Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DSFA - Две едновременно активни сим карти
#26

@veschich, въобще не се учудвай, че има две модификации! Huawei P8 например се появи в 11 модификации, от които само две се продават в България и то точно тези, които не са DSFA! Със сигурност Samsung S5 G900FD и G9008W са два различни модела, иначе производителят нямаше да ги отличи с различни номера на модификацията!

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
Аксесоари
#27

(2015-04-28, 07:30:37)Ивайло69 написа:  Z2 PRO не е с две активни карти!

Току що пробвах този модел.С две постоянно активни сим карти е.От Едната набирам другата и ми дава свободно и индикира че имам входящо повикване.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#28

Няма такова нещо, не заблуждавайте хората!!!
Има опция за прехвърляне на обаждане, но...

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#29

Каква опция за прехвърляне има че не разбрах.Приемам позванявания от двама човека едновременно и мога да говоря и с двамата като задържам едното от повикванията.
пс.Опс.Да внеса малко пояснение.Става въпрос за китайската версия на телефона с флашнат row ром с модифициран модем.При проба със стандартния z2 pro за нашия пазар резултата беше че телефона е изключен или извън обхват.До колкото знам двете версий на телефона са с еднакъв хардуер и се различават софтуерно,дали това ограничение за европейските модели не е само от софта?
пс2.На колегата телефона му е в гаранция и не му се занимава с флаш за да го проверя лично.
Ивайло69 направих клип на теста-

https://www.youtube.com/watch?v=tN0nJrFt...e=youtu.be

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#30

Honor 7 дали е DSFA? С двеа радиомодула ли е?
Цитирай
#31

Да Honor 7 е с два радио модула.Сори малко късно видях поста ти.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#32

Търся андроид смартфон с две sim карти до 350-400 лв. за Коледен подарък. Моля предложете ми модел.
Цитирай
#33

(2016-11-05, 22:00:18)person написа:  Търся андроид смартфон с две sim карти до 350-400 лв. за Коледен подарък. Моля предложете ми модел.

  Вижте това: http://gsm-bg.eu/Phones/phones-2-SIM-%D0...1%82%D0%B8 просто модела ме интересува, може и от друг търговец.
Цитирай
#34

Колеги знаете ли Lenovo zuk2 дали е DSFA?Хвърлил съм му око,но не знам дали картите са постоянно активни.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#35

Lenovo zuk z2 не е DSFA.След ползване няколко дни и на Xiaomi mi5/също не е/си взех наследника на Honor 7-Honor 8.Сега вече нещата заспаха.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#36

Хонора е с две активни, така ли да разбирам?

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#37

Да както и при предишните 6 и 7 и тук е с две активни постоянно сим карти.

Продължение на темата.Флагмана на huawei mate 9 e с дуал стендбай.Добре че момчето от техното се нави да му сложим сим карти предварително.Знаете ли при P9 как стой въпроса?Че май ще взимам плюса но ако и той е като матето 9 ще пропусна.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#38

P9 е с две активни. Тествано.
Цитирай
#39

(2017-01-02, 16:41:53)skiman написа:  P9 е с две активни. Тествано.

Колега коя версия ти е телефона?al19,al29 или някоя от китайските al10?

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#40

 EVA-L19 DS
Цитирай
#41

Много добра тема - поздравления за труда и постовете! Някой може ли да ми препоръча модел с две активни сим и твърда клавиатура. Търся малък телефон без екстри, само за разговори.
Цитирай
#42

Насочил съм се към S9+, а операторите предлагат двусимовата версия. Ще го взема през Виваком, но имам една дейта на Теленор с 25000 МБ месечно. Въпросът ми е, възможно ли е, да се ползват едновременно и двата слота в 4G мрежата и просто, като реша да превключвам между мрежите? Ползвам дейтата с бисквитка, но ми се иска всичко да е в едно устройство.

Samsung Galaxy S9+ Duos (64+128GB)
iPad (2017) 128GB WiFi only
Цитирай
#43

Привет !
Имам zuk z2 pro, от Англия е и е със английско меню !
Въпросът ми е: ако го рутна и флашна със къстъм ром, ще имам ли БГ меню ?
П.С.
Не ми е проблем английското меню, просто искам да знам.
Цитирай
#44

Здравейте,
Кои са в момента що годе актуалните смартфони, които поддържат DSFA?
Цитирай
#45

Хвърли едно око на Honor 20.

 
Цитирай
#46

В момента такива няма. Хонора е дуал стендбай.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#47

Има ли развитие в момента колеги?
Напълно активни дуал Телефони?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)