Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Благодаря за отговора  SmileТия дни ще си кача всички данни от тел на компа и ше му дам ресет..Ще пиша дали има ефект...
Цитирай
Аксесоари
#52

След 3 часа ръчкане по тел...пълен рестарт и връщане на всички фабрични настройки,за жалост проблема си остана и това си е... SadДано със следващите ъпдейти се оправи на някъде...И все пак някой знае ли кога ше има официално надграждане с 5.1??
Цитирай
#53

Здравейте,значи искам и аз да се включа в темата тъй като и аз се здобих с въпросния S90-A...,първите 1-2 месеца нямах кой знае какви проблеми,бяха дребни и по някакъв начин ги игнорирах или по точно свиквах с тях.От всички проблеми писани по горе ги имах и аз.Сериозния проблем обаче дойде след като един ден,след работа исках да включа телефона за да се зареди,по принцип (най-вероятно на всички ви е известно),като се включи в зарядното,телефона вибрира...,такова вибриране не последва,учудих се и погледнах...въобще не зареждаше.При имащи 14% батерия,след като опитах да го рестартирам,не последва включване,оставих го в зарядното,мислейки че батерията се е изтощила нацяло.На сутринта нямаше никакъв заряд,нито да се включи,нито да светне...,абсолютно нищо.Занесох го в Теленор,тъй като е в гаранция.Служителките пробваха да го включат...,безуспешно.Както си му е реда,получих смс за сервизна поръчка и т.н.След около 10 дни получих смс че устройството е изпратено във външен сервизен център на производителя. Проблема бил в батерията...,уведомен бях че е сменена и възстановени фабрични настройки.След още около 10 дни получавам смс...,работата по устройството Ви приключи...,заповядайте да си го получите.Взимам си телефона с голяма еуфория...,уви радостта ми беше доста кратка,след зареждане два пъти по 12 часа...,на третото включване,абсолютно същия проблем,с тази разлика че първия път батерията имаше 14% а втория 33% последва рестарт,мислейки че с 33% заряд би трябвало да се включи...,уви не се...!Занесох го отново в Теленор,същата процедура...,не можах да му се нарадвам и два дни...,та в момента е изпратен отново във външен сервиз на производителя.Най-вероятно пак ще падне чакане,надявам се този път да си струва чакането,иначе ще трябва да изисквам или друг модел или...прекратявам всякакви отношения с Теленор.Не може 2 години телефона да е в гаранция и 80% от времето на тези 2 години да е по сервизи! Наистина телефона е страхотен,но с този не малък проблем....!!!
Цитирай
#54

При 3 ти път май трябва да го сменят мисля
Цитирай
#55

Бърз въпрос. При набиране на телефон от клавиатурата или от контакти, всеки разговор ми го провежда от Сим 1. Нямам опция за избор да набера от Сим 2. НЕ мога да намеря опцията, където беше показано-Винаги питай, при провеждане на разговор. Даже при отваряне на клавиатурата, преди отдолу имаше два зелени бутони(Сим 1, Сим 2) с които да си избереш от коя карта да се обадиш. Сега седи само на Сим 1. При размяна на картите, проблема остава. Не е проблема в картата, защото в друг телефон проблема не се наблюдава.

Намерих го от къде е.
Цитирай
#56

Здравейте колеги!От една седмица съм с този телефон s90 за сега съм доволен от телефона с изключение на батерията но ще видя след няколко цикъла как ще е.
Искам да попитам има ли някой с версия kraft s90-a_row_s126_141120 как се държи телефона как е батерията и камерата с този ъпдейт?
Цитирай
#57

... защо ти е толкова стар firmware?!? последния е S90-A_S232_150629_ROW...
... всъщност сега се сещам и като погледнах и телефона си има и по нова: S90-A_S235_150825_ROW

Nokia 7.1 TA-1095
Цитирай
#58

Не знам защо купих го от техномаркет преди 5-6 дена
Цитирай
#59

... задължително си го ъпгрейдни ръчно... той сигурно ти е и с Android KitKat, а не с Lolipop...

