Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"Private number" при входящи и изходящи обаждания от 2-рата сим карта XT1033
#51

Като не си правил Рестарт,откъде знаеш,че ще се оправи и как минаваш от 2G към 3G,че да си ъпдейтна и аз настройките.Ти наистина ли си мислиш,че всичките сме пълни идиоти и не сме се сетили да си рестартираме телефоните,откакто сме си инсталирали ъпдейтите на Lolipop 5.1?
Цитирай
Аксесоари
#52

Специално тебе не те знам!
Давам тъпи решения, защото има много тъпи и не знаещи хора!
Извинявай, че се опитах да помогна!

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#53

И при мен проблема изчезна от около 2-3 дни, мисля че се получи след рестарт на тел. или може би просто съвпадение.
Цитирай
#54

Телефона ми е  HUAWEI Y625-U51 DUAL, и  има същия проблем - независимо входящи, изходящи, записани с +359 или с 087..., няма значение - скрива номера когато си реши! Контактите ми са само в телефона, и ползвам  слот 1 - т.е. имам само една сим карта на Виваком е.
Ще отида в техен офис, за да ги попитам как да си реша проблема, че ми писна Sad

Samsung Galaxy J7 2016
Цитирай
#55

Телефона ми е китаец с две карти и имам същия проблем с картата на Виваком. След смяна на 3 сим карти проблема не се реши. Днес проблема ми беше решен - поне засега. Обадих се на 123 и обясних за проблема. От там ме свързаха с техническия отдел и отново обясних за проблема. На другия ден, т.е. днес ми се обадиха да пробвам, за да проверя дали всичко е наред. И оооо чудо - работи... засега. Оказва се, че нещо правят по настройките на мрежата - не знам какво точно / не ми обясниха /, но проблема ми беше решен от тях. Така че ЗВЪНЕТЕ и се оплаквайте!
Пропуснах да спомена , че съм с Лолипоп 5.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)