Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със Samsung galaxy tab 3 10.1inch
#1

 Здравейте,
проблема ми е следния:
Имам Самсунг галакси таб 3 работеше перфектно, но от няколко месеца не съм го ползвал и батерията на таблета се е изтощила и сега не мога да го събудя. Включвам го към зарядното никва индикажоя задържам бутона за стартиране пак нищо. Кво може да е това и дали трябва да го зареда на сервиз. До преди това съм нямал проблеми с таблета работеше перфекто. 

Благодаря предварително
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Остави го известно време на зарядното без да го ръчкаш. Ако не почне да се зарежда го носи на сервиз.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#3

Ще използвам същата тема. При мен проблема, е че непрекъснато ми се включва режим "Свободни ръце". При всяко пускане на таблета е активен. Аз го изключвам, той пак се активира в последствие. В настройки те на режима съм изключил всичко: Входящо повикване, Съобщения; Аларма; Моят график. Всичко това е ънчекнато. Какво може да го включва непрекъснато. Според мен ми се отразява и на батерията.
Цитирай
#4

Развален USB конектор на таблета. Занеси го в сервиз и по-принцип ги сменят за 20лв , а и можеш и сам да си го смениш Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Благодаря много.
Сам няма да се справя. Дайте сервиз в София, на който може да се разчита.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)