[Изображение: Screenshot_2015-10-21-13-53-56-437.jpeg]

Nokia 7.1 TA-1095
Цитирай
#60

Колега мисля да не бързам да правя ъпдейт до Lolipop че като гледам,чета и слушам доста бъгове има още в него.
А възможно ли е ако не ъпдейтвам сега актуализациите от китката в последствие да получа директно за Lolipop?
Цитирай
#61

Няма проблем с Лолипоп-а. Слагай смело. Работи в пъти по-добре.
Цитирай
#62

Е то слагай ама никой не се е похвалим до сега от лилипопа много бъгове имал
Цитирай
#63

Какви бъгове? За кой модел Леново? За Леново S90 има официален Лолипоп от 4 месеца вече и няма никакви проблеми с него.
Цитирай
#64

Хайде колеги и аз вече съм с лилипоп!
Бихте ли ми казали как мога да сложа снимка на заключен екран както имаше такава опция в китката?
Цитирай
#65

Здравейте, имам няколко въпроса.
имам от скоро Lenovo s90u, телефона работи само на сим 2,(ползвам само една карта) която съответно е на 2G, мисля че заради това моб. интернет е много бавен.Моля за мнение, дали според вас това е някакъв дефект, или трябва да направя допълнителни настройки.
Също така андройда ми е 4.4.4 VIBEUI_V2.0_1441_3.2.1_ST_S90-U, стар ли е, да ъпдейтвам ли, и как? Ще остане ли БГ менюто при ъпдейт?
Извинявам се предварително за въпросите, благодаря за отговорите.
Цитирай
#66

Здравей, на слот 2 интернета на този телефон е само 2G. Премести си картата на слот 1 и ще имаш 3G.
Версията на софтуера ти е стара. Погледни в настройките най-отдолу-За телефона-Провери за упгрейд и инсталирай последователно всички налични ъпдейти. Посленият до Лолипоп се инсталира бавно за това е желателно телефона да е включен на зарядно, за да не стане беля. След инсталацията на Лолипоп-а има още 2 ъпдейта, качи и тях и си готова. БГ меню ще си остане.
Успех.
Цитирай
#67

Здравейте, нямам никъде нищо за автоматичен ъпгрейд. Влизах навсякъде, но нищо. Ако е възможно да ми обясните, или да ми кажете каква програма мога да си кача, за ъупгрейд.
Цитирай
#68

Прочети внимателно какво е написал колегата в 66 пост!
Ъпгрейта не е автоматичен трябва да го направиш ръчно там ти е описал къде трябва да влезнеш.
Цитирай
#69

Системен ъпгрейд от днес - S90-A_S237_151021_ROW...!!!


Прикачени файлове Миниатюри
   

Nokia 7.1 TA-1095
Цитирай
#70

Как е новия ъпдейт колега?
Цитирай
#71

... видимо впечатление ми прави лекотата и плавността на интерфейса... а и все пак имах възможност да го ползвам реално само няколко часа от снощната инсталация...

Nokia 7.1 TA-1095
Цитирай
#72

Здравейте от 4 месеца съм с леново с 90 от менюто дадох Рестарт, зарежда до логото и спря и повече не иска да се включи Sad Sad Sad
някой да може да помогне?
Цитирай
#73

Бутон за усилване на звука и едновременно с него този за включване.
Цитирай
#74

(2015-11-03, 00:19:31)852 написа:  Здравейте от 4 месеца съм с леново с 90 от менюто дадох Рестарт, зарежда до логото и спря и повече не иска да се включи Sad Sad Sad
някой да може да помогне?

От там ако не стане, пращай го на ремонт. И моя имаше същия проблем, нищо не сработи, и отиде за ремонт.

 LG Optimus L5 II,lenovo s90, Samsung galaxy J7
Цитирай
#75

Здравейте,
Имам този телефон от половин година. Минах през проблема с батерията, който се реши или от ъпдейти или от една програмка за калибриране. В момента съм с последния ъпдейт и като цяло имам само едно единствено оплакване, което се появи от около месец. Често ако някой ме търси му дава, че съм извън обхват и после по някое време получавам съобщение, че имам пропуснати обаждания. Този проблем се появява и на двете карти, като при рестарт се оправя, но след два часа може отново да се получи така. Има ли някой идея какъв може да е проблема?
Мислих за сервиз, но ще ме мотат 30 дни и ще ми кажат, че всичко е наред, защото като го тестват може наистина да не се появи този проблем.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)