Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Unbrick от SuperBrick за LG G2
#51

Разбира се ,че може .За предпочитане с LG UP. Като стигнеш до там ще ти кажа как и от къде .

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
Аксесоари
#52

За съжаление не стана процедурата.
Изписва ми: Device was not found in dload trying flash programmer
Цитирай
#53

Значи укасяване задължително.Няма друг начин .Разгледай подробно темата в XDA .Дано да ти помогне.Успех!
И задължително пиши ,ако стане .

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#54

Изглежда и с окъсяване няма да стане,не знам какво му стана на този телефон - мистерия
Въобще неще да покаже признаци на живот - нито светва нито присветва
Цитирай
#55

Може да е време да смениш устройството Wink

Sent from my LG-D802
Цитирай
#56

(2016-08-05, 14:29:11)degman написа:  Може да е време да смениш устройството Wink

Sent from my LG-D802

Всъщност това ми е резервния апарат,но го ползвам изключително много
Цитирай
#57

Еми може да се наложи да търсиш друг резервен. Вече го казах де.....

Sent from my LG-D802
Цитирай
#58

(2016-08-05, 14:44:38)degman написа:  Еми може да се наложи да търсиш друг резервен. Вече го казах де.....

Sent from my LG-D802

Това е ясно,ама нямам намерение да се дам без бой.Телефона си бачкаше перфектно.Няма начин да не може да се оправи.Просто темата с окъсяването не я разбрах напълно(не съм на ти с жичките и схемите)

Според мен в тази тема се крие разковничето http://forum.xda-developers.com/showpost...ostcount=2

Малко развитие по темата
Такааааа - значи успях да го върна от отвъдното(вече светва) но се включва направо във fastboot mode и неще да излезе
Някакви идеи как да излезе от fastboot mode
Цитирай
#59

Браво!Погледни сега тази тема - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=70754

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#60

(2016-08-06, 12:25:03)ganchev написа:  Браво!Погледни сега тази тема - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=70754

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Изчетох цялата тема и направих всичко според указанията но, на всяка команда през fastboot flash ми дава" failed remote flash write failure"
Цитирай
#61

Да не би проблема да е в драйвери на ADB?Може да пробваш тези драйвери от тази тема - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=74616

Лично съм ги пробвал тези драйвери и знам ,че работят на 100%.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#62

Работят си драйверите - не е от тях
Цитирай
#63

(2016-08-06, 17:02:25)billclinton написа:  Работят си драйверите - не е от тях

Чудно ми е защо винаги мислите че телефона има софтуерен проблем това че драйвера вижда процесора в девайс менеджер като QHSUSB_BULK или 9006 или 9008. не значи нищо!Вадиш схемата и мериш ако пму-тата са здрави смени си паметта"чипа" Smile

HTC one X International O2 S-ON Bootlouder unlocked (HOX Revolution HD 18.1/JB 4.1.1/Sens 4+) Karnel - custum 3.1.10 за Revolution 18.1/Frimwere 1.36/CWM 5.8.2.4-endeavouru/Root SuperSU 0.99 и Dell Venue CM7 Android 2.3.7 Root
Цитирай
#64

здравейте колеги притежатели на g2. имам огромен проблем . не знам дали е за тук тази мой пост за тва се извинявам предварително, но на доста места писах и никъде не намерих решение на моя проблем и понеже видях тези тема реших да пиша и тука.та искам да разбера дали има шанс да си включа тела който толкова много харесвам че дори съм съгласен да си купя пак същия ако този не стане. та по темата . започвам малко по отдалеко блеким на някой може да помогне тази информация  и да ми реши проблема. първо ми се счупи дисплея. след смяната му в частен сервиз и срещу 200 лв ми сложиха нов който се счупи отново след 2 седмици но вече не ми се даваха 200 лв и се разрових в нета как да си го сменя сам и ураа успях. но пък реших че батерията вече си заминава понеже ме караше около 6-7 часа и реших и нея да сменя след като вече знаех как се разглабя тела. смених я но от там дойдоха големите бели. с новата батерия която на външен вид и по цифри беше същата но само на кантара се оказа че е с няколко грама по лека от оригиналната ( някъде бях чел че имало разлики и за тва ги притеглих) . та сложих новата батерия и тя пък ме караше по 2 часа само . реших да купя пак нова батерия . но с 3тата и така и така не се включи тела , никви  индикации за живот на тела . върнах 2-рата батерия  и с нея вече не искаче да се включи. единствено свети само червения индикатор най горе и тва е .ядосах се и го оставих  но след като минаха 2 месеца горе доло си викам пак да пробвам и от 10 пут включи. много се зарадвах но само докато ми падна батерият ми траеше радоста . след тва съм направил 200 опита и не иска да зацепи въобще. пак така само индикаторчето си мига докато е  на зарядн и тва е . нито компа го открив нито нищо. пробвах 20 пъти с комбинациите от бутони power + volume down но не се случва нищо. та ако някой може да даде съвет  много ще се радвам . благодаря ви предварително и пак се извинявам ако поста ми не е за тук .
Цитирай
#65

Просто ти трябва добра батерия,според мен

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#66

Привет,

При опит за връщане на стоков РОМ се случи следното:
1. Забива на логото
2. Може да се влезе в download mode
3. Може да се влезе в cyanogenmod recovery. За съжаление той е много беден и няма възможност да се монтира телефона през USB.

През флаш тул-а се забива на 2%, но тук проблема идва, че през adb не мога да кача fixeddownloadcmode.bat. Зацикля на waiting for devices, а телефона се вижда като sideload.
С LGUP засича талефона като unknown и съм до там.
Как се вижда телефона от DM:
Download mode - LGE AndroidNet USB Serial Port (41)
Recovery - Android ADB Interface

През ADB не мога да кача на телефона нищo, дори TWRP, камо ли ROM - изкача protocol error.

Зациклил съм, моля за помощ.
Цитирай
#67

Опитай отново процедурата с файла FixedDownloadCMode.bat И аз преди имах същия проблем и стана след няколко неуспешни опита. Файла трябва да се стартира, а не да се качва някъде.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)