Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CyanogenMod 11 за K910
#26

Аз пък не мога да пусна пустия ГПС. Пускам го, отварям мапса и уж е пуснат, но седи и не ме намира. Чаках 10 минути под слънце ама не... С най-новата версия от 22.02 съм и съм си пуснал dual sim-a. Рома съм го сложил както му е реда, но ГПС не работи.


Цитирай
Аксесоари
#27

Обикновено по-това време на денонощието батерията ми е на 50%, а сега е на 68%.
ГПС не съм ползвал, утре ще пробвам maps.
Цитирай
#28

(2015-02-24, 14:59:26)nikophin написа:  Също така не мога да си направя в аудио профила да е едновременно на мелодия и вибрация (сигурно не виждам някоя опция??). 


Всъщност и при мен се случи сега този бъг с "com.android.incallui." Предполагам става, когато натиснеш back бутона по време на разговор.

Отиди в dialer-а, там като разровиш опциите има "vibrate when ringing". Не е като при VibeUI в профила, тук се контролира от phone-app-a .

Саундът ми се струва ок, но винаги ползвам пълната версия на poweramp - има прекрасен еквилайзер и контрол за treble i bass.

При тъча не намирам разлика, единствено дисплеят е с една идея по-тъмен, но това се контролира и настройва така или иначе.
Скоро ще приключи вторият ми цикъл на работа с пълно изтощение на батерията и ще пусна скрийншоти.
Цитирай
#29

GPS-a е ОК, но AGPS - не.

OnePlus 3T
Цитирай
#30

При мен GPS-a работи идеално, даже като че ли по-добре от преди. Как изпробвате AGPS-a? Аз имам AndroiTS GPS Test Free и в опциите има да изчисти Agps-а, но не ми е давало грешка...

Иначе за вибрирането - намерих в опциите за съобщенията, но на дайлъра не мога, ще търся още, поне е хубаво, че го има Smile

Иначе темите са уникални - сега съм със стил на Lollipop, икони на LG G3 и тапети на Xiaomi Smile
Цитирай
#31

(2015-02-25, 10:44:25)nikophin написа:  .... Как изпробвате AGPS-a?

Като си в някое помещение, примерно далеч от някой панорамен прозорец, пускаш мапс-а, натискаш точката долу в дясно  и трябва да те позиционира някъде .... като точността вече е около 20 метра (големия ореол около точката, която е отбелязана на картата) ....

OnePlus 3T
Цитирай
#32

CM11 - Dalvik - http://postimg.org/image/bg24bot6n/
CM11 - ART - http://postimg.org/image/lfx0rl4fz/
Цитирай
#33

Nikophin  отваш на диълъра даваш настрйки оттам на сим карта настройки и ти излизат двете карти и там има опций много

xiaomi redmi note 7 pro 6/128
Цитирай
#34

(2015-02-25, 14:50:28)koko81 написа:  Nikophin  отваш на диълъра даваш настрйки оттам на сим карта настройки и ти излизат двете карти и там има опций много

Благодаря, че все още се опитваш да ме упътиш, но абсолютно всички настройки съм ги гледал и там където пишеш, но така и не мога да я пусна проклетата вибрация. Има настройки да вибрира при вдигане, при затваряне и при чакащо повикване, но да вибрира, докато ти звъни и не си вдигнал - не намирам.

[Изображение: jh7b6x.jpg]

П.П. От преди малко съм на АРТ, мисля да остана на него, не ме интересуват банчмарковете.
Цитирай
#35

Очевидно грешката е вярна. Аз ползвам само една СИМ карта.

   
Цитирай
#36

Май наистина няма да стане(и в 4пда пишат за проблема), ако не се инсталира някакво допълнително приложение, ще ги разгледам днес в Play store.


Иначе някой изпробвал ли е пача от руския форум за модема - доколкото разбирам е от последния стабилен ъпдейт, но не ме бива много в руския и се чудя дали да го слагам...
Цитирай
#37

Коя точно грешка оправя този пач? По отношение на инсталацията, копираш файла в телефона, влизаш в recovery - ако си активирал developer options - advanced reboot и при натискане на бутона за вкл/изкл в меню restart - recovery (имаш инсталирано твр) install zip .... и като приключи всичко рестарт и си готов.

OnePlus 3T
Цитирай
#38

Не знам какво оправя пача, аз засега нямам проблеми с телефонията или итнернета, но щом са го сложили, сигурно има защо...


Иначе вибрацията я оправих с този уиджет: Vibration Widget - видя ми се най-чистото решение, само се клика и активира вибрацията за актуалния профил.
Цитирай
#39

И аз мога да се похваля с голям прогрес относно моя проблем с безжичната мрежа. Да припомня - ставам сутрин, пускам WiFi и скоростта е 50 килобайта! Едвам-едвам работи. И хаби много батерия. Ако сменя режима (Auto-2.4 ghz) всичко се оправя... за няколко часа.

