Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с ъпгрейд на самсунг галакси таб GT-P800
#1
Sad 

 Здравейте съфорумци Smile След всичко което изчетох за флашване,руутване,ъпгрейд и така нататък таблетът ми "умря" (надявам се не изцяло).Чрез програмата Один направих всичко което трябваше освен ,че не бях сигурен дали файловете които бях намерил са тези които трябва.След първото пускане на програмата нямаше промяна-не започна да се извършва никакво действие,но явно не е било така,или проблема е че бях сложил и .pit файл и извадих УСБ-то след което таблета нямаше включване или изключване,светеше единствено батерията,но поне работеха бутоните старт и за звук.Вчера намерих уж други файлове за андроид 4.1.2.Този път вече програмата почна да си прави нейните работи и се поуспокоих ама не трябваше Big Grin  Изглежда че или батерията е паднала или нещо друго се е случило,защото изведнъж почна да ми изписва на компа че не разпознава устройството,след което пълна мъгла-няма включване,нява присветване няма нищо,нито бутоните работят Sad Интересува ме дали има някакъв начин за възстановяване-дали сам дали на сервиз и някой има ли представа какво се е случило Sad
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Леле, ама човек ти с какво устройство си, това е най-важното нещо което трябва да знаеш. Ако си с реплика, то тази реплика няма нищо, ама нищо общо със Samsung. Ако си с GT-P800 както си написал то такова устройство аз не намирам нито в Самсунг нито другаде.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Може да съм объркал нещо.Устройството е Самсунг Галакси Таб 7.7 GT-P6800 (3G+Wi-Fi)
Цитирай
#4

Свали този архив като си направиш регистрация и ми кажи какво има в него >> http://www.sammobile.com/firmwares/confi...XXLQC_BGL/

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Здравейте започнах да флашвам таблета Р 6800 с Один свързаха се всичко тръгна и изведнъж ерор и спира да се флашва.Направих снимка на това което ми изписва ще я кача.Сега тръгва да се включва и друга само до логото и си стои така,моля за малко помощ.

LG G 3 моя, Samsung S5 на съпругата ,Iphon 6S на детето и Samsung Galaxi tab P6800 общ !
Цитирай
#6

Кой фърмуер пробваш и с кой е бил преди това и с кой Один се опитваш?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

    Нямам си представа кой фърмуер беше но не беше за европа със сигурност.Один 3.7 ако не се лъжа.

LG G 3 моя, Samsung S5 на съпругата ,Iphon 6S на детето и Samsung Galaxi tab P6800 общ !
Цитирай
#8

На снимката не се виждат грешки изписва, че е минало без грешки. Влез в рековъри направи ресет и ще тръгне.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

Благодаря ще пробвам.

LG G 3 моя, Samsung S5 на съпругата ,Iphon 6S на детето и Samsung Galaxi tab P6800 общ !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)