Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

   
 
     
     
   
 Здравейте.Скоро поръчах въпросния телефон,но като дойде останах много разочарован.Може ли някой да ми обясни какво означава втората резолюция?Сега му теглих едни на тоя китаец,ама незнам дали ще ми върне някой лев.Благодаря предварително.

 

 
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-02-03, 17:38:21)borikov написа:   
     
     
   
 Здравейте.Скоро поръчах въпросния телефон,но като дойде останах много разочарован.Може ли някой да ми обясни какво означава втората резолюция?Сега му теглих едни на тоя китаец,ама незнам дали ще ми върне някой лев.Благодаря предварително.

 

 Означава,че си се набутал с менте,нямащо нищо общо с Леново,едва ли нещо от тези характеристики е вярно Bu

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#3

Знам,ама се надявах да е по-добро менте.
Цитирай
#4

(2015-02-03, 18:45:51)borikov написа:  Знам,ама се надявах да е по-добро менте.
Аз също си купих същият модел и не съм доволен от очакванията които имах.
Искам да попитам някой знае ли как се оправя проблем от такъв характер?
Когато си изкарах на екрана бутон за бързо набиране на контакти които зададох предварително, ми излиза прозорец,"За съжаление стартов панел спря. ОК "     натискам Ок но нищо не се случва.
Bu
Цитирай
#5

(2015-03-08, 12:47:53)pminkov написа:  
(2015-02-03, 18:45:51)borikov написа:  Знам,ама се надявах да е по-добро менте.
Аз също си купих същият модел и не съм доволен от очакванията които имах.
Искам да попитам някой знае ли как се оправя проблем от такъв характер?
Когато си изкарах на екрана бутон за бързо набиране на контакти които зададох предварително, ми излиза прозорец,"За съжаление стартов панел спря. ОК "     натискам Ок но нищо не се случва.
Bu

за огромно съжаление недобросъвестни хора винаги има,а такива,които да вярват още повече,не знам,но все пак човек трябва и малко да се информира преди да закупи нещо

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#6

За тази цена не може да се очакват чудеса. Аз също купих един такъв преди няколко месеца, дъщеря ми го ползва и е много доволна - не и забил нито веднъж, за разлика от много Самсунги. Вярно, че не и работи слота за картата с памет и вътре има 4 гБ , за разлика от обещаните 16 гБ, а и камерите са пълен леш, но какво да се прави - риск.
Цитирай
#7

Затова си купувайте оргинални телефони, макар и по-скъпи. С тия ментета не си е работа
Цитирай
#8

В форума на XDA бях попаднал на тема за въпросното менте, освен да се поразтърсите и да флашвате с други ромое.
!!! И внимавайте излезе още една реплика на марката Lenovo A806w <-> fake !!!

LeNoVo A8(806)_root / А3000_root
Цитирай
#9

Добре,а защо никой не обяснява по какво да разпознаем оригинала и ментето. Колегата създал темата защо не го наснимаш за да се види как изглежда фейка?

Xiaomi Mi 10t Pro 8gb Ram/ 256gb Rom
Цитирай
#10

От кой сайт сте поръчвали телефона? Как да разбера дали е менте? Дайте съвет за този http://www.aliexpress.com/item/Original-...41771.html
Цитирай
#11

(2015-03-26, 09:34:27)DT_Georgieva написа:  От кой сайт сте поръчвали телефона? Как да разбера дали е менте? Дайте съвет за този http://www.aliexpress.com/item/Original-...41771.html

добре де,дори и да не влезеш в сайта на леново и да провериш има ли такъв модел,как смяташ,може ли да става въпрос за 8 ядрен с по 2,5 гхц на всяко ядро,с 4 гб рам и тн. за 90 долара,малоумен трябва да си ,за да сметнеш,че това е Леново.

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#12

Единственото вярно е рамта...
Цитирай
#13

(2015-04-09, 15:48:56)NiKiBGx написа:  Единственото вярно е рамта...

