Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб UMI Zero
#1

 
     
       Нека всички собственици на този невероятно красив телефон да споделят предимствата и недостатъците на апарата. Smile  Идеята я взаимствах от същата тема за Meizu-то. Angel
   
 

 

 

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-02-22, 13:16:43)simonb написа:   
     
       Нека всички собственици на този невероятно красив телефон да споделят предимствата и недостатъците на апарата. Smile  Идеята я взаимствах от същата тема за Meizu-то. Angel
   
 

Имам го повече от месец, от партидата 22-23 декември.
С доста по- големи очаквания бях преди да го видя, красив е, тежък и удобен в ръката. Добра камера, надраскваема задна част, въпреки горила 3 покритието - препоръчвам на всички да си ползват Z  пластмасата, която пази отзад.
Не пипайте сим картите, както казва приятел: Слагаш, лепиш с каноколит и забравяш какво има там. Дефектна и проблемна част е слота.
Телефона грее като изтърван на игрите, които играя и при зареждане. Батерията не е чак впечатляваща.
Дано оправят нещата софтуерно, колкото е възможно.
И да, екрана
Най-най-най перфектния, който съм виждал до сега Smile Само заради него си струва да имаш това бижу.
Цитирай
#3

Така, значи след като 6-7 месеца се порадвах на дисплея на телефона, щото такъв няма и бързината му и работа като цяло, взе че се наду батерията, постепенно и държеше по няколко час, напкрая и минути, Поръчах нова, изчаках си 25 дни, днес я поставих с голямо очакване да се наслаждавам пак на този невероятен телефон.,но уви. Не иска да започне да се зарежда, постояно примигва и така. Не се зарежда ! Аз ли съм голям карък, да ми пратят преебана батерия или е нещо от телефона (което много ме съмнява) ??

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#4

Нова батерия и телефона оживя, като нов е.Wink Ето колко държи напълно заредена. Без нет изкарва два дни и нещо.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)