Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A3 - мнения и впечтления

И А5  и А3 и старите и новите версии са готини,имах А5 2015 но най ме дразнеше тъпото покритие на ръбовете на рамката покрай екрана.Вярвам,че повечето от вас с тези 2015 модели имат олющено точно там колкото и малко да е.В момента съм с А5 2016 и е перфектен от всякъде,сложих Android 6.0.1 след което фабрични настройки и всичко е идеално.Бийте фабрични винаги след голям ъпдейт!
Цитирай
Аксесоари

Ако го ползваш без гръб който да пази рамката и на модела от 2016 очаквай да се появят поражения.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Така е,но А5 стария,първото му падане беше с гръб и то от ниско.като свалих гърба в него имаше много малка частица от това покритие,което на тъмния модел с личи много
Цитирай

(2016-09-10, 07:32:52)toem84 написа:  И А5  и А3 и старите и новите версии са готини,имах А5 2015 но най ме дразнеше тъпото покритие на ръбовете на рамката покрай екрана.Вярвам,че повечето от вас с тези 2015 модели имат олющено точно там колкото и малко да е.В момента съм с А5 2016 и е перфектен от всякъде,сложих Android 6.0.1 след което фабрични настройки и всичко е идеално.Бийте фабрични винаги след голям ъпдейт!

 Година и 3-4 месеца го прехвърлям от джоб в джоб и по бюрата. Не използвам протектори и няма никакви забележки по рамката.
Цитирай

А3 2015 я ползвах година и 4 месеца с оригиналния protective cover на Самсунг и стъклен протектор, като два пъти го изтървах от около метър и телефона отскача като топче за тенис на маса без да има и драскотинка по него.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Здравейте, обмислям покупката на този модел телефон версията 2016, искам обаче дуос версия, вярно ли е, че втория слот е или за карта памет или за сим карта? Това означава ли, че всички са дуос? Ще превъзмогна слота за карта но дали е така? В gsmarena.com пише нещо такова -Also known as Samsung Galaxy A3 (2016) Duos with dual-SIM card slots
Цитирай

Има 6.0.1 за SM-A300FU

Доживяхме го и ние.....

http://www.sammobile.com/firmwares/downl...1CPI1_BGL/
Цитирай

Честито ни  Big Grin A310F.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2016-10-07, 12:56:22)Smaug написа:  Има 6.0.1 за SM-A300FU

Доживяхме го и ние.....

http://www.sammobile.com/firmwares/downl...1CPI1_BGL/

През седмицата флашнах за Босна и Херцеговина и вчера сложих за България, но и при двата имам един и същи проблем не мога да изтривам контактите от предпочитани.
При А5 2016 и при Ноут4 се трият без проблем.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

При мен няма проблеми при изтриване на контакт от предпочитани.Сложих 6.0.1 ОТА за България като излезе онзи ден и даже не съм го ресетвал за момента със заводски настройки и всичко върви по мед и масло без дрейн на батерия и т.н
Цитирай

Ще изчакам да пуснат вивакомския и ще флашвам отново.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Върнах с Один последния вивакомски Лолипоп и обнових ОТА до 6.0.1 на Виваком. Проблема с изтриването на контактите от предпочитани изчезна. По-интересното е че може безпроблемно да се връща към 5.0.2 като след флаша зацепва на логото, за това се влиза в рековъри и се прави wipe. При даунгрейд knox остава 0х0.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

По-нов 6.0.1 за A300FU(A3 2015):

Model SM-A300FU
Model name GALAXY A3
Country Bulgaria
Version Android 6.0.1
Changelist 8987886
Build date Fri, 09 Dec 2016 04:08:08 +0000
Security Patch Level 2016-12-01
Product code BGL
PDA A300FUXXS1CPL1
CSC A300FUOXX1CPI1
Линк за бързо сваляне

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Сложих го този,но ако някой може да каже какви са новостите,че така и не ги видях,поне за момента.
Цитирай

За ден ползване не видях нещо ново.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Искам да попитам Галакси А3 2016 дали поддържа 4G,защото четох някъде че не поддържа?
Цитирай

(2017-05-24, 18:47:05)tiroriro написа:  Искам да попитам Галакси А3 2016 дали поддържа 4G,защото четох някъде че не поддържа?

Поддържа 4G РАЗБИРА СЕ и A3 2015 също го поддъжа.

Huawei p10 lite 
Цитирай

(2017-05-24, 22:04:19)chochko7 написа:  Поддържа 4G РАЗБИРА СЕ и A3 2015 също го поддъжа.

Благодаря много.
Цитирай

Здравейте, ползвам Samsung Galaxy A3 2015 и имам проблем с камерата, изчезнаха ми режимите (например нощ и други ) ще бъда много благодарен ако някой помогне .
Цитирай

Пробвай с изчистване кеша на приложението.

 
Цитирай

Незнам с това галакси какво става ама ми писна всеки път по 1000 часа да се зарежда . Всичко си му бачка без проблем само това зареждане ма*ка му . И друг колега писа ,че го има същото след 6.0.1 като е ъпгрейднал .Иначе като издръжливост кърти батерията . Дано при 7.0 се оправи ,защото телефончето е много хубаво .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

Здравейте искам да купя на жена ми А3 2017 за подарък, дайте предложение от къде да го купя изгодно в брой ?
Цитирай

Здравейте,

Обмислям да закупя А3 2017, но имам няколко въпроса към притежателите му:

1. При включен режим на пестене на батерията (видях, че тези режими са два), при звънене телефонът вибрира ли?
2. Има ли опция да включвам и изключвам дисплея с двойно почукване по екрана ?
3. Бях чел оплакване в друг сайт, че понякога, когато е включена опцията always on display се появява софтуерен бъг и телефонът не индикира, че някой ти звъни в момента. Имали ли сте подобен проблем и изобщо наблюдавали ли сте някакъв друг бъг по телефона?
4. Имате ли информаия дали телефонът ще получи ъпдейт до Андроид 8.0 ?

Предварително благодаря на всички, които споделят мнение !
Цитирай

Аз съм много доволен от А3 2017, нямам никакви бъгове, лагове или тем подобни забавяния. Батерията с постоянни ръчкане през целия ден изкарва (поне при мен). За тези параметри и капацитет на батерията се представя повече от отлично! За андроид 8 четох, че ще има. Always on display харчи повече батерия за едно денонощие или един ден цял. (2-4%). Камерата ако можеш да снимаш и барнеш малко ръчните настройки снима отлично за 13MP камера. Няма двойно почукване както беше при моето LG G3.
Цитирай

А при включен режим на пестене на батерията телефонът вибрира ли, когато звъни ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)