4 гб рам....сегашните флагмани на хтц и самсунг дето излизат са с по 3 гб рам...единственото вярно е мнението на Айнщайн за човешката глупост....

hTC Desire X White / mySENSEdx5 RC4.0 (JB 4.1.2 | Sense 5.0)
Lenovo s860 Lenovo A 536 lENOVO wibe z2 Motorola Moto G3 Xiaomi redmi note 5 Meizu m15 Meizu X8
Цитирай
#14

И аз използвам Lenovo s850c max - всъщност е Jiake V10. Преинсталирах го с този ROM - https://yadi.sk/d/9OH9CXQNk5spP за Lenovo N905 и сега съм много доволен.
Цитирай
#15

(2015-12-20, 15:16:30)pero66666 написа:  И аз използвам Lenovo s850c max - всъщност е Jiake V10. Преинсталирах го с този ROM - https://yadi.sk/d/9OH9CXQNk5spP за Lenovo N905 и сега съм много доволен.

Здравей колега. От няколко месеца търся подходящ ROM за Lenovo S850c, след като дъщеря ми си го омаза с някакъв вирус и фабричния ресет не помогна. Днес попаднах на темата и веднага дръпнах ROM-a за Lenovo N905, но ударих на камък с преинсталацията - windows не иска да види телефона при включването му с USB кабела към компа. Пробвах с няколко различни драйвера, но пак не се получи. Моля те дай малко по-подробно описание как го преинсталира или някакъв телефон за връзка, да ти се обадя и да ми светнеш лампите, че съм пълен нубър, а както се оказа и в GSM сервизите не са по-добри от мене завалийките...
Предварително благодаря!
Цитирай
#16

(2015-12-25, 16:27:40)3фон написа:  Здравей колега. От няколко месеца търся подходящ ROM за Lenovo S850c, след като дъщеря ми си го омаза с някакъв вирус и фабричния ресет не помогна. Днес попаднах на темата и веднага дръпнах ROM-a за Lenovo N905, но ударих на камък с преинсталацията - windows не иска да види телефона при включването му с USB кабела към компа. Пробвах с няколко различни драйвера, но пак не се получи. Моля те дай малко по-подробно описание как го преинсталира или някакъв телефон за връзка, да ти се обадя и да ми светнеш лампите, че съм пълен нубър, а както се оказа и в GSM сервизите не са по-добри от мене завалийките...
Предварително благодаря!
Извинявай но сега виждам , че си писал. Последните драйвери тръгнаха ли ?
Цитирай
#17

(2015-12-26, 19:01:14)pero66666 написа:  Извинявай но сега виждам , че си писал. Последните драйвери тръгнаха ли ?

Драйверите тръгнаха. Благодаря! Пробвахме с 3 различни ROM-a: с единия екрана беше на черти, а с другите тръгна, но върви бавно. Сега търся нещо друго с което да върви както си беше с фабричния ROM.
Цитирай
#18

и при мен този за N905 екрана е на  черти - идея?
Цитирай
#19

http://mobims.ru/2015/05/proshivka-dlya-...ovo-s850c/ - пробвай този. Това е оригиналния за Jiake V10.
Цитирай
#20

(2016-01-02, 17:53:09)pero66666 написа:  http://mobims.ru/2015/05/proshivka-dlya-...ovo-s850c/ - пробвай този. Това е оригиналния за Jiake V10.

този се инсталира, но тъча работи на обратно и няма звук :Smile Нещо друго?
Цитирай
#21

(2016-01-03, 10:36:42)lkoycheva написа:  този се инсталира, но тъча работи на обратно и няма звук :Smile Нещо друго?

При мене работи стабилно, но по-бавно отколкото с "оригиналния" менте ROM - с него не се чувстваше че RAM-a e само 512 MB. Не знам как са го излъгали там китайците, че не само показва, че е супер як хардуера, но и вървеше по-бързо и не куцаше откъм РАМ. Опитах няколко други ROM-a от руснаците, но се окза, че има един куп комбинации на този телефон с различни процесори и РАМ и нищо друго не тръгва при мене. Наред с читавите (посочени от Петър) се напробвах на един куп бъгави инсталации - и кой разбира и кой не, все пишат компетентно и постват всякакви сглобки братушките с коментар, че всичко е на 6. Поне реших проблема с автоматичното самовключване на WiFi и мобилната връзка. За толкова пари - толкова - чудеса не стават, освен в нашите глави.. Lol
Цитирай
#22

някаква идея? и за н905 не става... от къде да намеря? Помагайте Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)