Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Status Stable 23/03/2015[ROM,TW]Note 4 port 5.0.1 за Note 3 N9005- DarkLord rom v2.2

Вчера инсталирах рома. За момента е отличен. От към батерия ме изненадва. Почти 5 часа екран. 2 часа и 13 мин. играх  Fifa 14. 30 минути музика от слушалки. 15-20 мин интернет с мобилния и също толкова с wi-fi. Амии останаха 60%.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай
Аксесоари

Ако на някой с версия 2.1 не му работи NFC ето фикс, флашва се от рекавъри, при мен се оправи....

http://forum.xda-developers.com/showpost...count=3711
Цитирай

Има ли някакъв фикс за камерата? Днес за втори път ми забива и само с рестарт се оправя....

Samsung Note 3
Цитирай

Изчисти кеша и данните на Камера, Галерия и Media Storage .... и SdFix от маркета си инсталирай, аз нямам никакъв проблем с камерата.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

С новата версия 2.1 вече е добавен и widget "my places"

Много полезно нещо Smile може да си нагласиш най - използвани apps вкъщи, на работа, фитнеса Smile[Изображение: 8f11436aed850242df1c3f12cad6f9a3.jpg][Изображение: 88cca427ae8b914a7bbb725d492c44b4.jpg]
Цитирай

Изкарва ми контакти сприа от време на време . Някои с подобен бъг и има ли решение.

Samsung S23+
Цитирай

Това ми го даде само веднъж още в началото но всичко си е наред.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Да и при мен е наред сега го даде при ресет след флаш на фикса за NFC. Но ми го беше дало и при оригиналния за Полша.

Samsung S23+
Цитирай
Tongue 

Супер клавиатура си намерих  Big Grin




[Изображение: 0c266cd0f1cf8f78.png]





Инсталира се от рековъри и си избирате... >> http://forum.xda-developers.com/note-4/t...d-t3036839

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Ако съм с рековъри 2.8.3.0 вместо 2.8.5.0 проблем ли е ?

EDIT:Видях , че не може.Телефона седеше 15 мин на логото на Samsung  и не искаше да се логне...Флашнах новото рековъри и всичко тръгна без проблем.

Iphone X Space Grey 
Цитирай

Дали има вариант да се инсталира камерата на 4.4.2 на този ром?

Samsung  Note 9
Цитирай

Какво ти е на камерата?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2015-03-10, 13:45:36)rado__8 написа:  Какво ти е на камерата?

В някои режими се излиза само с рестарт на телефона,иначе съм изстрил кеша на камерата ,галерията .....

Samsung  Note 9
Цитирай

Ти с какъв софтуер си?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2015-03-10, 17:09:22)rado__8 написа:  Ти с какъв софтуер си?

С този от тази тема 5.0.1 v 2 OTA1

Samsung  Note 9
Цитирай

Колега rado_8 във видеото от 1-ви пост мярнах една икона за флаш плейър.Въпроса ми е,рома има ли вграден флаш плейьр или трябва да се слага отделно както при 4.4.2?Въобще нещо съвсем не съм наясно,а и сигурно не само аз,за лолипоп има ли вариант да се гледат клипове с флаш плейър?Другия ми въпрос е тази клавиатура като се флашне, замества вградената или е като допълнителна?
Цитирай

По тази тема с Dolphin браузър го ползвам от много време.

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=28403

А зипа с клавиатурите замества изцяло стоковата, не е отделна.

(2015-03-10, 20:45:21)heiliger написа:  
(2015-03-10, 17:09:22)rado__8 написа:  Ти с какъв софтуер си?

С този от тази тема 5.0.1 v 2 OTA1

Къде точно ти забива камерата да пробвам дали е при теб само.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

На мен нещо тъча ми спира докато играя Clash of Clans... за пръв път ми се случва.

Iphone X Space Grey 
Цитирай

(2015-03-10, 21:10:46)rado__8 написа:  По тази тема с Dolphin браузър го ползвам от много време.

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=28403

А зипа с клавиатурите замества изцяло стоковата, не е отделна.


(2015-03-10, 20:45:21)heiliger написа:  
(2015-03-10, 17:09:22)rado__8 написа:  Ти с какъв софтуер си?

С този от тази тема 5.0.1 v 2 OTA1

Къде точно ти забива камерата да пробвам дали е при теб само.
Ползваш хакнатото апк за кит-кат,така ли?
Цитирай

Колеги има ли как да направя notification -те да мога да ги чета при заключен екран? При 1.5 всичко се виждаше без проблем, а сега казва съдържанието е скрито. Вижте;




[Изображение: c17bd1b8c55bad2d.png]

Iphone X Space Grey 
Цитирай

Настройки -> Звуци и уведомлиния -> При заключване -> Показване на цялото съдържание
Цитирай

(2015-03-10, 22:13:15)bajchoni написа:  Ползваш хакнатото апк за кит-кат,така ли?


Щом така го наричаш, Да!

Ползвам това, което ми върши работа Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

И моята камера забива на режим избирателен .При натискане на бутона за снимка забива и само ресет.

Samsung S23+
Цитирай

Рестарт, а не ресет...ресет е зануляване. Аз после ще пробвам, че малкия играе на игри, както всеки ден Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2015-03-10, 21:47:25)lockup написа:  На мен нещо тъча ми спира докато играя Clash of Clans... за пръв път ми се случва.

С какъв кърнъл си?
И при мен отказваше с DQ 0.40
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)