Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Моля прочети ме! Премахване на отрицателния рейтинг!
#1
Big Grin 

 
     
     
 
  [Изображение: 600186509c6d6fe4.png] 
   


Здравейте,

При взето решение от Модераторския екип, Моля всеки да напише пост в тази тема за премахване на отрицателния рейтинг!

Благодарим!

 

 

 

 

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте! Тоест на всеки ще му бъде премахнат отрицателния рейтинг, така ли? В такъв случай не отказвам да се махне Big Grin

ПП: Сега погледнах и забелязах, че е премахната опцията за даване на отрицателен и неутрален рейтинг, може само положителен да се дава.
Цитирай
#3

Готов си колега, приятно сърфиране из Форума и сайта ти пожелавам Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

Като вариант няма ли възможност да се пусне една анонимна статистика - анкета "За или против отрицателния рейтинг на форума"и всеки с право на 1 глас. Актуалност на анкетата да бъда със определен срок - след това % каквото покажат и така. Smile

 
Цитирай
#5

Колега и твоя отрицателен рейтинг е премахнат, Приятен Ден ти пожелавам Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

(2015-02-18, 17:06:18)NoMaD написа:  Като вариант няма ли възможност да се пусне една анонимна статистика - анкета "За или против  отрицателния рейтинг на форума"и всеки с право на 1 глас.  Актуалност на анкетата да бъда със определен срок - след това % каквото покажат и така. Smile

Пусна се новата платформа и се започна с проблеми с този рейтинг. Така че щом потребители имат проблеми с отрицателния рейтинг и имаше многобройни запитвания и доклади за неправилна употреба на системата, по - добре е без отрицателен рейтинг изобщо! Ние не сме следователи да търсим защо Пенчо дал на Гошо, и вече Гошо си връща на всяко мнение на Пенчо...... Това е форум за да се пише в него и да си помагат потребителите, а не да се чудиш на кой да си върнеш рейтинга щото не те кефи примерно. Т.е. отговора е не, няма да се пуска анкета и няма да се връща отрицателния рейтинг.
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#7

///+1
Цитирай
#8

dfxos премахнат е и твоя отрицателен.
Цитирай
#9

Ами, хайде като сте започнали...  Lol Не, че моя е много... Tooth

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#10

Готов си и ти.
Цитирай
#11

Аз все още нямам отрицателен рейтинг на новата платформа D_coffee

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#12

Айде и аз..
Цитирай
#13

Готово Wink
Цитирай
#14

Bro0z3r, чист си. Smile
Приятен престой във форума.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#15

зачистете и мен тогава

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#16

"Зачистен" си Pepy1.
Лека вечер.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#17

Благодаря за светкавичната намеса
лека и на теб

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#18

Каква е причината за премахването на този рейтинг? Оплаквания?
Според мен трябва да се знае кой НЕ помага с нищо във форума, ами само спами и румоли из темите!
Виждал съм потребители с доста отрицателен рейтинг, а сега са занулени и все едно са най-преданите!
Вие решавате

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#19

И аз имах много отрицателен рейтинг, какво означава това според теб? И бъди сигурен че решението е взето заради много оплаквания и след доста дискусии по този въпрос. Ако има нещо нередно с мнение на потребител и нарушава Правилата на форума има бутон за докладване.
Цитирай
#20

Със сигурност е по-добре без отрицателен рейтинг, спестява се много работа на модераторите.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#21

Колега причината е доброто чувство на всеки един потребител/участник във Форума. Мнение като твоето, поражда леко негативизъм с упрек на мързел. Сега, ако имаше бутон минус щях да ти сложа и после и друг и на края ще се усетиш, че както си изказваш мнението, което е твое право и имаш негативен рейтинг, малко по-малко няма да ти харесва да влизаш в сайта , защото знаеш, че не си харесван!

Надявам се разбра на къде бия.

Приятен Ден ти пожелавам и не търси винаги лошото в добре изглеждащата картина Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#22

Донякъде си прав, донякъде не.Найстина не съм имал в предвид, че е един вид упрек за мързел, а това че и вие сте хора и има далеч по-важни неща да вършите, от това да се занимавате с нечии рейтинг.Поздрави и от мен и лек ден.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#23

Не е лошо отрицателния рейтинг да го има, но да е анонимен.
Цитирай
#24

Много мъдро решение Smile крайно време беше.

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#25

Евала на екипа! Аз също съм против и споделих защо е така. А и този положителен рейтинг носи позитивизъм. БРАВО на целия екип! Smile
Когато влизаш всеки ден във форума и четеш дадени теми,там виждаш кой какво може,дали помага или не. Не е толкова трудно, дори много лесно се преценя.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 5 гост(и)