Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A3 - мнения и впечтления
#76

Здравейте, бих те ли ми препоръчали програма която да индикира на дисплея за пропуснати обаждания ,съобщения. Само проверени програми.Нямам възможност за тестове ,тела не е при мен. Програми които са тествани на Този телефон. Лека вечер.
Цитирай
Аксесоари
#77

@lamantin10, Едно проверено приложение - NoLED.

 
Цитирай
#78

Здравейте, някой вече да е притежател на Samsung Galaxy A3 A310 2016 новия модел Smile

Samsung Galaxy A3 2016 SM-A310F
Цитирай
#79

Здравейте,

Моля за впечатленията ви за дисплея на Samsung galaxy A3 (старата версия). Много съм го харесала като параметри и дизайн, притеснява ме единствено ниската резолюция на дислея... Sad Знам, че е HD  Super Amoled, но все пак се чудя тази ниска резолюция дали оказва влияние на визията...
Ще съм благодарна за всяко мнение, благодаря!
Цитирай
#80

Добре си е екрана на А3, не вярвам по-ниската резолюция да те дразни. Защо не се разходиш до някой магазин да го погледнеш на живо?
Цитирай
#81

@Slowdark

Собственик съм на Samsung Galaxy A3 от 10 месеца и те уверявам че тая уж ''ниска'' резолюция е само на хартия.Телефона вади чудесна картина,но както е писал колегата преди мен отиди в някой магазин и го виж на живо.
Цитирай
#82

Някой има ли представа дали ще има официален Marshmallow за Samsung Galaxy A3 SM - A300FU?
Цитирай
#83

До края на годината може да ни огрее.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#84

За А300 са на кантар нещата според мен, за А310 почти сигурно ще има до няколко месеца.
Цитирай
#85

Последната достоверна информация която видях е че цялата серия А ще получи Marshmallow.Самсунг бяха ги вкарали във фаза 2 на ъпдейт листата си.Но това беше края на октомври миналата година.И от тогава ни вест ни кост по въпроса за цялата фаза 2.


P.S.Когато Самсунг изкара ъпдейт листата си новата А3(2016) още не беше излязла така че почти съм убеден че цялата стара А серия ще получи Marshmallow.Въпроса е защо не предоставят с месеци инфо за прословутата си фаза 2.
Цитирай
#86

Обърках темата Angel

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#87

SM-A310 има ли оптична стабилизация на камерата, както при А510?
Цитирай
#88

Не знам дали е проблем или всички А3 са така, но имам едно адски дразнещо дрънчене от задната камера...  Не ми беше правило впечатление до сега и не знам дали от както съм купил телефона е така, но след като пробвах едно приложение в колата - видеорегистратор (записващ и звук) съм доста разочарован. При леки вибрации (в движение) се чува силно пукане, което установих, че идва от областта на задната камера. След почукване с пръст над задната камера се чува винаги това ужасно тракане. Някой може ли да сподели дали е при всички така или става въпрос за проблем при моя?
Телефонът е SM-A300FU
Цитирай
#89

При мен няма дрънчене.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#90

Странно.. Телефонът е на 1 година и все още е в гаранция (към Мтел). Дали биха ми обърнали внимание за този проблем или няма смисъл да се занимавам? Не е претърпявал никакви сериозни удари и не знам защо е така..
Цитирай
#91

Ако все още е в гаранция, нищо не пречи да се провери на място в сервиза.

Sent from my MI 4W

 
Цитирай
#92

(2016-04-29, 07:48:52)fantata77 написа:  Не знам дали е проблем или всички А3 са така, но имам едно адски дразнещо дрънчене от задната камера...  Не ми беше правило впечатление до сега и не знам дали от както съм купил телефона е така, но след като пробвах едно приложение в колата - видеорегистратор (записващ и звук) съм доста разочарован. При леки вибрации (в движение) се чува силно пукане, което установих, че идва от областта на задната камера. След почукване с пръст над задната камера се чува винаги това ужасно тракане. Някой може ли да сподели дали е при всички така или става въпрос за проблем при моя?
Телефонът е SM-A300FU

Здрасти, моя е а3 2016 на две седмици и има същот дрънчене от към камерата, а не е изпускан. В технополис изложения на щанда пак има същото дрънчене, а в мтел пробвах друг и го нямаше...
Цитирай
#93

Това ми изглежда като сериен дефект?! Не е нормално чисто нов телефон да дрънчи по този начин. А да не говорим, че при един го има този проблем, а при друг не..!?
Цитирай
#94

Не е никакъв дефект или проблем, успкойте се.Тракат лещите на камерата ,когато е спряна,при някой по-силно се чува,при други по-слабо,а при трети изобщо не се чува.Пробваите като е пусната камерата и ще видите, че няма тракане или ако има е минимално.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#95

Не е така. Аз тракането го открих именно при работеща задна камера (ползвах телефона като видеорегистратор) Сега пробвах отново при включена и изключена камера и няма никаква разлика.
Цитирай
#96

При мен на А5 2015 го забелязах когато правя клип , при фокусирането се чува шумене как се пребира и излиза обектива, но само при пълна тишина се чува. Не мисля че е проблем..все пак трябва да си шава  Big Grin

| hTC Explorer 2.3.5 =>| hTC Sensation =>| iPhone 4s 16GB =>| Samsung Galaxy Note 2 16GB =>| Samsung Galaxy S4 Black Edition => Sony Xperia Z1 => Samsung Galaxy A5
Цитирай
#97

Не е това при мен. Чува се постоянно като почукам с пръст над камерата. Ужасно досаден проблем, който както казах открих наскоро.
Цитирай
#98

Е ок де нали си снима камерата какъв е проблема след като го има на много хора не виждам проблем не вярвам да ти го земенят . Все пак не си взел теелфон за 1000 лв че всичко да му е наред .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#99

(2016-05-03, 22:23:04)fuckinggood написа:  Все пак не си взел теелфон за 1000 лв че всичко да му е наред .

Ти чуваш ли се какво говориш? По тази логика всеки телефон под 1000 лв трябва да има фабрични дефекти и проблеми?!
Ха-ха-ха. Все пак това е премиум марка..  Ако ще и 100лв да струва е абсурдно да дрънчи като евтина китайска играчка.

И проблемът ми по-горе съм го описал. Ще кача и видеоклип :
Ползвам го с оригинална стойка на Самсунг в колата и при леки неравности този звук постоянно е на фон.. Просто само това се чува след това на записът. Това ме възмути.
Цитирай

Най сетне 6.0.1 за SM-A300 FU

Холандски за съжаление брандиран към Vodafone но се надявам до месец да ни огрее с чиста версия:

http://live.samsung-updates.com/index.ph...=SM-A300FU
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)