Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

UNBRICK LENOVO K910
#26

Благодаря за хубавата тема, беше много полезна!
Всичко се получи без проблеми.
Цитирай
Аксесоари
#27

От скоро имам такъв телефон, исках да възстановя фабричните настройки от телефона. Но това което стана, беше, че дисплея изгасна, стана черен и само един син диод светеше отгоре на говорителя и може би така стоя повече от час и нищо не функционираше, нито като го закачах с кабела към лаптопа, нито копчетата на телефона, нито комбинациите с  volume - и копчето за включване. След повече от 1 час натиснах volume - и копчето за включване и се оправи. Но всичко си беше по старому.
 
Да обясня и защо прибягнах към това решение: На жената и излязло някакво съобщение като се е ровила в галерията и натискана нещо, телефона стана много бавен и не показваше снимките и клиповете като се влезе в галерия. Като се влезе в самата галерия много бавно работеше.

Да предложите някакво решение.
Цитирай
#28

Привет и аз съм вече с брикнат к910 изчетох доста внимателно темата. Може ли някой да внесе яснота от къде да взема драйвера  Qualcomm HS-USB QDLoader 9008.. Как се инсталира през мениджъра не ми е ясно. Пробвах на Windows 10 не се получава по-горе посочената процедура. Днес ще пробвам на Windows 7.но както вече писах не ми е ясно тоя драйвер как се инсталира.. Благодаря предварително на отзовалите се..

Привет какво ли пробвах и изпробвах и не става, пробвах метода на ickata с windows 10 после със Уиндоус Ултимейт 7 всичко го правя по описание, но и на двата компютъра проблема според мен е Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 не го открива от device managera..Прегледах и доста теми в XDA developers в някои руски форуми и ютюб пише,че телефона може да се възстанови чрез minimal adb and fastboot там какви ли не команди въвежда без резултат..    Angry Някои с по-свежи идеи къде може да е проблема..

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай
#29

За най-добри резултати използвай XP. С другите уиндоуси има ядове.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#30

http://www.teamsuperluminal.org/unbrick-lenovo-k910/

Спазваш ли процедурата, оправя се.


Цитирай
#31

телефона е възстановен повече от седмица, използвах Windows 10.  след доста опити Успях Smile .. ако някога Ви се наложи да правите процедурата под WIN 10

1. задължително!!! - Деактивиране на подписа за проверка на драйверите от windows 10 (тук е показано как се деактивира) => https://www.youtube.com/watch?v=71YAIw7_-kg  

2.задължително!!! - свалете този драйвер на Qualcomm от тук =>  http://support.lenovo.com/bg/bg/downloads/ds103282   и инсталирате

И после продължавате по-описанието step by step от първи пост на темата...

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай
#32

Телефона отново е брикнат благодарение на скапаната програма Фреедъм  омазах гугъл магазина пробвах префлаш и те така. Обаче сега работата дебела метода на Ицката съм го пробвал венъж и сработи, НО сега НЕ Sad   Зареждам всичко по-оказани метод в програмата QFIL и когато включа тела ми пише устр-то трябва да се форматира и ми се появава диск J ,K ,L,Н,G .   т.е  трябва да форматирам,но дисковете са защитени. Бутона на програмата QFIL Download е активен,но изписва "at QFIL  Tech Downloaded Tech Switch to EDL ()" метода на Ицката поне засега не работи при мен някакви идеи..  тела в момента е на черен екран и син диод Sad  Оправя ли го този път няма да се бъзикам с този телефон повече..

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)