Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Status Stable 23/03/2015[ROM,TW]Note 4 port 5.0.1 за Note 3 N9005- DarkLord rom v2.2
#26

За кой точно бърз преглед говориш ?
Цитирай
Аксесоари
#27

Какъв е този бърз преглед?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#28

Когато е заключен екрана и е изгаснал като прекараш ръка над сензора светва за няколко секунди и показва бетерия час и обаждания и смс-и

Samsung Galaxy Ace GT-S5830i ->Samsung Galaxy NOTE 3 SM-N9005
Цитирай
#29

Току що пробвах при мен работи
Цитирай
#30

И при мен си работи.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#31

Явно само тоя тест който е в настройките не работи,нещо не съм го пробвал както трябва,и при мен работи. Видео плеъра забелязах че не може да стартира от приложенията,обаче като пуснеш клип с него от галерията и си работи.

Samsung Galaxy Ace GT-S5830i ->Samsung Galaxy NOTE 3 SM-N9005
Цитирай
#32

Другата седмица по думите на разработчика ще има v2.0

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#33

А как ще стане ъпдейта до v2.0,пак с флаш или по друг начин?

Samsung Galaxy Ace GT-S5830i ->Samsung Galaxy NOTE 3 SM-N9005
Цитирай
#34

Аз бях с 1.4 и си инсталирах 1.5 както се казва с мръсен флаш, само с wipe cache и wipe dalvik. Надявам се и 2.0 да се инсталира така, но разработчика ще каже.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#35

Само при мен ли не работи фенера с Volume up?
Тръгна първият път и вече не желае Smile
Цитирай
#36

При мен си работи нормално фенерчето

Samsung Galaxy Ace GT-S5830i ->Samsung Galaxy NOTE 3 SM-N9005
Цитирай
#37

Странно, но вече работи и при мен!
Цитирай
#38

Някой знае ли дали има някакви разширени настройки за докинг, защото открих че когато е закачен към дока и аудиото се чува само от телефона а не от дока.

Samsung Galaxy Ace GT-S5830i ->Samsung Galaxy NOTE 3 SM-N9005
Цитирай
#39

Здравейте! До сега никога не съм се занимавал с руут, флаване и останалото свързано с инсталирането на къстъм ром, може ли да ми дадете насоки от къде да започна, тъй като намирам много методи с кнох и без. Зачитал и заглеждал съм туториали, но нямам никаква представа кое е актуално и кое не. В момента съм с официалният Андроид 5, но страшно много искам да подменя с този. Можете ли да ми дадете видео или четиво?

Благодаря предварително за помощта и разбирането!
Цитирай
#40

Fix на Samsung Video от приложения >> https://mega.co.nz/#!sQVRGQJQ!wT57heZaY9...xruObY-DzM

Деинсталирате системното видео с Titanium Backup или с някой root explorer изтривате от system/app и priv-app апк/та и си инсталирате фикса от рековъри.



Във версия 2.0 тази Събота уж е обещал да я пусне с тази портната камера от Note 4






Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#41

(2015-02-20, 18:49:18)rado__8 написа:  Fix на Samsung Video от приложения >> https://mega.co.nz/#!sQVRGQJQ!wT57heZaY9...xruObY-DzM

Деинсталирате системното видео с Titanium Backup или с някой root explorer изтривате от system/app и priv-app апк/та и си инсталирате фикса от рековъри.



Във версия 2.0 тази Събота уж е обещал да я пусне с тази портната камера от Note 4






Оказа се, че няма да е точно този уикенд, по натам... Но добра работа вършат тез с този Ром очаква се освен камерата от Ноут 4 и версия 2.0 да е с официалния 5.0.1 ром за ноут 4 и други екстри....Smile Радо и аз фикснах вече Видеото, върви си идеално
Цитирай
#42

Не виждам линк със зип за Арома. Изтеглил съм си v1.5 който ще тръгна да инсталирвам през рекавъри, но разбрах, че трябва да заредя първо Арома. Губя някоя от стъпките моля за помощ.
Цитирай
#43

Zip файла, който ще теглиш, линка към РОМа е направен с помощта на Aroma Installer, един вид гарантира правилното инсталиране и правото да избираш какво да ти се инсталира. Когато натиснеш да ти се инсталира zip файла с РОМа от рековъри ще ти се отвори Aroma Installer и тогава ще разбереш какво е.

