Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Xiaomi mi4 закупуавне
#76

Как така изчезнаха всички 3бг версии с 4G не разбрах. Дали ще има допълнително пуснати на пазара, че нещо ми5 идва скъпо. Краен случай ще се ориентирам към Редми 3 про.

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
Аксесоари
#77

@sylver88, S-версия не върши ли работа?

 
Цитирай
#78

Няма поддръжка, може да си остане на лолипоп даже....
За мен изхода е или този, който поръчахме вчера за приятелката ми, или Ebay - но с едно на ум за митото, че ще е 60-70лв и става над 400 крайната сума
Цитирай
#79

Значи 4S няма да има поддръжка до 6.0 така ли да го разбирам? Доста странна работа нали уж е нов модел аз си мислех до 1 месец да си го купя за себе си, а alcatela да го пенсионирам в ръцете на майка ми, а то какво до 5.1 и това е...

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#80

Защо чисто нов модел го пускат с лолипоп?
Може да чакат на miui 8 да пуснат по един ъпгрейд...
Много малко се знае за модела още и е над 100$ по скъп от ми 4...
Цитирай
#81

(2016-04-11, 16:14:54)Gosho223 написа:  Значи 4S няма да има поддръжка до 6.0 така ли да го разбирам?
Ами те обещаха и за MI4 да има ъпдейт до 6.0, ама за мултирома така и не стана.

 
Цитирай
#82

Щом за 2s успяха да пуснат lolipop, няма да оставят 4s.
Цитирай
#83

@VikeZ, това, че успяха за този модел, съвсем не значи, че ще има и за други, които са и по-нови от този.

Изпратено от моя MI 4W

 
Цитирай
#84

(2016-04-11, 16:35:38)NoMaD написа:  Ами те обещаха и за MI4 да има ъпдейт до 6.0, ама за мултирома така и не стана.
Мултирома отдавна е с ъпдейт до 6.0! Нещо грешиш предполагам?

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
Цитирай
#85

Придържайте се към темата!
Цитирай
#86

Здравейте, освободиха ми се едни 250$ и мисля да си купя едно xiaomi фрагманче. Първо гледах за ми4, ама само 2гб версия е останала с 4г, за това последното се спрях на ми4с 32гб версия. В ТО с хардкейс+дхл= 258$, в ibuygou= 228$(без доставката, мисля че е около 22 $). Въпроса ми кой е по-надежден(нали при ТО няма менте устройства) търговец и ако поръчам от ibuygou China waterhouse влизало ли ви е в митница( знам че има такъв шанс, ама колко се е случвало)?
Ако взема от ТО да искам да ми е запечатан или да ми флашне с някакъв ром с който ще се махне тоя китайски, че като гледам клиповете в ютуб, дори с английски навсякъде има йероглифи? Ако е запечатан, ще лесно ли се флашва с друг ром (за предпочитане с български и който получава някакви ъпдейти)?
Извинете, че задавам тъпи въпроси, но наистина съм много бос в тия неща.

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#87

Аз не съм забелязала да има йероглифи навсякъде, а съм със стоковия. Само някой път при темите /но само в началния екран, след това вече като си влезеш в customisation-а си е на английски/ и чисто китайските приложения, които лесно могат да се замразят.
Цитирай
#88

А за да си сваля гугъл апп-овете от стоковия маркет на xiaomi трябва ли да имам МИ акаунт? Може ли(лесно ли е) да сложа някакъв ром с български език без руут и други такива неща, на този телефон. Ти от къде си взе твоя, кой търговец препоръчваш?

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#89

Да, трябва регистрация. За ромовете не мога да кажа, аз съм с Mi4S и на мен не ми се получи флашването. Но ромът е 99,99% на нормален английски, а не някой пародиен китайски вариант.
Цитирай
#90

