Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нещо за резолюцията
#1

Здравейте. Имам въпросното телефонче от началото на януари. Много съм доволен, добър бюджетен телефон е. Знам, че резолюцията на дисплея му е 854 на 480 пиксела. Не ме дразни изобщо. Обаче преди известно време пуснах клипче от приложението на ютуб и забелязах, че не мога да му цъкна качество 480р, а само 360р, a непосредствено след като го купих ставаше. Пробвах даже със същото клипче.
Има ли проблем някъде?
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей.

Нямам телефона и не мога да ти кажа със сигурност какво му е, но може да опиташ да деинсталираш последното обновление и кеша. Може би нещо в по-новите версии да е "сбъркало" нещата при теб и това би трябвало да помогне. Все пак нищо не ти пречи да опиташ и след това да го обновиш пак, ако не е това проблема.

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай
#3

Аз пък ще предложа да видиш дали приложението ти за YouTube се е обновило и ако е първо да му махнеш обновлението.
Ако със старата версия на приложението проблема го няма ще си спестиш малко работа.Ако е от самото приложение и след махането на ъпдейта му всичко си е наред просто му махни отметката от Маркета да се ъпдейтва само.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#4

И да махнеш актуализациите няма да се оправи,пробвал съм и на двата телефона които имаме,повече от 360р не пуска.

LG L Bello
Цитирай
#5

Здравейте. И аз имах тоя проблем с резолюцията от youtube, не даваше повече от 360p, което доста ме дразнеше Dodgy . Днес обаче намерих решението Storstark . Деактивирах оригиналния youtube и инсталирах OGYoutube http://ogmods.net/home/ogyoutube?ref=xda&tab=Download.
Първо пускаше 360р, но като се поразрових в настройките на приложението го оправих и вече пуска до 1080р. Като бонус може да сваляте видеото в каквато резолюция поискате Big Grin
Цитирай
#6

miro1999

(2015-05-06, 17:54:54)miro1999 написа:  Здравейте. И аз имах тоя проблем с резолюцията от youtube, не даваше повече от 360p, което доста ме дразнеше Dodgy . Днес обаче намерих решението Storstark . Деактивирах оригиналния youtube и инсталирах OGYoutube http://ogmods.net/home/ogyoutube?ref=xda&tab=Download.
Първо пускаше 360р, но като се поразрових в настройките на приложението го оправих и вече пуска до 1080р. Като бонус може да сваляте видеото в каквато резолюция поискате Big Grin


И аз ползвах този метод но след преминаване към Lolipop 5.02 това решение крашваше веднага при опит да се зареди видео.
За това споделям и моето решение за скок към 720p поне:

Понеже по навик не обичам да съм ограничен и с лимит,  за това не използвам оригиналното ютюб приложение, където качеството на видео стрийминга е заключен до 360p или до 480p.
OG youtube плеъра, който ми позволяваше да избирам качеството на видеото в ютюб и от 360p на горе  постоянно ми дава грешка с lolipop 5.02.
Ще споделя как съм подкарал HD ютюб  видеата на L Bello D335E. 
Трябва да сте с рутнати устройства.  Влезте в приложения, отидете до всички, намерете ютюб, деинсталирайте всички актуализации, изчистете кеша и деактивирайте приложението. Посетете гугъл плей, свалете си LINK2SD, стартирайте, дайте му рут права, отидете до ютюб приложението, размразете го, деинсталирайте го, рестартирайте устройството си. 
Посетете този адрес:
https://drive.google.com/folderview?id=0...sp=sharing
от там си свалете  "1080p-YT_4.4.11_v5b.apk".
Инсталирайте "1080p-YT_4.4.11_v5b.apk" в устройството си, стартирайте приложението, влезте в настройки, изберете с wifi да ви разрешава качество от 720p, рестартирайте устройството, и вече можете да се наслаждавате на HD ютюб видео стрийминг .
Цитирай
#7

Здравейте.Относно резолюцията на видео клиповете в You Tube пробвайте и с други клипове.Някои от клиповете в you tube са качени на по ниски резолюции примерно до 360p или до 240 p.Нямам го модела и немога да кажа от опит но поне 480p би трябвало да вървят на този модел.

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)