Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Ascend G6-U10 & EMUI 3.0 ?
#1

Бих искал да Update-на EMUI до 3.0 ... Търсих в нета, но нещо не ми върши работа :/ Трябва ли ми Root достъп и какво по-точно трябва да направя :/

Благодаря! :3
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма ли официален ъпдейт, моя Р7 мини преди седмица някъде поиска да минава на киткат и Емиу 3.0 Smile. Все пак G6 е много сходен.
Цитирай
#3

(2015-02-22, 12:43:39)simbon4o написа:  Няма ли официален ъпдейт, моя Р7 мини преди седмица някъде поиска да минава на киткат и Емиу 3.0 Smile. Все пак G6 е много сходен.

В сайта на emui има ъпдейт, но не мога да го инсталирам. Слагам го в dload папката и от локалния ъпдейт го намира. Телефона се рестартира и ми изписва, че има някаква грешка. :/
Цитирай
#4

Ето решение :3

Свалих този файл:
https://mega.co.nz/#!R4Fz1bAR!pLPzbDcQpR...YhG_AS8RaQ

Разархивирах dload в root директорията на SD картата. Отворих актуализатора и избрах локално.
Вече съм с EMUI 3.0 :3

Може да заключвате Tongue
Цитирай
#5

И аз си инсталирах KitKat EMUI3,не знам дали е от него или телефона ,но при разговори казват ,че не ме чуват и ,че прекъсва.Иначе всичко е на 6 ,но като не мога да проведа смислен разговор...Та сега как да се върна към предишната версия с ,която закупих телефона ?и да го пращам евентуално на сервиз ако продължава проблема докато е в гаранция
Цитирай
#6

И аз минах на новата версия и нямам такива проблеми. Може да не е софтуерно, а да е нещо хардуерно.
Цитирай
#7

Вероятно.гаранцията ще важи ли с тази версия ?Нямам идея при телефоните как е?
Цитирай
#8

Да ти кажа и аз се чудех преди да го сложа, но като се замислиш, то това си е официален ъпдейт, просто не е по въздуха. Иначе мен само клавиетурата ме дразнеше нещо, че лагваше като натиснеш да излезне, спрямо тази от предишната версия, смених я и сега всичко е перфектно.
Цитирай
#9

Официален ъпдейт,но за G6 4G или 3G?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#10

Еми не знам и аз, но моя е от Телен*р(glob*l) купен и пишеше G6 3G. Нямам никакви оплаквания към ъпдейта, освен че само дето ми се струва, че батерията пада малко по-бързо, но пък си кара един ден без проблем.
Цитирай
#11

Тоя локален update 4.4.2 KitKat + EMUI 3.0 ли е ?
Цитирай
#12

Аз ъпдейтнах KitKat от B330 до B360 и сега нямам проблеми с разговорите.
Цитирай
#13

(2015-04-01, 07:59:56)billibi написа:  Аз ъпдейтнах  KitKat от B330 до B360 и сега нямам проблеми с разговорите.

А този ъпдейт B360 къде го откри понеже аз намирам само този B330 ?
Цитирай
#14

Стъпка 1-ва
Трябва  да  Downgrade to G6-U10 B136C432D001 (Android4.3 EMUI2.0)
/ http://download-c.huawei.com/download/do...adId=30343 /
Стъпка 2
Ъпгрейт  B136C432D001 към B320C432D010(beta) (Android4.4 EMUI3.0)
/ http://www.filedropper.com/update_8 / Put update.zip in HwOUC folder on your external sd-card (create this folder in the root of your sd-card)
Стъпка 3
Ъпгрейт B320C432D010 към B340C432D013
/ https://yadi.sk/d/lCMbJxH-f2nWE /Put update.zip in dload folder on your external sd-card (create this folder in the root of your sd-card)
Стъпка 4
Ъпгрейт B340C432D013 към B350C432D014
/ https://docs.google.com/file/d/0Byv_kn_W...hfUFU/edit /Put update.zip in dload folder on your external sd-card (create this folder in the root of your sd-card)
Стъпка 5
Ъпгрейт  B350C432D014 към B360C432D015
/ https://docs.google.com/file/d/0Byv_kn_W...d2bEk/edit /  Put update.zip in dload folder on your external sd-card (create this folder in the root of your sd-card)

[Изображение: Screenshot_2015_04_09_22_43_08.jpg]
[Изображение: Screenshot_2015_04_09_22_43_17.jpg]
Цитирай
#15

Извинявам се, но ако се ъпгрейдне с файла от пост 3 има ли вариянт, примерно ако нещо не работи или подобно да се върне обратно към стария ? В смисъл може просто да влачи и да работи бавно новата версия? Има ли обратен ход, или каквото дойде това? )
Цитирай
#16

Здравейте в момента съм с версия B340C432D012 (B330) и искам да го ъпдейтна до B360C432D015 (B360) защото и аз имам проблем при разговорите(постоянно прекъсва и не ме чуват хубаво).Когато сложа файла от стъпка 3 и му дам да се ъпдейтне, телефона се рестартира, започва да се ъпдейтва и към края дава някаква грешка.
Някой били ми помогнал и били ми обяснил как се правят точно нещата?
Цитирай
#17

Явно сам трябва да се оправяш. Аз го ъпдейтнах на риск, не ми харесаха шрифтовете в някои приложения са непропорционални, цветовете - това бледо зелено на бял фон аз не го виждам добре. Успях да се върна обратно с файла за даунгрейд към 4.3 Накратко, внимавайте! )
Цитирай
#18

Някой успял ли е да го руутне тоя телефон ?
Цитирай
#19

_Ако намериш безопасен и достъпен начин, пиши. Пълна ми е паметта и не мога да инсталирам нищо вече, а без рут не ще да ги мести на сд картата.
Цитирай
#20

(2015-04-14, 00:56:48)kokito0 написа:  Здравейте в момента съм с версия B340C432D012 (B330) и искам да го ъпдейтна до B360C432D015 (B360) защото и аз имам проблем при разговорите(постоянно прекъсва и не ме чуват хубаво).Когато сложа файла от стъпка 3 и му дам да се ъпдейтне, телефона се рестартира, започва да се ъпдейтва и към края дава някаква грешка.
Някой били ми помогнал и били ми обяснил как се правят точно нещата?
Не става от B330 да се мине към B360,горе съм описал в момента единствения начин .
Цитирай
#21

А какви са ти впечатленията от B360? Взех на жена ми такъв телефон и има няколко неща, които я дразнят засега. Едното е малките снимки на хората от контактите при звънене (входящи и изходящи). Също така камерата като се нагласи да снима с touch някъде по екрана, при рестартиране на камерата тази опция я забравя. Другите настройки на камерата не се губят.
Цитирай
#22

Снимай с бутона за намаляване на звука, много лесно се свиква и е по удобно. Аз на b360 издържах 15 минути и се върнах обратно )
Цитирай
#23

Толкова ли е зле? Кое не ти хареса в B360? Много бъгове ли имаше?
Цитирай
#24

Няма бъгове в B360,и си е доста красив и удобен
Цитирай
#25

Доста често се случва на жена ми да си намира телефона на пин код, явно ще трябва да го ресетвам, та може направо да се възползвам и да сложа B360. А телефонът го ползва отскоро, няма и 3 седмици. Интересното е, че Up Time-a не се ресетва, когато се случи това с пин-а. В началото пък няколко сутрини беше изцяло изгаснал. Мисля като му върна заводските настройки да я оставя няколко дни без никакви допълнителни приложения, да видя дали ще има промяна.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)