Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

Нотификейшъна, за което колегата пита. Защото наистина си е малко дразнещо без него.

 LG Optimus L5 II,lenovo s90, Samsung galaxy J7
Цитирай
Аксесоари
#27

Е то няма какво да свети. Прсто не са сложили LED диод за да има нотификейшън. Също и няма подсветка на бутоните. Ама не е болка. с бутоните. Нотификейшъна мен лично много ми трябва.
Цитирай
#28

Днес дойде нов ъпдейт. Някой инсталира ли го? На първо четене ми изчезнаха температурите на прогнозата за времето. И левият бутон му се смениха функциите.
Цитирай
#29

Още го нямам ъпдейта, но дай малко повече инфо за какво става на въпрос.

 LG Optimus L5 II,lenovo s90, Samsung galaxy J7
Цитирай
#30

S90-A_S232_150629_ROW
Това е ъпдейта. Сутринта като го включих и ми изписа, че има ъпдейт. Ъпдейтнах. Доста време отне. 
И сега на прогнозата за времето не ми изписва температурите, а дава само графиката.
Отделно левият бурон вече като го задържиш и дава отворените приложения, които вече има опция да затваряш с един бутон.
Цитирай
#31

здравейте от 2 седмици съм с леново с 90
днес от менюто дадох Рестарт, зарежда до логото и спря и повече не иска да се включи
някой да може да помогне?
Цитирай
#32

И аз бях така. Софтуера забива на някои бройки. Моя го оставих в теленор, и след 10 дена беше при мен. Вече 2 месеца нямам грижи. Иначе телефона си е много супер. Smile

 LG Optimus L5 II,lenovo s90, Samsung galaxy J7
Цитирай
#33

Някой който има телефона,може ли да ми каже,двете сим карти Full Active ли са?
Цитирай
#34

Не са.
Цитирай
#35

Привет на всички!
Радвам се, че попаднах на този форум...
Аз също имам Lenovo S90-A с последна актуализация S90-A_S232_150629_ROW... Работи много добре и съм доволен от телефона... Онова, което обаче ми прави много лошо впечатление и дори е изнервящо, е фактът, че от както се обнови ОС до Android Lollipop 5.0.2 качеството на снимките направени и от двете камери е просто ужасяващо зле... Много съм подразнен от това... Надявам се бързо да бъде коригирано... Smile

Nokia 7.1 TA-1095
Цитирай
#36

Колеги и аз от два дена се сдобих с lenovo s90, доволен съм от екстрите и дизайна и начина на работа,но ми направи един проблем когато си бях пуснал мобилния интернет и разговарях по скайп, ми се исключи сим-картата няколко пъти един след друг. Някой може ли да сподели информация дали това е проблем от телефона или е от чипа на сим-картата? Също така и бързо загрява при разговор по скайп... Това нормално ли е? Благодаря предварително! :-)
Цитирай
#37

Здравейте,

Хвърлил съм му око и аз. Имам само едно въпросче. Четох че има три версии на телефона - S90-u, S90-a и S90-t, но никъде не намерих инфо коя е за Европа (EMEA) - a или u. Колегите със S90-a от къде сте го купили? А със S90-u има ли някой?
Благодаря предварително!
Цитирай
#38

A-е за Европа.U и Т са Китайските версий за апарата.U-може да работи нормално във BG но Т версията не.

Mi Mix 2 6/128gb.,Smartisan Nut Pro 2 6/64gb.
Цитирай
#39

10x за информацията, гледам има и друга особеност - моделите с 1Г рам са за Китай, а европейската е 2Г рам и 32Г ром май. Само дисплея не ми стана ясно какъв е - на китайските пише IPS, на други - Super Amoled, А-версията европейската с какъв дисплей е?
Цитирай
#40

Дисплейте на Китайските и Евроверсийте са еднакви  Super Amoled разликата е само във паметта Евроверсията е със 2Gb RAM и 32Gb ROM Китайските са със 1Gb RAM и 16GB ROM но има Китайска версия и със 2GB RAM и 16Gb ROM.

Mi Mix 2 6/128gb.,Smartisan Nut Pro 2 6/64gb.
Цитирай
#41

След 4 месеца нямащ проблеми с телефона сега съм с ново 20. Като му вкарам зарядното ту зарежда, ту не зарежда. Прави го когато на него му е кеф. Някакви идеи какво да правя, преди да го давам за сервиз 2 път.

