Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P7 - недостатъците?
#1

 
Здравейте! Реших че това е телефонът, който ми е фаворит за следващ, поради което ви моля вас притежателите на такъв да споделите, ако желаете, кое не ви харесва в модела, смятате за недостатък, не работи добре, липсва и т.н. И конкретен въпрос - позволява ли да се записват разговори направо от линията?
 
Цитирай
Аксесоари
#2

За този ценови клас телефона е супер. Като недостатък мога да посоча по-малкия живот на батерията, заради това че е само 2500 MAh, но пък от друга страна е доста лек. Иначе има готини екстри на които много им се кефя като например работа с ръкавици, възможност да си настроиш бутоните за звука да служат като спусък на камерата или ако е заключен екрана с двукратно бързо натискане на същите бутони направо да снима. За запис на разговори - сигурно има доста програми.

Huawei P20 Lite
Цитирай
#3

Значи правилно съм се насочил - телефончето е добро!
Относно батерията е силно субективно дали е слаба или силна, защото ден с ден не се повтаря при един собственик, дето се казва, камо ли различни потребители, с техният си начин на ползване. Батерията не ме притеснява, защото не играя игри, не гледам филми и не ползвам навигация.
Е, ако на някой друг, нещо му е направило недобро впечатление, нека сподели! Принципно е трудно да се казват минусите, защото излиза един вид, че си се прекарал с покупката, но все пак.
Цитирай
#4

Предна камера не струва много, но пък снима в пълен мрак без светкавица. Рядко се случва телефона леко да лагва, особено ако се ползва слаб интернет. Игри не играш, но все пак - NFSMW - моментен лаг в някой завои; RR3 - лаг при повече коли на кадър; Asphalt 7 & 8 без проблеми.
Филмите летят направо, с подходящ плеър и с много високо качество. Още два недостатъка:
силата на звука на слушалките, много слабо се чуват (някакъв стандарт било Angry ).
Телефона е много ръбат и дращи ухото Smile

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#5

Да добавя, че задната камера се драска много лесно

Zte Blade SS RC7; Sony Xperia J, Sony Xperia Arc S, Zopo 810, Huawei Ascend P7-L10
Цитирай
#6

Телефончето е добро, малко се задъхва процесора и управлението на рамта. Но все пак предишния ми беше LG G2 ..
Страхотна изработка и много приятен ,аз съм доволен. Много силен звук при включен DTS ,направи ме стряска понякога.. Дисплея е много добър и ярък .. Супер е за тези пари е перфектен. И след EMUI 3.0 ..много ми допада целия интерфейс.

SE X10 >> SE NEO >> SE ARC S >> SGS II >> LG G2 16GB >> Huawei P7 >> LG G2 32GB >> Huawei P8Lite >> Huawei Nova >> Xiaomi MI 9 SE
Цитирай
#7

(2015-02-20, 14:40:32)downhill написа:  Предна камера не струва много, но пък снима в пълен мрак без светкавица. Рядко се случва телефона леко да лагва, особено ако се ползва слаб интернет. Игри не играш, но все пак - NFSMW - моментен лаг в някой завои; RR3 - лаг при повече коли на кадър; Asphalt 7 & 8 без проблеми.
Филмите летят направо, с подходящ плеър и с много високо качество. Още два недостатъка:
силата на звука на слушалките, много слабо се чуват (някакъв стандарт било Angry ).
Телефона е много ръбат и дращи ухото Smile

сложих си слушалки от SAMSUNG S нещо си, звука е страхотен, направо ми издухва мозъка Big Grin . Естествено има недостатъци копчето за хандсфриито не реагира (може просто да е счупено).
Цитирай
#8

Мен лично ме дразни,когато езика на телефона е на български в контакти буквите отстрани на скрола за търсене също са на български.И гогато си вписвал контактите на латиница е проблем с търсенето..не става с преплъзване..Може и да има решение на този проблем,но аз лично не можах,да се справя.
Цитирай
#9

Колеги, предстои ми покупка на П7 имам П6 и селфито е много чисто без настройки разкрасяване и подобни, които правят лицето маслено и все едно рисувано с пастели ако ме разбирате.П7 прави ли такива реални и чисти снимки, понеже ми казаха и с изключени настеойки пак има маслени лица и Блуур ефект.Моля качете едно селфи с някакъв предмет.Благодаря

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#10

Ами виж и прецени,според мен не маже!

http://www.picshare.ru/uploads/150814/4aVNH93uLf.jpg

Ka-ka-kaзачок! 
Цитирай
#11

Благодаря, kazak.Точно това търся.Вчера ми пристигна.Супер е.

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#12

(2015-03-02, 07:05:18)Stoychev написа:  Да добавя, че задната камера се драска много лесно

Някой да се е справил с този проблем? Доста се е понадрало стъклото и вече си личи и на снимките.

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай
#13

Паста за зъби и мек плат. Търкай здраво и ще се оправи.

Zte Blade SS RC7; Sony Xperia J, Sony Xperia Arc S, Zopo 810, Huawei Ascend P7-L10
Цитирай
#14

Мое мнение от друга тема от преди около седмица.
(2016-03-16, 17:59:20)Rad0slaw написа:  Не знам за тази паста displex, но ще ти кажа аз как ги премахнах. Още тогава щях да споделя с форума, но отлагах и съм забравил.
Облепих около стъклото с изолирбанд, за да не засегна нещо. С клечка за уши нанесох обикновена паста за зъби и падна едно търкане, но не леко, а натискай, не много време. Почисти. След това с лакочистител напояваш клечката и отново по същия начин. Не съм използвал една клечка, при всяко нацапване я сменях, може да повториш процедурата още веднъж, а накрая с навлажнена кърпичка, преди да махнеш изолирбанда, почисти и след това с друга подсуши. Това е. При мен имаше мнооого голяма разлика, чак като гледам снимки преди и след имам чувството, че тези "преди" са като в мъгла. Не знам дали става за всеки телефон, бях пробвал и на г2, но май нямаше ефект. Може да е защото стъклото на г2 е сапфирено.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#15

Благодаря и на двамата. Без да облепвам нищо го изтърках с паста за зъби и клечки за уши. Ефекта е точно такъв - преди снимките бяха като в мъгла, сега са си ОК.

Lenovo S660 JB 4.2.2 -> Huawei P7 Lollipop 5.1 EMUI 3.1 ->Huawei P9 7.0 EMUI 5.1 ->Asus Zenfone 8 Android 11
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)