Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб MEIZU MX4
#51

+1 от Виваком 16GB

MEIZU MX4 16gb
Цитирай
Аксесоари
#52

Пишете ме и мен в клуба 16ГБ от Виваком !

Xiaomi Redmi Note 5  4/64 Red
Цитирай
#53

Честито!

Наближаваме 50.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#54

+ един и от мен Технополис 16gb.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай
#55

+1 и от мен.

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#56

+1  Вчера взех една чисто нова вивакомска бройка (16гб). Най-добрия телефон който съм имал до момента ! един минус - камерата.. очаквах да е на по високо ниво но и тя задоволява.

The luck is quality.
Цитирай
#57

Към момента на излизане на телефона всички медии го определиха с най-добрата камера или поне в топ3.
Цитирай
#58

От виваком в кой град сте ги взели , защото в Пловдив където и да питам казват ,че няма ?
Цитирай
#59

+1 и от мен
Цитирай
#60

Горд собственик от 17.02.15
Цитирай
#61

Пишете ме и мен.Телефона е супер 16 от Виваком.
Цитирай
#62

Някой може ли да ми каже дали го има в наличност във виваком и вярно ли е, че може да се вземе за 500 лева с виваклуб карта?
Цитирай
#63

Имаше фувруари-март такава оферта с клубна карта за 525 лв. - едва ли има и сега.

 
Цитирай
#64

Meizu MX4 PRO 16Gb от Китай. (Ако не е китайско, значи е менте)
Доволен съм.
Цитирай
#65

Всичко много хубаво, само дето това е тема за MX4.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#66

+1 ,от Виваком - 16GB
Цитирай
#67

+ 1 , 32 гб , закупен 20.11. 14 г.
Цитирай
#68

+1 и от мен.32GB,сив от fastcardtech.
Цитирай
#69

И аз съм в клуба с една 16гб версия от Китай.
Цитирай
#70

От къде в Бг мога да закупя стъкло за камерата Meizu MX4. Bu
Цитирай
#71

Май само от оторизирания сервиз, които са МОСТ компютърс ако не се лъжа. Ако си от София отиваш и ги питаш, ако ли не, по телефона.
Цитирай
#72

Аз си поръчах от ибей за 10-на лева...
Цитирай
#73

От днес и аз в клуба Smile Сив, 16GB, купуван от Виваком Smile

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#74

Честито. Четох темата ти по горе и мога да те уверя, че си направил по правилния избор.
Цитирай
#75

Честито и със здраве да си го ползваш. Сподели моля те после впечатления. Как е спрямо Хауей, доволен ли си като цяло от телефона. И също имай в предвит това за последната версия, проблема с батерията. Нека за това колегите кажат как е при тях.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)