Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Xiaomi mi4 закупуавне
#1

Здравейте! 
 Разглеждах снощи в aliexpres цената на ми4 и попаднах на продавач, който го продава за приблизително 420 лева. Дали телефонът е оригинален?

http://ru.aliexpress.com/item/Original-X...89326.html - Това е продавачът. Чудя се дали да го купя, щото излиза доста, да не казвам прекалено евтино.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-02-23, 19:24:27)Ghostrider221 написа:  Здравейте! 
 Разглеждах снощи в aliexpres цената на ми4 и попаднах на продавач, който го продава за приблизително 420 лева. Дали телефонът е оригинален?

http://ru.aliexpress.com/item/Original-X...89326.html - Това е продавачът. Чудя се дали да го купя, щото излиза доста, да не казвам прекалено евтино.

Аз не бих го закупил ,има само един коментар ,а рейтинга на продавача е точно никакъв.Описанието е точно като изключим на едно място е написано нещо за карта памет ,а по надолу е споменато ,че не поддържа такава.
Тук работата опира до риск печели ,риск губи.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#3

(2015-02-23, 19:39:42)dp4u4umi6ev написа:  
(2015-02-23, 19:24:27)Ghostrider221 написа:  Здравейте! 
 Разглеждах снощи в aliexpres цената на ми4 и попаднах на продавач, който го продава за приблизително 420 лева. Дали телефонът е оригинален?

http://ru.aliexpress.com/item/Original-X...89326.html - Това е продавачът. Чудя се дали да го купя, щото излиза доста, да не казвам прекалено евтино.

Аз не бих го закупил ,има само един коментар ,а рейтинга на продавача е точно никакъв.Описанието е точно като изключим на едно място е написано нещо за карта памет ,а по надолу е споменато ,че не поддържа такава.
Тук работата опира до риск печели ,риск губи.

Разбирам... Продължавам да се чудя, защото телефона ми харесва, както и цената. Но не ми се рискува честно казано. И също странното е, че телефонът има към 120 поръчки, но само един коментар....
Цитирай
#4

(2015-02-23, 19:44:58)Ghostrider221 написа:  
(2015-02-23, 19:39:42)dp4u4umi6ev написа:  
(2015-02-23, 19:24:27)Ghostrider221 написа:  Здравейте! 
 Разглеждах снощи в aliexpres цената на ми4 и попаднах на продавач, който го продава за приблизително 420 лева. Дали телефонът е оригинален?

http://ru.aliexpress.com/item/Original-X...89326.html - Това е продавачът. Чудя се дали да го купя, щото излиза доста, да не казвам прекалено евтино.

Аз не бих го закупил ,има само един коментар ,а рейтинга на продавача е точно никакъв.Описанието е точно като изключим на едно място е написано нещо за карта памет ,а по надолу е споменато ,че не поддържа такава.
Тук работата опира до риск печели ,риск губи.

Разбирам... Продължавам да се чудя, защото телефона ми харесва, както и цената. Но не ми се рискува честно казано. И също странното е, че телефонът има към 120 поръчки, но само един коментар....

Бих те посъветвал да НЕ се занимаваш с бай-Ганьовщини!
Цитирай
#5

(2015-02-23, 22:35:08)s01o написа:  
(2015-02-23, 19:44:58)Ghostrider221 написа:  
(2015-02-23, 19:39:42)dp4u4umi6ev написа:  
(2015-02-23, 19:24:27)Ghostrider221 написа:  Здравейте! 
 Разглеждах снощи в aliexpres цената на ми4 и попаднах на продавач, който го продава за приблизително 420 лева. Дали телефонът е оригинален?

http://ru.aliexpress.com/item/Original-X...89326.html - Това е продавачът. Чудя се дали да го купя, щото излиза доста, да не казвам прекалено евтино.

Аз не бих го закупил ,има само един коментар ,а рейтинга на продавача е точно никакъв.Описанието е точно като изключим на едно място е написано нещо за карта памет ,а по надолу е споменато ,че не поддържа такава.
Тук работата опира до риск печели ,риск губи.

Разбирам... Продължавам да се чудя, защото телефона ми харесва, както и цената. Но не ми се рискува честно казано. И също странното е, че телефонът има към 120 поръчки, но само един коментар....