Ето тук има дискусия, която се припокрива с моите мъки:
https://code.google.com/p/android/issues...l?id=71047

Оказа се, че в моя конкретен случай (TP-Link TL-WR842ND) проблемът е в WMM на n-стандарта. Ако е изключен, няма драма, поне за телефона. Проблемът е, че повечето интелски карти не желаят да се включат в n-режим без WMM.

Тъй като ползвам OpenWRT, си направих нов SSID, който е без WWM и всичко заспа... засега.
Възможно е да е несъвместимост между openWRT и CM11. С VibeUI никога не съм имал такъв проблем.
Цитирай
#40

Има надежда бъговете да се по изчистят с течение на времето, за сега авторът е обещал в следващия ъпдейт да оправи проблема с agps-a.

P.S. за едната подкрепа, а и за да не спира проекта дарих някой левец ...

OnePlus 3T
Цитирай
#41

(2015-02-26, 13:01:50)didipov написа:  Има надежда бъговете да се по изчистят с течение на времето, за сега авторът е обещал в следващия ъпдейт да оправи проблема с agps-a.

P.S. за едната подкрепа, а и за да не спира проекта дарих някой левец ...

При мен рома работи идеално към момента, направо съм влюбен Smile
Цитирай
#42

   
(2015-02-23, 14:39:38)emzo написа:  Има - [Изображение: 2015_02_23_12.jpg]


На balanced:
[Изображение: 2015_02_23_10.jpg]
На вибе уи , никога не съм го пускал Big Grin


Моя телефон изкарва 39910 точки на Антуту с Vibe UI 1503 ST.

   

OnePlus 7T Pro Mclaren Edition 5G 
Lenovo YT 2-1050L 
Цитирай
#43

Само да ви попитам, на вас при инсталацията изтри ли ви се всичко от хранилището? Аз очаквах да се форматира след всичките wipe, но всичко си беше на място след това - снимки, музика и т.н. Даже ръчно изтрих всички остатъчни папки на Леново и разни други от предишни приложения...
Цитирай
#44

(2015-02-28, 08:52:13)nikophin написа:  Само да ви попитам, на вас при инсталацията изтри ли ви се всичко от хранилището? Аз очаквах да се форматира след всичките wipe, но всичко си беше на място след това - снимки, музика и т.н. Даже ръчно изтрих всички остатъчни папки на Леново и разни други от предишни приложения...
При каква инсталация и на какво?

 
Цитирай
#45

В темата на CyanogenMod 11, става въпрос за инсталацията на CyanogenMod 11.
Цитирай
#46

(2015-02-28, 08:52:13)nikophin написа:  Само да ви попитам, на вас при инсталацията изтри ли ви се всичко от хранилището? Аз очаквах да се форматира след всичките wipe, но всичко си беше на място след това - снимки, музика и т.н. Даже ръчно изтрих всички остатъчни папки на Леново и разни други от предишни приложения...

Не не се трие нищо. Вече ако си дал wipe internal storage, тогава заминава всичко вкл. и cm11.zip, който ще трябва да инсталираш.

P.S. моят "проблем" с не изписването на името на сим картата при набиране или изпращане на смс-и се дължеше на старата ми сим карта на мтел. След като я смених с нова всичко си дойде на мястото.

OnePlus 3T
Цитирай
#47

От снощи има нова версия. Поне на пръв поглед проблемът с wi-fi-то ми е решен :-) Като гледам и немалко други малки бъгчета. Потвърждавам, че GPS-a работи, за AGPS нямам все още тестове.

cm-11-20150228-UNOFFICIAL-kiton RC2
- Fixed Qcomm network location service
- Added Qcomm IZAT location service
- Updated msim stack to caf latest
- Fixed SIM names in messaging app (dual sim)
- Fixed SIM names in dialer app (dual sim)
- Perform fstrim always on boot
- Minor bug fixes
Цитирай
#48

(2015-03-01, 14:39:07)gruio1 написа:  От снощи има нова версия. Поне на пръв поглед проблемът с wi-fi-то ми е решен :-) Като гледам и немалко други малки бъгчета. Потвърждавам, че GPS-a работи, за AGPS нямам все още тестове.

При мен работи AGPS-a :-) 
Цитирай
#49

И при мен си работи AGPS-a, wi-fi като че ли наистина е имало някакъв проблем-сега времето на зареждане на страници, маркет-а е поне два пъти по кратко. С една дума доволен!

P.S. Как си правите backup на на стоковия лаунчър, така че след всички вайп-ове да се възстановят преките пътища до отделни програмки, папчици с такива, уиджети ...

OnePlus 3T
Цитирай
#50

(2015-03-02, 11:35:37)didipov написа:  P.S. Как си правите backup на на стоковия лаунчър, така че след всички вайп-ове да се възстановят преките пътища до отделни програмки, папчици с такива, уиджети ...

Ако е за стоковия лаунчер на Леново - от настойките му има back-up&restore (и всичко е в облака, много е добро и полезно). За Tabuchet лаунчера не намерих такава опция и всичко наново си го направих в Google Now лаунчера......
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)