Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android L Mod Rom by Duca за Alcatel Idol 2 6037y
#1

Android L Mod Rom by Duca

Оригинална темаЛинк

Всичко което правите е на ваша отговорност!!! При мен се получи безпроблемно. НЕ ГАРАНТИРАМ, че и при вас ще е така.

Забележка: няма български език!!!



Инсталиране

1.Телефонът ви трябва да е руутнат. Аз го направих с RomasterSu версия 2.0.1 от 4pda.


2.Сваляте Това ''recovery'' и поставяте .img файла в главната директория на сд картата. Инсталирате Mobileuncle от Playstore. Отваряте приложението и кликвате на ''Recovery update'' Избирате recovery.img и готово имате ''custom recovery''. Направете си ''backup''. След това рестартирайте като задържите ''power'' бутона.



3.Сваляте 
Този  архив и го поставяте в сд картата. Правите си папка OT_Idol_2_Android_L_by_Duca в clockworkmod / backup/ и разархивирате в нея. Трябва да има четири файла.


4.Влизате отново в ''recovery'' и правите ''Factory reset, Wipe Dalvic Cache и Wipe Cache''.


5.След това избирате ''Backup and Restore - Advance Backup Restore - Advanced Restore'' и влизате в папката ''OT_Idol_2_Android_L_by_Duca''. Кликвате на ''system'' и изчаквате да се инсталира. След това кликвате на ''custpack'' и също изчаквате инсталацията.


6.Рестартирате телефона. Това е.


Прикачени файлове Миниатюри
           

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-02-13, 19:35:48)forbidden8 написа:  
Android L Mod Rom by Duca

Оригинална темаЛинк

Инсталиране


Всичко което правите е на ваша отговорност!!! При мен се получи безпроблемно. НЕ ГАРАНТИРАМ, че и при вас ще е така.

1.Телефонът ви трябва да е руутнат. Аз го направих с RomasterSu версия 2.0.1 от 4pda.
2.Сваляте Това ''recovery'' и поставяте .img файла в главната директория на сд картата. Инсталирате Mobileuncle от Playstore. Отваряте приложението и кликвате на ''Recovery update'' Избирате recovery.img и готово имате ''custom recovery''. Направете си ''backup''. След това рестартирайте като задържите ''power'' бутона.
3.Сваляте Този архив и го поставяте в сд картата. Правите си папка OT_Idol_2_Android_L_by_Duca в clockworkmod / backup/ и разархивирате в нея. Трябва да има четири файла.
4.Влизате отново в ''recovery'' и правите ''Factory reset, Wipe Dalvic Cache и Wipe Cache''.
5.След това избирате ''Backup and Restore - Advance Backup Restore - Advanced Restore'' и влизате в папката ''OT_Idol_2_Android_L_by_Duca''. Кликвате на ''system'' и изчаквате да се инсталира. След това кликвате на ''custpack'' и също изчаквате инсталацията.
6.Рестартирате телефона. Това е.
Благодаря за подробното обяснение.

Huawei p10 lite 
Цитирай
#3

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ най накрая се намери някой който да го обясни като за индианци /като мен/.

Всичко е ОК ... напражих го от първия път

Сега след като инсралирах Sygic разбрах 4е не ми работи GPS-a !!!! 

Някви идеи !!!!!?????
Цитирай
#4

(2015-02-26, 15:06:29)j0e33 написа:  ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ най накрая се намери някой който да го обясни като за индианци /като мен/.

Всичко е ОК ... напражих го от първия път

Сега след като инсралирах Sygic разбрах 4е не ми работи GPS-a !!!! 

Някви идеи !!!!!?????

С Google Maps работи ли GPS-a ?

Samsung Galaxy ACE 2 4.1.2 Jelly Bean + Alcatel OT Idol 2 + Lenovo A 7000 + Nokia 6 + Nokia 8.1
Цитирай
#5

И аз днес го установих тоя бъг. Sad Не ползвам навигации през телефона и GPS-а като цяло, но видях, че в xda има оплаквания и реших да проверя. В гугъл мапс обаче ме локализира. Kapitulation

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#6

Нещо с този RomasterSu не можем да се разберем.
Свалям версията 2.0.1 от 4pda .. и ето какво ми излиза ...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#7

И не е руутнат, така ли? Ако не е, пробвай с някоя друга версия или друг метод за руут.

