Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

Аз забелязах този проблем, когато ровя в интернет и някой ме търси. Тогава не знам защо му дава, че съм извън обхват. Виж дали и при теб не е такъв проблема.
Цитирай
Аксесоари
#77

(2015-11-06, 10:25:01)skiman написа:  Аз забелязах този проблем, когато ровя в интернет и някой ме търси. Тогава не знам защо му дава, че съм извън обхват. Виж дали и при теб не е такъв проблема.
Не, при мен не е такъв проблема. Телефона е оставен в покой и се случва този проблем. Четох, че един потребител предлага да се изключи някакъв анти-спам в меню Секюрити, но къде е това меню?!
Цитирай
#78

Ако си ъпдейтнал телефона до Лолипоп, то секюритито вече го няма така ,че няма как да е от него. Вече ако си с фабричния фърмуер нямам идея.
Цитирай
#79

Колеги незнам при вас как е но при мен телефона много почна да засича след последния ъпдейт не върви така мазно както беше преди ъпдейта сега версията е s237. При вас как е положението?
Цитирай
#80

@alexs, върна ли заводски настройки след ъпдейта?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#81

Не колега.А ако го направя няма ли да се махнат и снимките които имам в телефона? Питам защото до сега съм бил с телефони с sd карта.Трябва ли да направя нещо преди да дам ресет на тела? Благодаря
Цитирай
#82

Ще изчезне всичко от телефона, запази си ги на компютъра или в някой облак. Smile

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#83

Здравейте колеги,да кажа и аз все пак как оправих моя проблем с обажданията..Описал съм подробно проблемчето 2 странички по назад...Оправянето е временно де,и е малко досадно да се извършва действието всеки път..ама няма начин,примирих се вече.Значи,когато си ръчкам по тел..независимо каквото и да е,накрая трябва да задържа левия бутон за да се оптимизира рам паметта и в следствие на това действие после когато ми звъни някой,тел. не се отключва директно а си се появява зелената и червената слушалка с приплъзване за вдигане или отхвърляне на разговора.Дразнещото е че всеки път след употребата на каквито и да е действия на тел...трябва да задържам левия бутон долу ниско на дисплея и да оптимизирам рам паметта...Забравя ли го това действие,при следващото повикване пак директно ми се откл.целия тел и слушалчицата е горе високо на дисплея за вдигане или отхвърляне на разговора...Пак казвам че преди последния ъпдейт тоя проблем го нямаше...Направих му и пълен ресет и връщане на всички фабрични настройки както ме посъветва друг колега от форума,но уви проблема си остана Sad ....Последния ъпдейт при мен дойде на 9ти Септември : S90-A_S_S203_150828_ROW....И от тогава ни вест,ни кост за други ъпдейти....Надявам се и при мен скоро да долети някой нов ъпдейт,щото чета по нагоре другите мнения на колеги,че ъпдейтите са им бая по нови май от моя...И надявам се след поредния ъпдейт който се отчаках да дойде и засега хич го няма...все пак това мое малко дразнещо проблемче да се оправи...И накрая за протокола:Като цяло съм доволен от телефона..не цикли,бързо и плавно върви,поне при мен е така де,не съм му качвал кой знае какви приложения излишни и т.н.батерията що годе се държи засега добре...с по малко ръчкане по него,повече време изкарва.. Smile
Цитирай
#84
Sad 

Здравейте колеги!Някой от вас пробвал ли е да свърже телефона си към телевизор посреством  usb кабел?
Вчера аз пробвах да пусна да мога да гледам клипчета но не ми се показва нищо а с леново а 6000 няма никакъв проблем
Цитирай
#85

... Пореден системен ъпгрейд от днес - S90-A_S239_151126_ROW...!!!

Nokia 7.1 TA-1095
Цитирай
#86

Здравейте! Тъй като мисля да си купувам нов телефон и съм се спряла или на lenovo s60 или на s90.Изчетох всичките Ви коментари и съм малко раздвоена. В крайна сметка някой ще ми каже ли заслужава ли си s90 или не?
Цитирай
#87

Заслужава си. Те 2-та са еднакви като хардуер. Разликите са в дисплея и корпуса. На S90 е метален и дисплея му е Super Amoled и 2-те сим карти са микро. При S60 корпуса е пластмаса, дисплея е IPS и едната карта е нано сим, и на нейно място можеш да сложиш карта с памет, докато при S90 не можеш. Аз лично имам S90 и съм много доволен. Но и S60 да вземеш няма да съжаляваш.
Цитирай
#88

Приятели, имам един дребен проблем, който предполагам се решава лесно, ама не мога да намеря от къде. В същност са два проблемите. 
Първият е при включване на телефона и изискване на пин код в началото. Въвеждам на едната карта и ми излиза локскрин-а, след което трябва да го плъзна, за да ми изкара да въведа пин кода на втората карта. Как да махна този начален екран? Искам въвеждайки единият пин, да ми даде веднага да въведа 2-рият пин код? Махах екран при заклчен екран, махах заклчване и не. Седи си и дразни.
Другият е като си слушам музика на слушалки и някой ми звънне, звука е адски тих в слушалките. Почти не се чува. Отговарям на повикването и при затваряне музиката тръгва отново, НО адски тихо. Така както е било при звъненето. Махах, слагах отметки за сила на звука, джобен режим и какво ли не  и НЕ. Все си е тих. Дайте идея от къде да го направя да звъни в слушалките със силата на звука, на който слушам музика? Дал съм-Звука на звънене да се чува в слушалките.
Цитирай
#89

Здравейте,
от 20-тина дни имам този телефон, закупен от Теленор.
Като цяло се държи добре и не съм имам проблеми с него.
Направи ми впечатление, че звука на телефона излиза само от лявата колонка (при запушване последователно на двете колонки се оказа, че от дясната не излиза звук).
Не съм сигурен, но май така си беше телефона от самото начало...
Някой забелязал ли е такъв недостатък при неговия телефон или може би не е недостатък, а просто има само един говорител, а отворите от дясно са за симетрия.

