Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Промяна ширина/височина на екрана
#1

 
     
    Здравейте,
съществува ли програма, която да промени височината и ширината на екрана
ПРИМЕР: Таблета ми е 8 инча, понеже пластмасата ми в колата е 7 инчова иконите, статус бара остават невидими.
Искам да свия екрана до 7 инча например. А отстрани и отгоре полетата да останат в черно. Не знам дали се изразявам достатъчно добре, за да ме разберете. Ще дам пример със снимка на фотошоп:

.jpg Untitled-1 copy.jpg Размер: 222.77 KB  Сваляния: 104
  

Пробвах разни програми, но те променят резолюцията, но не свиват екрана.
 

 

 

SGS SII JB 4.1.2
Цитирай
Аксесоари
#2

Не мога да дам решение на твоя въпрос, но се сещам нещо за закърпване на положението: с GravityBox може да се увеличи големината на navigation bar, да да се вижда. Виж дали няма някоя програма, която да сложи статус бара отдолу, а след това увеличи навигейшън бара до 150 % примерно.
Цитирай
#3

Има един модул за Xposed Installer - Dimensions editor v2.0, който, според думите на автора, може да променя следните елементи, цитирам:

"This mod can edit the sizes of various UI elements. The list currently includes:

*Status bar height
*Status bar icon size
*Navigation bar height and width
*Action bar height
*Action bar title and subtitle size
*Alert dialog sizes, button sizes and title sizes
*Volume panel top
*Toast distance from bottom"


Не съм го тествал и не зная как работи, но който желае може да опита. Модулът го има в темата за [FRAMEWORK] Xposed Installer, раздела М О Д У Л И /modules/.

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#4

Ще ти предложа по-лесен вариант - купи си 7 инчов таблет.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)