Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Теленор представя първите си смартфони
#1

Теленор представя на българския пазар първите смартфони под собствената си марка. Тelenor Smart Mini, Telenor Smart и Telenor Smart Plus ще се предлагат в цялата търговска мрежа от 17 февруари. Компанията залага на добър баланс между характеристики и цена с разнообразие от най-предпочитаните размери (4’’, 4.5” и 5”).

Telenor Smart Plus се отличава с ярък 5-инчов qHD сензорен дисплей с IPS матрица и резолюция 960 х 540 пиксела за по-добро качество на картината. Моделът работи с операционна система Android Kit-Kat 4.4, a батерията е с капацитет 2,020 mAh,. Апаратът притежава двуядрен 1.3 GHz процесор, 1GB RAM памет и 4 GB вградена памет с възможност за добавяне на microSD-карта до 32GB. Разполага с две камери, като задната е 5-мегапикселова с LED светкавица. Telenor Smart Plus се предлага в два цвята – черно и бяло на цена от 119,99 лв. в брой или 6,59 лв, на месец с план Резерв Стандарт 39,99, който в момента е с промоционална месечна такса от 19,99 лв.

Тelenor Smart Mini и Telenor Smart притежават съответно 4‘‘ и 4,5-инчов дисплей, като също разполагат с 5-мегапикселова задна камера с LED светкавица, както и с предна камера. Устройствата имат двуядрен 1.3 GHz процесор, 512 MB RAM и 4 GB вградена памет с възможност за добавяне на microSD-карта до 32GB, като работят с операционна система Android Kit-Kat 4.4.

Тelenor Smart Mini и Telenor Smart се предлагат в два стилни цвята – тъмносиньо и бяло, съответно на цени 69,99 лв. и 89,99 лв. в брой, или 3,99 лв. и 4,99 лв.на месец с план Резерв Стандарт 39, 99 с промоционална месечна такса от 19,99 лв.

Устройствата разполагат също с A-GPS навигация за лесно позициониране, FM радио, както и Wi-Fi, и Bluetooth свързаност.

[Изображение: 7929542K.jpg]

ИЗТОЧИК ТЕЛЕНОР

http://smartnews.bg/теленор-представя-пъ...смартфони/
Цитирай
Аксесоари
#2

Очакваме теми с въпроси, как да ги рутнем, това онова не работи. Официален ROM от къде!
Българския пазар се напълни с всевъзможни боклучави устройства.
Като гледам на какви цени ги продават, по-добре да си взема известна марка!
Съжалявам ама не ме впечетляват, дори и да нямам пари за по-модерен!

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#3

Не знам какво очакваш да те впечатли от бюджетен телефон.
5 инчовия модел не е лош за парите си според мен. Идеален е за втори смартфон или за по непретенциозни клиенти.

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#4

Това което не би впечатлило никого е 4 гб собствена памет от които 3 са за ОС, и двуядрения процесор, все пак сме 2015г. Ти би ли си купил кола с 10 литров резервоар от които да ползваш само 2?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

Дори и за бюджетен телефон не ме впечетлява!
Тва дори и на Баба ми няма да го купя!
Гаражно производство някъде в Чайна, че и пари искат за него, че и месечна.
Яд ме е как такива телефони навлизат в страната ни, като че ли ние сме най-бедните и се подиграват с такива устрийства с Нас потребителите.
Бозава работа.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#6

Кой е истинския производител на телефоните ?

Samsung Galaxy A40 Stock
------------------------------------
Sony XA Stock
Sony Z3 Compact 5.1.1 stock 
Sony M4 Aqua
Xperia Neo V 2.3.4 Rooted Unlocked BL
Цитирай
#7

Два от смартфоните са произведени от MobiWire (бившата Sagem Wireless), a един изглежда е ребрандирана версия на Alcatel Pop D3.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#8

Първи проблем със Smart Plus...
От както сложих карта за памет, почна да ми пълни вътрешната памет с нещо, и не мога да разбера какво(след рестарт се празни, та е някакъв кеш)
Днеска сутринта не ми тръгна алармата, и го рестартирах... Почна само да премигва дисплея, Свети 5сек, пише Андроид, угасва, и пак така... Все едно не буутва операционната система.
Оставих го така в нас, като се прибрах от работа беше тръгнал, не знам кога точно...

Въпроса е, някой знае ли каква е клавишната комбинация за хард ресет?

Android devices: LG G4 Black Leather  |  Vonino Sirius QS
Other devices: Kindle Paperwhite  |  Dell XPS l702x
Цитирай
#9

Ами честито колега, аз съм писал във втория пост... За какво си давате парите за нещо което САМО като го видиш и знаеш, че не работи?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#10

За който го интересува: Volume Up + Power + Home(средния тъч)
Ама аз явно ще го пращам на сервиз, бащата кат са появи, че е на негово име...

Android devices: LG G4 Black Leather  |  Vonino Sirius QS
Other devices: Kindle Paperwhite  |  Dell XPS l702x
Цитирай
#11

Можеш да го изпратиш и ти. Нищо че е на баща ти на името. Трябва ти само гаранцията. Ако имаш номер на абонаментен план на твое име, може да се възползваш и от оборотен смартфон. Сервиза вече ремонтира и ти изпращат апарата до 7-10 дни.

Lenovo P70 + MIUI 9
Цитирай
#12

Мерси за полезната информация!
Утре ще изровя документите и ще го пратя.

Android devices: LG G4 Black Leather  |  Vonino Sirius QS
Other devices: Kindle Paperwhite  |  Dell XPS l702x
Цитирай
#13

Има ли батерии за тези животни ?
И по скоро за Telenor Smart Blue  n139/1 n1 това пише под батерията.

Eто и снимка на батерията [Изображение: Camera_ZOOM_20160511121056409.jpg]

Човек е велик, когато е човек !
Цитирай
#14

Истинския модел на телефона е Mobiwire Cygnus , потърси някъде из китайските сайтове (Друг вариант е да питаш в Теленор дали случайно нямат батерийки)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)