищо. Z3 обаче за няколко дни от както го имам вече има отпред една драскотина. Като цяло двете стъкла на Z2 и Z3 са напълно различни. На Z3 е мнооого по лъскаво и се изплъзва от ръцете много по лесно, отпечатъците се избърсват само с едно движение с обратното на китката. Определено трябва много да се внимава с него защото обича да се движи, слагайки го някъде на равна повърхност след известно време се е придвижил и ако е на високо пада. На Z2 рамката стърчи повече от стъклата и стои стабилно за разлика от Z3 където стъклото е по високо от рамката.

iPhone 6S Plus / Galaxy Note 5
Цитирай
#89

Даааа,разхожда си се тела сам Smile никога нее там където съм го оставил Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#90

Привет на всички имам питане за завъртането на екрана.Та въпроса ми е за началния екран,ако не е включен за зареждане началният екран с иконите завърта ли се при завъртане на телефона
Цитирай
#91

Не.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#92

hipopotuk написа:Привет на всички имам питане за завъртането на екрана.Та въпроса ми е за началния екран,ако не е включен за зареждане началният екран с иконите завърта ли се при завъртане на телефона
Здравей колега! Началният екран се завърта само когато телефона е включен да се зарежда чрез док станция или магнитен кабел.
Цитирай
#93

pavlinstoyanov написа:
hipopotuk написа:Привет на всички имам питане за завъртането на екрана.Та въпроса ми е за началния екран,ако не е включен за зареждане началният екран с иконите завърта ли се при завъртане на телефона
Здравей колега! Началният екран се завърта само когато телефона е включен да се зарежда чрез док станция или магнитен кабел.
Благодаря за бързия отговор притесних се понеже го изтървах вчера от 1.5 м и Никлина на екрана лекичко се онлюспи в единия ъгъл още веднъж Благодаря
Цитирай
#94

hipopotuk написа:
pavlinstoyanov написа:
hipopotuk написа:Привет на всички имам питане за завъртането на екрана.Та въпроса ми е за началния екран,ако не е включен за зареждане началният екран с иконите завърта ли се при завъртане на телефона
Здравей колега! Началният екран се завърта само когато телефона е включен да се зарежда чрез док станция или магнитен кабел.
Благодаря за бързия отговор притесних се понеже го изтървах вчера от 1.5 м и Никлина на екрана лекичко се онлюспи в единия ъгъл още веднъж Благодаря
Ако имаш впредвид това, което е като лайсна около екрана и около задното стъкло, то се лющи наистина много лесно и това е при цялата З серия, леко да го чукнеш и заминава.
Цитирай
#95

Spellbound91 написа:
intel написа:Много ти благодаря. Ти си най-отзивчив. Бъди жив и здрав!
В същност не може!Сега проверих и няма как да блокираш само определен номер,можеш всички но не само един.Подвел съм те!Но като,че ли при старите ми телефони имаше такава възможност :unknw:
Всъщност може.
Когато редактираш контакт, горе в дясно трите точки и чек на всички обаждания до гласовата поща. Така на отсрещния дава тон заето без забавяне.
Цитирай
#96

Здравейте,
Тази сутрин изведнъж разбрах, че не мога да приемам разговори когато ми звънят - LED-нотификацията свети, мелодията си звъни, обаче екрана стои черен... Когато "светна" екрана с бутона за включване, пак няма индикация на екрана че някой ме търси и не мога да приема разговора (зелената слушалка индикира натискането с пръст, но нищо не се случва..) Иначе екрана си се суайпва наляво-надясно...
Когато отсрещния прекъсне звъненето - мелодията спира, екрана присветва и веднага получвам знак при зелената слушалка, че имам пропуснато обаждане.
Така на практика не мога да приема обаждане, а мога да избирам всеки, за да му върна обаждането.
Моля за съдействие?

SGS I -> Sony Z3
Цитирай
#97

Върни фабричните настройки и форматирай вътрешната памет и опитай да приемеш повикване на абсолютно чист телефон. Ако всичко е наред - значи някое приложение ти прави мизерии.
Цитирай
#98

Благодаря, mazy
Макар и с голяма неохота направих Factory reset. (преди това изкопирах на компа което се сетих за да го спася....)
Минах си през етапа на всички начални настройки и ъпдейти на редица програми и приложения.
Пробвах с повикване отвън - всичко работи...
Сега продължавам с персонализирането и накачулването обратно на разни полезни неща....

SGS I -> Sony Z3
Цитирай
#99

С обикновен рестарт на телефона не се ли получи?

Samsung Galaxy S7 Edge, Black Onyx
Цитирай

@intel
За съжаление обикновен рестарт не вършеше никаква работа - рестартирах го няколко пъти, гасих го и чаках известно време...... и винаги се държеше по описания начин...
За сега всичко е неред след преинсталацията.

Това което ми направи впечатление е, че factory reset беше оставил снимките ми както си бяха на вътрешната карта памет и не ги беше изтрил.
Също и музикалните файлове (*.mp3), които бях сложил там за да ги ползвам като мелодии за звънене.

Явно factory reset не форматира паметта (както очаквах) а само зарежда първоначалните системни файлове.

SGS I -> Sony Z3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)