Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Xiaomi mi4 закупуавне
#26

Взимай от ТО, ibuygou беше преди време сега минава митница и плащаш ддс. От ТО е 186$+21$ доставка с DHL и не минава митница.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#27

@sylver88,  ако държиш да е от ibuygou, има си начин и там да го купиш без мито - доставка с EU warehouse. Има си и опция да е с гаранция, но ще е по-скъпо, отколкото ако е от ТО.

 
Цитирай
#28

Мултиезичния ром единствения му плюс е че има български.
Аз ползвам глобал стейбъл официален. Никакви проблеми няма с него
Топуан е с най-добрата цена в момента. Към днешна дата с доставката е 365лв
Цитирай
#29

"ТО" от кога си вдигнаха доставката на 26.32$ ?
Цитирай
#30

Днес по някое време е било. Сутринта ми 4 беше 185.99 с 21.05$ доставка
Цитирай
#31

Крaен случaй ще си поръчaм с пощите, предполaгaм зa 15-20 дни ще дойде. Досегa от aлиекспрес средно зa толковa сa ми идвaли. Един въпрос, дaли aко пишa нa ТО дa зaпaзи оргинaлния(глобaл ром? този ли трябвa) сaмо дa ми сложи гугъл плей и др гугъл aпп-ве +плюс дa мaхне всички не нужни китaйски приложения ще го нaпрaви?

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#32

Оригиналния ром е китайски. Идва с миуи 6 или 7.задължително ще трябва префлашване независимо с какво ще ти го прати
Цитирай
#33

Знaчи дa остaвя ТО дa си флaше кaкто си прaви, зaщото съм много бос в тези нещa. Едбa от причините дa не искaм дa взимaм от Китaй е товa, обичaм готовите зa употребa телефони, но зaжaлост нaшите търговци 9 кожи свaлят с тези цени.

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#34

@sylver88, поръчай си го от ibuygou, предлагат го вече готов за употреба.

 
Цитирай
#35

A кaк стои въпросa с достaвкaтa тaм, чрез пощи или ДХЛ? Влизaли в митницa?

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#36

235$ e B ibuygou - пладнешки обир
Цитирай
#37

@sylver88, ако доставката е с EU Direct, няма мито.

 
Цитирай
#38

Хора имам едно питане преди 2 месеца поръчах Mi4 от xiaomiforsale и не идва, а уж казаха че за 5 работни дни ще дойде всеки път като ги питам ми казват едно и също чакаме бройка. Е хубаво де аз какво мога да направя сега от 2 месеца ме бавят първо изчакайте китайската нова год сега чакаме бройки...

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#39

Анулирай си ордера и си поръчай от друг сайт.

 
Цитирай
#40

Благодаря ти това и ще направя

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#41

В ТО е 377 лв с доставката по днешен курс.
100% е по зле офертата на xiaomiforsale
Цитирай
#42

Излезе преди 2 месеца 400 лв а в ТО тогава беше 440 със доставка

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#43

Преди два месеца взех моя от ТО 392лв
На 14.01 поръчан
Цитирай
#44

Как да си върна парите като им писах да ми върнат парите ми пратиха съобщение благодарим ви за търпението пратката ви възможно най-скоро ще дойде

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#45

Колко време остава до края на срока за изпълнение на поръчката?

 
Цитирай
#46

1 месец и малко е минало

От както съм го поръчал

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#47

Можеш да отвориш диспут или да чакаш още.

 
Цитирай
#48

Колко още да чакам те не са ми пускали поръчката нямам нито тракинг номер имам нито ми дават гаранции

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#49

За поръчка от Али ли става въпрос?

 
Цитирай
#50

За xiaomiforsale става въпрос. Отивай на миуи.бг, там ще ти съдействат. Доста хора изреваха от тези момчета.
П.П. Разделът е "Поддръжка - Support" .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)