 LG Optimus L5 II,lenovo s90, Samsung galaxy J7
Цитирай
#42

Прекъснат кабел, прекъснат куплунг, надути кондензатори в зарядното от жегите. Пробвай на първо време с нов кабел. Или друго зарядно. Ако не помогне, размърдай леко куплунга в телефона и виж дали там не прекъсва.
Цитирай
#43

Пробвал съм поне 5 зарядни. След рестарт се оправя, и след някое друго зареждане пак. Забравих да кажа че след като го рестартирам много трудно го пускам после. Батерията много бързо пада, при положение че не го ползвам телефона, а на моменти се държи супер. Почвам да си мисля да не е батерията да си заминава.

 LG Optimus L5 II,lenovo s90, Samsung galaxy J7
Цитирай
#44

Днес се появи нов ъпдей на телефона. Той е с номер s90a-a_s_s203-150808_row

 LG Optimus L5 II,lenovo s90, Samsung galaxy J7
Цитирай
#45

Последният ъпдейт при мен е от 02.09.2015 г.: S90-A_S235_150825_ROW, по-нов от този който си публикувал kolishev, което малко ме обърква?!?

Nokia 7.1 TA-1095
Цитирай
#46

Явно има някакви разлики.

 LG Optimus L5 II,lenovo s90, Samsung galaxy J7
Цитирай
#47

Здравейте,радвам се че попаднах на този форум и благодаря предварително на всички които ще обърнат внимание на моето питане.Та значи проблемчето ми е следното:ползвам Lenovo S90-A от края на Март.Телефончето що годе се държеше добре докато не му шибнах Lollipop 5.0.2..и започнаха проблемите...значи с контактите стана една каша...синхронизации и тем подобни...с мелодиите същата работа...избирам дадена мелодия като основен тон на звънене..ок...да ама като ми звъни тел си бичи съвсем друга мелодийка...някаква системна от тел.Едни мелодии стават,други не и такааааа...Нищо,преживях го и стигнах до извода че явно е бъг в новия софтуер...и зачаках аз поредния ъпдейт....Настроих си тел що годе по моите предпочитания и така до вчерааааа...значи излезе ъпдейт S90-A_S_S203_15028_ROW който бе от около 60 мб...Включих зарядното и пуснах ъпдейта...приключи за около 15 мин..Тел.се ресна и всичко ок.В послетсвие забелязах че спящия режим на тел не бачка и нито се заключва тела.сам...Реснах го отново и всичко си тръгна уж без проблем....Да обаче След първото входящо повикване,опцията спящ режим пак не бачка и съответно не се и заключва сам тел..Викам си:нищо и това ще го преживея...ще го закл.ръчно...Да обаче най дразнещото в последствие е че като имам второ входящо повикване и тел. направо се отключва и в горния край на дисплея се показва малка зелена слушалка за вдигане или червен хикс за затваряне.....Въобще не е като преди като имаш входящо обаждане да ти излиза на екрана дадената снимка на този дето те търси и да вдигнеш или да затвориш с приплъзване по дисплея.....Проверих всички възможни опции и пак нищо...При рестарт всичко се оправя.спящ режим,автоматично закл...е ок...първото входящо повикване е ок..на екрана си излиза снимката на дадения човек,излиза си огромната зелена слушалчица в долния ъгъл и червената в горния....можеш да вдигнеш или да затвориш с приплъзване и така.....Но един път вдигна или затворя и всичко пак спира да бачка...спящ режим,закл. на екрана и така...На практика сега когато ми звъни тел...директно се отключва и горе на дисплея се показва малката слушалчица и докато си звъни може си ровиш из приложенията егати...Това адски ме дразни..Ако го ресна пак се оправя но само до първото входящо обаждане.....после пак нищо.......Може ли някой от вас да даде акъл какво да правя все пак или да им го влача на тия от Теленор да видят кво става...Благодаря предварително на всички които ще ми обърнат внимание....чакам вашите мнения и отговори БЛАГОДАРЯ!!!  Smile Smile Smile
Цитирай
#48

Пробвай с фактори ресет.

D_coffee
Цитирай
#49

Кажи как да го направя това фактори ресет че съм малко скаран с телефоните...Ще съм ти много благодарен ако кажеш как става...Благодаря!!! Smile Smile Smile


Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).
Цитирай
#50

Всичката информация от телефона ще се изтрие.


D_coffee
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)