Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Htc Desire 816G dual sim
#1

Здравейте!
Интересува ме има ли притежатели на новия модел с 1.7 осемядрен процесор,дава ли някакви лагове самия телефон,заслужава ли си покупката,доволни и недоволни от модела.

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай
Аксесоари
#2

Оправи си заглавието 816G!
Цитирай
#3

Чек! Wink
Някой нещо за модела?

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай
#4

Никой ли не притежава въпросния модел за да изкаже мнение?
http://www.gsmarena.com/htc_desire_816g_...m-6736.php

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай
#5

820 не е ли по-добър избор?
Цитирай
#6

(2015-02-23, 23:59:04)Vladimir Petrov написа:  820 не е ли по-добър избор?

Със сигурност, но е и по-скъп. Big Grin 

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#7

Явно само ще си чешем езиците. :-!

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай
#8

Явно никой не притежава телефона. Няма как някой който няма телефона да ти каже. Аз нямам оплаквания и с обикновения 816 дуал, така че сам прецени. Отиваш в магазина, вземаш, гледаш, пробваш...
Цитирай
#9

Аз имам такъв телефон, проблема ми е със сигнала на gps много често губи сигнал като ми е включена навигацията а тя е sygic.
Цитирай
#10

Колега успя ли да подкараш навигацията от картата памет на мен не ми се получава.

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#11

Не, чакам ъпдейта и се надявам да се оправи
Цитирай
#12

Защо не мига диодчето при получено съобщение или пропуснато повикване?Свети само при зареждане при мен,нормално ли е?

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#13

Ето малко информация > http://www.htc.com/uk/support/htc-desire...99977.html .
Може да избереш при кои приложения да е активен диода от настройки.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#14

Мерси за бързия отговор,но при този модел не намирам такова меню,има само опция да е винаги включена или не в настройки на дисплея,странно.

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#15

Не е в настройки на дисплея, а е в настройки на звук и уведомление.Там има опция мигащи уведомления и за кои уведомления да мига.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#16

Нямам такова,има аудио профили като меню,но там няма такава опция,странен модел.Даже и приложението Vocalizer което си купих и имам инсталиран Бг ми говори на английски.

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#17

Опс, тука е различно, сори
http://www.htc.com/in/support/htc-desire...52427.html
Дано сега се оправиш.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#18

Да така е при мен но проблема си остава,дали има някое външно приложение което да свърши работа?

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#19

Наистина нямам идея, защо при теб се получава така, за външно приложение не знам.



Edit:Tip: In apps, check their settings to find out if they have an option for flashing the LED.
С една дума виж в настройките на всяка програма, дали има опция за led уведомление, това HTC са го написали, като съвет.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#20

Може да пробваш с това външно приложение >> https://play.google.com/store/apps/detai...ghtmanager


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#21

(2015-06-15, 07:55:06)jivkovisz написа:  Не, чакам ъпдейта и се надявам да се оправи

Срещам същия проблем и с Гармин,да не би да си пробвал и да си го подкарал от външната памет.Въобще странен телефон както казах,но поне пада и му няма нищо...И как му се води външната памет СД1 ,ЕХТСД как?

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#22

Закупих телефона преди 2 дни в момента съм в процес на ръчкане, някой успял ли е успешно, да му смени androida на 5.0 lolipop ? вече сигурно 5 часа се ровя в нета, но без успех.

Поздрави.
Цитирай
#23

И аз се рових колега но удрям на камък и в ХДА не намирам,дано дойде официален ъпдейт по скоро че не мога да си сложа необходимите навигации на тъпия телефон,всичко иска да е на вътрешната памет.

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#24

Здравейте, искам да ви попитам знаете ли как се изключва телефонът да не затваря сам на входящи обаждания и след това да праща смс-и че ще звънна по късно както и да отговаря сам във вайбър и ред други неща където извършва сам.Благодаря Ви
Цитирай
#25

Тази сутрин ми излезе някакъв security update сложиш го и телефона умря. Внимавайте ! Сега съм в recoverry режим
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)