Бих те посъветвал да НЕ се занимаваш с бай-Ганьовщини!
 Благодаря за съвета. Мисля да не рискувам и да закупя мейзу от тук.
Цитирай
#6

Колега, не си давай парите. Има нещо нередно тук, няма такава цена на Mi4. От доста време се занимавам с китайците и знам, че ако нещо е прекалено хубаво то просто не е реално. На 1000% нещо не е както трябва с този телефон. В момента Mi3 се продава за такава цена. Mi4 е над 300 долара 16 GB версия, няма как този търговец да ти го даде за 240. Плюс това както вече споменаха няма никакъв рейтинг, не е някой голям доверен търговец. Мейзу-то ти е наистина по-добрия вариант, няма да имаш ядове (пък ако имаш има кой да ги оправя). 
Цитирай
#7

Имам mi3 и mx4. И двата са жестоки. С мх4 няма ядове. Сигурно затова си обичам повече ксиаомито. По весело и забавно е с miui, но и flymi е трепач!
Цитирай
#8

Яки са само да намериш от къде да си ги купиш в България Smile
Цитирай
#9

С тези лични съобщения убивате форума. Нали това място е за споделяне на информация все пак... Ако всеки почне да си пише лични, какво ще стане?
RIP Forum

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#10

@Claping Monkey Проблема е, че определени хора взеха открито да си лобират (рекламират) за определен магазин/и. Това не е редно. Ако някой иска реклама - има раздел за това.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#11

Колеги, бихте ли казали от къде мога да си купя телефона? Никога не съм поръчвал такава техника от Китай и ми е тъмна Индия.

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#12

Аз поръчах ми4рката от xiaomi for sale

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#13

(2016-02-05, 16:09:46)sylver88 написа:  Колеги, бихте ли казали от къде мога да си купя телефона? Никога не съм поръчвал такава техника от Китай и ми е тъмна Индия.Ака
Ако е от Китай - от проверен продавач. Например TO е такъв :  http://www.aliexpress.com/store/product/...66766.html

 
Цитирай
#14

Сега не е най удачният момент за пазаруване от китай понеже имат около 10 дни празници. Може би след тях да се уредиш с телефон. Иначе пак може, но от някой европейски склад, който работи.
Иначе ТО от алито ще стане най - бързо от другите след празниците. И ако си от него пазаруваш с DHL идва за седмица и няма митница.

OnePlus 3T
Цитирай
#15

Аз моя си го взех от тук за 240 долара преди 3 месеца.Много съм доволна и затова ти го препоръчвам дори гледам че сега има и намаление.

https://www.fastcardtech.com/goods.php?u...7&id=12120
Цитирай
#16

За колко време дойде, не ти ли го спряха на митницата?


Ооо ама това  е 3g версията. 240$ е много за нея
Цитирай
#17

Преди 3 месеца толкова вървяха, че и повече даже.
Цитирай
#18

Дойде ми направо в къщи.Но аз платих допълнително 5 долара за да ми го изпратят от Netherlands Post Airmail  и  пристигна за 2 седмици
Цитирай
#19

Здравейте, хвърлил съм око на това- http://www.aliexpress.com/store/product/...66766.html Само не мога да разбера 3 или 4 г е, на опцията на избори пише 3г в описанието, че е 4.
Някой купувал ли е телефона от този Топ уан? Пише, че има мултиленгуич и инсталиран гугъл плей(предполагам и другите гугъл апп-ве) и няма някакви не нужни китайски приложения. Може ли да кажете, колко е свободната памет?
Благодаря предварително.

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#20

Това е 4г версията.Почти всички от форума са закупили телефона от там включително и аз.Свободната памет мисля,че е около 12-13 гб.Купувай смело,ще получиш и подаръци.Обаче го вземи със ДХЛ,защото ще ти го прати от Англия и няма да мине мито.
Цитирай
#21

Ще изчaкaм дa видя Ми5, инaче ще ми е проблем и дa чaкaм, някои нещa сa ми идвaли и зa 7дни от Aлиекспрес. Дa питaм имaше гугъл плей и др гугъл приложения, евентуaлно бг меню?

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#22

За да имаш бг меню трябва да си флашнеш друг ром miui bulgaria.
Цитирай
#23

(2016-02-20, 20:14:34)sylver88 написа:  Ще изчaкaм дa видя Ми5, инaче ще ми е проблем и дa чaкaм, някои нещa сa ми идвaли и зa 7дни от Aлиекспрес. Дa питaм имaше гугъл плей и др гугъл приложения, евентуaлно бг меню?
Ако почнат да го предлагат с мултиезичен ром - ще има и бг. език.

 
Цитирай
#24

За ми 4 ако не кажеш на топуан че искаш неотварян ще ти флашне някакъв мултиезичен с плейстор вътре.
Четете внимателно описанието, всичко си пише там
Цитирай
#25

A според теб, кой е по-добрия вaриaнт, смисъл този мултиезичен ром по-лош ли е от оргинaлния? И дa питaм нещо ми кaзaхa, xiaomi дa вземa от ibuygou, aмa тaм е 265$, a при този топ уaн 198$ г/д, този търговец докaзaн ли е?

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)