Lenovo S90
Цитирай
#90

Телефона има само 1 говорител. Другото е декоративно. И там е микрофона.
Цитирай
#91

Здравейте Smile Искам да попитам как мога ръчно да ъпдейтвам телефона си за да получа новия системен ъпдейт в момента е A_S_S203_150828_ROW.Пробвах автоматично не става Sad моля за съвет.
Цитирай
#92
Tongue 

И аз съм с тоя ъпдейт A_S_S203_150828_ROW от Септември и от тогава ни вест ни кост за други ъпдейти...Проверявам го често за актуализации но нищо,все изписва че е с най новата версия за момента.. Tongue
Цитирай
#93

Няма да се притеснявте, и аз съм на същото положение. Big Grin

 LG Optimus L5 II,lenovo s90, Samsung galaxy J7
Цитирай
#94

Странно ново проблемче.Значи довчера всички снимки и клипове снимани с камерата на телефона си стояха кротко в папка камера...Днес се заглеждам в тела.и с ужас установявам че всичко снимано с камерата е изчезнало и папката е празна.Стоят само последните 15 снимки снимани последно...В другите папки дето са за месенджър,вайбър и т.н.всичко си седи...снимки и прочие....Най интересното е че заетата памет не се е освободила...пише ми че имам заето място 8 гигабайта от снимки и клипове а напрактика ги няма в тел...зачезнаха днес вечерта....Тръгнах да пращам снимки на един колега по месенджъра ,пратих му 30 снимки а останалите изведнъж зачезнаха...Някакви идеи какво може да е станало и съвет най вече кво да се прави или трее да му давам ресет....Да допълня че не съм правил ъпдейти на тел.от Септември щото за момента просто не идват такива,не съм му правил и систем ресет.Заетото място на тел.от снимки и клипове си седи а напрактика ги няма от няколко часа....Моля за съвет...Благодаря..
Цитирай
#95
Heart 

Здравейте, днес си взех от олх леново sisly s90 за 299лв внос от китай, без гаранция с 1гб РАМ и 16 РОМ... човека ми е дал я седмица да го ползвам и да видя дали има проблем и ако има да го върна..та сега го разглеждам и забелязвам че при ъпдайт ми пише: crrent version: VIBEUI_V22.5_77.233.1_ST_S90-u и като се опитам да го ъпдейтна ми казва че това е последна версия...дали това е добра версия или?
...и въобще всички прграми като : прогноза за времето, теми и т.н. са ми с китайски букви и не знам как да го оправя..иначе си настройх клавиатура на български, но само програмите, които си бяха инсталирани първоначално на телефона си седят на китайкси...

Също така като ми се заключи екрана след около 30 сек. сам и като го отключа след това винаги ми отива в call листа, независимо че примерно съм била в ''настройки'' например, преди да се е заключил..Дали това е проблем, заради, който да го върна или може да се оправи, като си ъпдейтна андроида например?

Дали мога да си сменя версията цялата да не е VIBEUI и да не е на китайски или не мога нищо да направя?

Не разбирам много от софтоер, затова ще ви бъда много благодарна за помощ и съвет дали да го върна до 1 седмица? Smile
Цитирай
#96

Здравей колега!Моят съвет е да си върнеш телефона първо е 1 гб рам а другите са 2 гб 
Ако имаш желание ми пиши на лични и за малко повече парички ще ти дам моя тел с остатъчна гаранция от 20 месеца
Цитирай
#97

Да колегата alexs_ е прав , 300 са много за телефон от този клас ,с неясен произход, без гаранция и 1 ГБ РАМ, та дори и за нов от Китай са множко  .
Цитирай
#98

От днес съм с това чудо-Lenovo S90.
Все още не мога да споделя големи впечатления, освен първите като за ден ползване.
Екрана е цветен, контрастен, SAMOLED с една дума. Интерфейса е доста пъргъв и копиращ iPhone, то целия дизайн това копира. Камерите са уникат, светкавицата отпред ме кефи. Аз съм с версията 1GB RAM-16GB ROM.
Батерията не е кой знае какво като за момента, но мога да препоръчам, ако не играете игри да пуснете енергоспестяването от опциите за GPU-то, има някакво подобрение видимо. Също за WiFi по подразбиране настройките са на изключване след гаснене и данните минават по 3G, което яде повече от WiFi, на всичкото отгоре има и автосканиране на мрежи, дори WiFi да е изкл. (що за глупост?!). Изключил съм локации, доста вградения приложения съм ги изтрил.
Лошо впечатление ми прави количетството вградени приложения, което само телефоните на Verizon могат да бият като бройка-абе това е насвяткано с 4,24GB вградени извращения!
То не са новини, времена, китайски глупости, аз толкова bloatware на едно място не бях виждал! Половин час игране да трия вградените глупости. Изключително много е нахакан с простотии.Това ми е единствената по-остра забележка.
Всичко друго е ок засега, звука е готин и си го бива.
Цитирай
#99

Е от китайска версия на телефона какво очакваш? Моят няма нищо излишно след като махнах игрите.
Цитирай

С Root Unistaller махнах всичко китайско, положението е доста по-добре след триенето на глупостите им.
Иначе не знам за другите версии на телефона, ама моя си дойде root-нат out of the box, с kingo root app инсталиран, което ме учуди. Не знам дали е при всички телефони така, или само на китайската версия, ама дойде root-нат. Кеф.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)