Ето повече инфо Smile >> http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1461712

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#44

Здравейте колеги ! Бих искал да сложа този ром 1.5 .Със стоков 4.4.2 съм . За целта трябва ли да сложа първо стоков 5.0 за да флашвам този 1.5( Да изтегля полския например ) ? След това рут , флаш на рековъри и след това самия ром чрез Арома ? Правилно ли съм се ориентирал ? Извинявам се ако въпросите са глупави .Идвам от ЛГ където всичките тези процедури стават почти с поглед , а тук разни один-и и какво ли още не . Другия въпрос ми е за този Кнокс ... значи ако съм стоков е 0x0 , а ако съм го прецакал нулите ще се променят , за което гаранцията ми отпада - така ли да го разбирам ? И има ли начин да се предотврати това нещо или ако стане така , че да се " счупи " кнокса мога ли да нулирам тези опции по някакъв наичн , за да мога да ползвм гаранцията ? Благодаря !

Iphone X Space Grey 
Цитирай
#45

(2015-02-28, 01:30:37)lockup написа:  Здравейте колеги ! Бих искал да сложа този ром 1.5 .Със стоков 4.4.2 съм . За целта трябва ли да сложа първо стоков 5.0 за да флашвам този 1.5( Да изтегля полския например ) ? След това рут , флаш на рековъри и след това самия ром чрез Арома ? Правилно ли съм се ориентирал ? Извинявам се ако въпросите са глупави .Идвам от ЛГ където всичките тези процедури стават почти с поглед , а тук разни один-и и какво ли още не . Другия въпрос ми е за този Кнокс ... значи ако съм стоков е 0x0 , а ако съм го прецакал нулите ще се променят , за което гаранцията ми отпада - така ли да го разбирам ? И има ли начин да се предотврати това нещо или ако стане така , че да се " счупи " кнокса мога ли да нулирам тези опции по някакъв наичн , за да мога да ползвм гаранцията ? Благодаря !
Флашваш стоков 5.0 с Один >> ресет >> флашваш къстъм рековъри с Один >> рутваш от това рековъри >> инсталираш зипа с РОМа както е описано.

Кнокса ще ти се счупи, но ако е за гаранция пак има оправия, но да се занули за сега няма начин.







Ето малко снимки от моя в момента  Smile





[Изображение: 79eb30a40b22272c.png]



[Изображение: 9ba78ebce069823f.png]



[Изображение: 3586a288fcbe1822.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#46

Сега го сложих този ром-всичко мина гладко ( не знам как стоят нещата с кнокса обаче ).Изглежда много добре, работи плавно и всичко е наред.Остава да разбера батерията как ще се държи , че с кит-ката едвам докарах 2 часа екран.Вярно доста го тормозя, но така съм свикнал и с ЛГ-то с такова ползване караше по 4 часа екран.Колега rado__8 това някакъв мод ли е за иконките на статус бара,защото в настройките не намерих нищо за тях ?

Iphone X Space Grey 
Цитирай
#47

От снощи и аз съм с този къстъм ром. Държи се добре. Батерията още не е направила 2 3 пълни оборота за да коментирам. Искам да знам има вариант да си сменя иконата на батерията по някакъв начин? Благодаря.


Цитирай
#48

В първи пост на темата съм дал линк към Mods , препраща към темата в xda. От там си отваряте спойлера за нашия РОМ и си избирате зип в който има 3Minit Battery , който се флашва от рековъри без никакви wipe -ове. След това ще си намерите в Приложения  3 Minit и от него както съм показал и във видеото от първи пост си правите иконата на батерията с над 1 000 картинки , 5 вида анимация при зареждане, и 200% размери на всяка иконка.

[Изображение: 0431d06a27f7412a.png]

Аз съм с Mod >> Version 20 (на снимките по-горе) + Nova Launcher + Blacqerial IconPack


[Изображение: 0fe1cf68ae8eb4b7.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#49

(2015-03-01, 00:22:42)rado__8 написа:  В първи пост на темата съм дал линк към Mods , препраща към темата в xda. От там си отваряте спойлера за нашия РОМ и си избирате зип в който има 3Minit Battery , който се флашва от рековъри без никакви wipe -ове. След това ще си намерите в Приложения  3 Minit и от него както съм показал и във видеото от първи пост си правите иконата на батерията с над 1 000 картинки , 5 вида анимация при зареждане, и 200% размери на всяка иконка.

[Изображение: 0431d06a27f7412a.png]

Аз съм с Mod >>  Version 20 (на снимките по-горе) + Nova Launcher + Blacqerial IconPack


[Изображение: 0fe1cf68ae8eb4b7.png]

Точно това търсих, но явно бях флашнал мод без 3minit battery settings преди това. Всичко е 6+ вече.


Цитирай
#50

Инсталирах рома (в1.5). Всичко е много готино.  Да попитам нормално ли е при стартирване в горния ляв ъгъл да ми изписва с жълти букви: Set warranty (kernel) ? 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)