Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми и въпроси свързани с Xperia Z3 (D66xx)

на мен технополците за 5 дни ми го замениха с чисто нов произведен преди месец,заради жълтото петно на дисплея и разлепване на дисплея

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
Аксесоари

Здравейте имам питане относно споделяне на интернет от телефона към компютър -само през влутут ли е въэможно или има и друг вариант?Благодаря предварително.
Цитирай

С wifi не става ли? Rolleyes

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай

Има възможност за споделяне не интернет и през юсб кабел, като тогава е възможно споделянето на приемания безжичен сигнал от телефона /WIFI/, а също и споделяне на данни с кабел /Mobile data/, приемани през мрежата на оператора.
Друг вариант е споделянето на трафик, генериран през оператора, което да става през безжична мрежа /WIFI/, където телефона играе роля на рутер приема сигнала от мобилния оператор в режим данни, компютъра намира телефона като точка за WIFI достъп и се свързва към него, както към обикновен рутер.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Както си гледах в google play-a един клип на приложение , изведнъж цъкнах нещо и ми се появи една звезда и сега тя остана горе в лентата на състоянието и не знам как да я махна , някои ако знае как мога да я махна , ще се радвам да сподели . Smile
Цитирай

Пуснал си приоритетни прекъсвания... Както още 10 човека преди тебе в тази тема...
Натисни някой от бутоните за звука и като ти излезе настройката натисни "ЗВУК"!
Цитирай

Здравейте. Използвам Z3, закупен преди няколко дни. Днес ми направи впечатление, че задното стъкло е залепено плътно по целия телефон на височоната на рамката, освен над капачето за сим картата. С просто око не се вижда, но като прокарам пръст се усеща, че е леко навдигнато и драска. Като го натисна не се прибира обратно. Следователно не е разлепено, а от долу нещо го повдига. Става въпрос сигурно за половин милиметър повдигане, защото както и да го гледам не се вижда. Само с пръст се усеща като го пипна.
При вас как е? По цялата рамка ли са ви залепени на височоната и?

EDIT: Сега разгледах един Z3 Dual. И тои имаше неравност, но в горната част на капака зад жака за слушалкие.
Явно си е нещо често срещано.
Цитирай

Здравейте,
Днес ми се случи нещо много неприятно. Сутринта, докато си пиех кафето с приятели реших да демонстрирам водоустойчивостта на телефона ми - потупих си го, след минута-две го извадих и му нямаше нищо в първия момент, но след още минута-две тъча ми блокира, рестартирах го и се оправи, но по-късно отново спря и повече не тръгна... Занесох го в Мтел, казаха ми, че няма никалъв пронлем - ще го изпратят. Чудя се само как при добре затворени тапи би станало нещо подобно... Явно някакъв дефект на телефона...
Цитирай

Възможно е силикона да е имал някакъв луфт или да не е прилепнал добре някъде. В едно масово производство е нормално да се случват и грешки в някои от процесите. Ако капаците ти наистина са били затворени ще ти го сменят, не се притеснявай. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Винаги ги проверявам, дори притискам капачетата, ако случайно има някакъв луфт евентуално да се обере... Само ме притеснява да не се обърнат и да кажат, че не съм ги затворил... И дано ако проблема е в оплатнението да не да сменят тъча и да ми го върнат... то не е в техен плюс де, понеже ми обясниха, че ако втори път ми се наложи да го давам за ремонт мога да заявя, че искам нов.
Цитирай

Колеги,сега съм в кралството и тука имам много евтин телефон но е заключен към оператор.Ще мога ли да го отключа с флаш на нов ром с програмата флаштул?

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Не, заключването към оператор няма нищо общо с РОМ-а.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Кихаш 55 лева и го отключваш.
Цитирай

Благодаря,ама то разликата тук между заключен и отключен е от 20-30 до 60-100.Ша работя още един два дена повече.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай

Е, ако е 20-30 няма какво да му мислиш. Взимай отключения. Пък то няма лошо да поработиш още ден-два повече Wink
Цитирай

Някой може ли да ми препоръча добре програма, която наистина да блокира досадните реклами на някой приложения ?
Цитирай

@sonyxperiaz3 https://adblockplus.org/bg/android
Цитирай

Здравейте колеги! Имам следния въпрос Къде мога да премахна функцията с доближаване на телефона към ухото, на входящите повиквания. Преди ъпдейта имаше тази опция. Сега не я намирам. 
Цитирай

Провери в Настройки \ Персонализиране \ Движение (Motion.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Благодаря ти колега. Оправих го 
Цитирай

(2015-05-14, 18:14:16)niksun написа:  @sonyxperiaz3 https://adblockplus.org/bg/android

Ти ползваш лш я и доволен ли си?

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

инсталирах я направих всички стъпки , които пишеше че трябва да се направят, но след като изляза от някоя игра/приложение ( в случая 94% играх) отново ми излизат досадните реклами и този път не са само долу на екрана, а на целия ?
Цитирай

Някой да е пробвал версията на Helium без руут дали работи на lollipop?

Device: Sony Xperia Z3 D6603
ROM:
Stock Lollipop 5.0.2 // 
23.1.A.1.28 // VIVACOM
Цитирай

Че то това и ти можеш да го пробваш. Wink
Цитирай

Здравейте, бях споделил по горе за проблема с тъча, който се появи след потапяне във вода и поради, което бях принуден да предам телефона на Мтел за ремонт. Днес ми се обадиха от сервиза в София и ме питаха за подробности по проблема, след което ми лазаха, че проблема работи без проблем и ме попитаха още да не би телефона да е забил? Отговорих им: "Дори да беше забил, не трябваше ли след рестарт да се оправи, а не да последват следващ и следващ и така до над 10 рестарта без успех?" Не ми отговориха нищо особено... Също им казах да тестват телефона за неговата водоустойчивост и споделих и за моето намерение да тествам телефона след като ми го върнат и дори ако се наложи в офиса на Мтел пред служителите и ако има проблем отново да го предам...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)