Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Урок]Как да си инсталирам заводски(стоков) Андроид 5.0 (Lollipop) или да

Инсталирай си ES File manager и когато натиснеш за смяна на мелодийте избери него >> https://play.google.com/store/apps/detai...ndroid.pop

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари

Колеги дайте файловете за възстановяване на 4.4.2. не работят. А скапах телефона и киес не го разпознава. немога да го подкарам.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Защо ти е Киес дава с Один. Какво му е станало?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Това го оправих, но не мога да инсталма twrp. Ъпдейтнах през ота до 5.0 и тврп не мога да го инстална. После сложих мтелския ром и той ми показа фалл на один, и пак се върнах на 4.4.2 да стигна до 5.0. Не мога сега да сложа тврп. Сега съм с руския ром от темата на 5.0. Няколко тврп 2.7.8.0 один не ги разпознава. Намерих един, но с него не тръгва. Те. Трябва ми рикавъри да си върна бекъпа.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Напиши ми с коя версия на Основната честота си в момента.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2016-12-24, 11:13:44)rado__8 написа:  Напиши ми с коя версия на Основната честота си в момента.

Това е.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

В момента си с BOJ1 и си стигнал до него с ОТА демек си със стария бутлоудър на 4.4.2 защото сам не може да си инсталира бутлоудъра. Свали този същия BOJ1 и го инсталирай с Один 3.10 и после пробвай рековъри TWRP 2.8.7.0 >> https://cloud.mail.ru/public/8PkZ/KFuzTiDP6


Тема за къстъм рековъри за N9005 тук >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=78098

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Така. Получи се, но как? Рутнах и после сложих рикавърито 2.8.7.0. Стана. Руут ауто, после тврп, без отметка на ауто бут. Готово. А защо съм с 4.4.2 бут. Не знам. Да ОТА ми е ъпдейта. Фатално ли е?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Ами щом вече си с къстъм рековъри връщай бакъпа и си готов. Бакъп се връща като направиш фул wipe все едно ще инсталираш нов ром и връщаш бакъпа.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Не съм сигурен. Може ли един въпрос? Защо на всякъкви къстъм ромове ми се прецаква локализацията на телефона, като съм на мобилен нет. На стоков ром няма проблеми. На къстъм трябва да вляза да включа ГПС и тогава има местоположение, а на стоков няма проблем.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Зависи от рома примерно N9005 е 32 битов , а слагаш ром от 64 битов. Също предполагам ползваш Google Maps и ако си с ром за Note 4, 5 или 7 те са 64 битови и мапса не бачка както трябва. Зависи също и от разработчика как е направил софтуера.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Честита Коледа на всички.
Ами до вчера бях с рома на Генчо_ Бак то ливе. И там така. Само на стоков е ок. Ще говоря с него.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Аз предлагам да изтриеш кеша и данните на Maps също зависи с какви APN настройки ти е телефона към оператора, ако има Proxy и Port зададени ги махни.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2016-12-25, 14:32:17)rado__8 написа:  Аз предлагам да изтриеш кеша и данните на Maps също зависи с какви APN настройки ти е телефона към оператора, ако има Proxy и Port зададени ги махни.
Трил съм какво ли не. А прокси по принцип за какво ми е?

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Не ти трябва ... прокси те пренасочва.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2016-12-25, 15:43:30)rado__8 написа:  Не ти трябва ... прокси те пренасочва.
Добре. Ще ги видя.

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Здрасти, някой можели да качи : "Линк към драйвъри за да го разпознае Один >> "

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Ето заповядай >> https://mega.nz/#!AhhwRLQA!iGFTL2CiLUGA-...AYyPPnZP8k

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

И моята стара машина мина на Андроид 5.0 използвах последния Испански ром .Няма проблеми.Радо жив и здрав да си.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай

Защо преди три дни като минах на 4.4.2 ми се ъпдейтна автоматично до 5.0, а сега вече ми да, че устройството е манипулирано?

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Защото си сложил или къстъм рекавъри,къстъм ром или къстъм кернел. Или си го рутнал ,или си забравил да направиш фактори ресет след ъпдейта .Или всичко заедно. Избери си причина . :-)

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

Ами не. Всичко си е от темата за връщане на 4.4.2. И два пъти нямаше проблем. Файловете са едни и същи на вече не ми ъпдейтва през ОТА до 5.0.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Пет пъти слагам стоков ром от саммобиле, трия кеш и далвик и и пак ми дава че съм къстъм. Преди седмица даже се ъпдейтна през ота, а сег ми казва че съм къстъм.

(2017-01-03, 12:28:39)dragodraganov написа:  Пет пъти слагам стоков ром от саммобиле, трия кеш и далвик и и пак ми дава че съм къстъм. Преди седмица даже се ъпдейтна през ота, а сег ми казва че съм къстъм.

(2017-01-03, 12:28:39)dragodraganov написа:  Пет пъти слагам стоков ром от саммобиле, трия кеш и далвик и и пак ми дава че съм къстъм. Преди седмица даже се ъпдейтна през ота, а сег ми казва че съм къстъм.


Егати, не мога да прикача файл.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)