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#8

Не е. То не ми дава възможност. Това което ми показва програмата е съвсем различно от скрийшота в 4pda.
Сега ще потърся друга/и версии или да почета за друга такава програма и да видим какво ще стане. Smile
Цитирай
#9

Хм...
   

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#10

Това ми скъса нервите. :-D
Изпробвах сигурно до първата версия на програмата и не се получава.
Цитирай
#11

(2015-02-27, 18:12:36)Alexandrow написа:  Това ми скъса нервите. :-D
Изпробвах сигурно до първата версия на програмата и не се получава.

По този скрийншот който даваш си мисля, че трябва да е руутнат. На мен това "облещеното" ми го показа и имах руут. Не мога да разбера при теб какво се е объркало.

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#12

(2015-02-27, 22:57:34)forbidden8 написа:  
(2015-02-27, 18:12:36)Alexandrow написа:  Това ми скъса нервите. :-D
Изпробвах сигурно до първата версия на програмата и не се получава.

По този скрийншот който даваш си мисля, че трябва да е руутнат. На мен това "облещеното" ми го показа и имах руут. Не мога да разбера при теб какво се е объркало.
Явно не е .


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#13

За съжаление нямам идея как да ти помогна. Huh При мен само с тази версия на Romaster-a се получи. Kapitulation

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#14

Някой ми изтри предишното мнение, незнайно защо, но ще го напиша отново, провери си приложенията, възможно е да е замразено .apk-то на King user.

До екипа : моля, уведомете ме с причина, защо ми триете мненията..

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай
#15

Има ли смисъл да се слага този роом при условие, че е същия като 4.2.2 но с моднат дизайн? Какво има в него има ли някаква промяна поне казвайте като качвате нещо!
Цитирай
#16

(2015-03-03, 19:01:22)Gosho223 написа:  Има ли смисъл да се слага този роом при условие, че е същия като 4.2.2 но с моднат дизайн? Какво има в него има ли някаква промяна поне казвайте като качвате нещо!
Сложи си го и ще разбереш. Има линк към темата в xda влизаш и четеш.
P.S.-за мое съжление си потроших Idol-a вчера.

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#17

Здравейте! Нов ден, нов клип.

Приготвих видео как се инсталира мода на Duca.  Не е записан с 4K камера, нито професионално озвучаване, но се разбира.

Recovery 2.5 - https://drive.google.com/file/d/0B6DvfXI...sp=sharing


https://www.youtube.com/watch?v=A-PdrRH7iKI

Надявам се да съм бил полезен!

П.С. Моля, не ме критикувайте, че съм гласът ми е такъв..

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай
#18

Колега, не можем да гледаме клипа, изписва, че е частен. Направи го публичен. Smile
+1 от мен за обяснението !
Цитирай
#19

Здравеите а някои може ли да постне стоковото рекавъри?Трябва ми
Цитирай
#20

(2015-04-18, 15:23:45)Milko13 написа:  Здравеите а някои може ли да постне стоковото рекавъри?Трябва ми

http://dox.bg/files/dw?a=f627937078 Линка е валиден до 02.05.2015

Alcatel Idol 2 > HTC Desire 310 > Alcatel Idol 4 > Iphone 5s > Alcatel Idol 2>  Iphone 5 > LG Magna >Samsung Galaxy A3 2016 > Samsung Galaxy A3 2017
Цитирай
#21

(2015-03-17, 19:21:06)Iv@||0V! написа:  Здравейте! Нов ден, нов клип.

Приготвих видео как се инсталира мода на Duca.  Не е записан с 4K камера, нито професионално озвучаване, но се разбира.

Recovery 2.5 - https://drive.google.com/file/d/0B6DvfXI...sp=sharing


https://www.youtube.com/watch?v=A-PdrRH7iKI

Надявам се да съм бил полезен!

П.С. Моля, не ме критикувайте, че съм гласът ми е такъв..

Имаш ли все още клипа? И ако може нов линк, че този не работи. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)