(2016-04-15, 08:56:45)qsylver88 написа:  Здравейте, освободиха ми се едни 250$ и мисля да си купя едно xiaomi фрагманче. Първо гледах за ми4, ама само 2гб версия е останала с 4г, за това последното се спрях на ми4с 32гб версия. В ТО с хардкейс+дхл= 258$, в ibuygou= 228$(без доставката, мисля че е около 22 $). Въпроса ми кой е по-надежден(нали при ТО няма менте устройства) търговец и ако поръчам от ibuygou China waterhouse влизало ли ви е в митница( знам че има такъв шанс, ама колко се е случвало)?
Ако взема от ТО да искам да ми е запечатан или да ми флашне с някакъв ром с който ще се махне тоя китайски, че като гледам клиповете в ютуб, дори с английски навсякъде има йероглифи? Ако е запечатан, ще лесно ли се флашва с друг ром (за предпочитане с български и който получава някакви ъпдейти)?
MI4S е с по-добри характеристики от MI4c според мен. Ако ще го поръчваш от ibuygou, трябва да е през EU Direct за да не се плащат допълнителни такси тук. Ако пък го взимаш от TO, трябва да е с опция DHL по същата причина. Ако не искаш да е с някакъв измислен ROM от продавача, трябва да си го поръчаш запечатан, но тогава ще имаш само два езика : китайски+английски. За флашване на друг ROM, колегите ще ти помогнат, но от раз няма да стане лесно. Естествено е лесно само за хората, които вече са минали всичките стъпки и са в час с нещата.

 
Цитирай
#91

(2016-04-15, 11:01:44)NoMaD написа:  MI4S е с по-добри характеристики от MI4c според мен. Ако ще го поръчваш от ibuygou, трябва да е през EU Direct за да не се плащат допълнителни такси тук. Ако пък го взимаш от TO, трябва да е с опция DHL по същата причина. Ако не искаш да е с някакъв измислен ROM от продавача, трябва да си го поръчаш запечатан, но тогава ще имаш само два езика : китайски+английски. За флашване на друг ROM, колегите ще ти помогнат, но от раз няма да стане лесно. Естествено е лесно само за хората, които вече са минали всичките стъпки и са в час с нещата.

Наясно съм, че е по-добър, но имам бюджетни ограничения, до 260 $. Редми 3 про ми се вижда добър като характеристики, но ще заложа на флагмана (ми4с). Значи от ТО да го поръчам по-добре запечатан, гледах клипове как се инсталират гугъл апп-вете, вероятно без проблем ще се правя, вече за инсталирането на ром ще си бия главата.

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#92

Флагман без поддръжка?

ми 4 е флагмана, всичко друго са модификации и бюджетни решения с таргет определени групи хора.
Ми 4с излезе може би септември и вероятно ще остане като mi note pro - само с поддръжка за китай.
Освен това е пластмасов - единсвен + са двете сим карти.
Ми 4 с 3gb ram и LTE още има бройки в али експрес и ebay.
Вярно е че може да мине митница, но ако не мине го взимаш за 330лв Smile
Цитирай
#93

(2016-04-15, 12:06:50)suffer написа:  Флагман без поддръжка?

ми 4 е флагмана, всичко друго са модификации и бюджетни решения с таргет определени групи хора.
Ми 4с излезе може би септември и вероятно ще остане като mi note pro - само с поддръжка за китай.
Освен това е пластмасов - единсвен + са двете сим карти.
Ми 4 с 3gb ram и LTE още има бройки в али експрес и ebay.
Вярно е че може да мине митница, но ако не мине го взимаш за 330лв Smile

Като съотношение цена/качество ми се вижда добре. За жалост ми4 3гб версия с LTE никъде го няма вече, за това се спрях на ми4с.
Тази оферта ми се вижда добре- http://www.aliexpress.com/store/product/...66040.html само се чудя, дали да добавя hardcase.
https://ibuygou.com/p-xiaomi-mi4c-qualco...-7081.html тук е 240$ с доставката, може би от тук ще поръчам, Ship from China warehouse, хората коментирали, че не им е влизало в митница.

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#94

@sylver88, ако още търсиш MI4, може да погледнеш тук

 
Цитирай
#95

Това на снимките не е оригиналния гръб на телефона. И 440 са много пари. Дал съм по горе линкове към али експрес и ибей за лте 3гб версия. Дори с митото не става 440
Цитирай
#96

https://www.fastcardtech.com/goods.php?id=14987 Аз пазаря от този сайт и ми го пращат през Холандия без да минава мито. За 150$  е 3 gb с LTE
Цитирай
#97

Даже и черен има, толкова е примамливо, че чак не е за вярване.
Цитирай
#98

Проверен ли е сайта?

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#99

Все си мисля че като търсех ми 4 миналата седмица в тоя сайт беше Out of stock Или нямаше 3гб...
Цитирай

Аз си поръчах редми NOTE 3  от там и ми го спряха на митница а си плащах и застраховки,транспорти, глупости на търкалета. Добре че нашите митничари са "разбрани"  хорица .... и те хляб ядат.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)